Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку ВСЁ О НОВОЙ ПОМЕСЯЧНОЙ ОТЧЕТНОСТИ В ПФУ

ВСЁ О НОВОЙ ПОМЕСЯЧНОЙ ОТЧЕТНОСТИ В ПФУ

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
R160216 написав:
как показываем совместителей в отчете с ознакою "неповний робочий час"?

:smls01:
R160216 написав:
и в графе среднесписочная численность как "1" человек

R160216 написав:
а штатную как

по количеству штатных единиц

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 773
Звідки: Кривий Ріг
среднесписочная - це середньооблікова? туди ж зовнішні сумісники не враховуються, наскільки знаю...
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

R160216 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 513
Звідки: Харьков
Evka написав:
несписочная - це середньооблікова? туди ж зовнішні сумісники не враховуються, наскільки зна мне прога показывает 3 человека, если по головам посчитать это 4 человек (2 основных+2 совместителя по 0,5ставки)
не так?
а куда тогда они считаются в отчете по ЕСВ?

вот нашла3. Визначення середньої кількості працівників
3.3. Середня кількість зовнішніх сумісників і працюючих за
цивільно-правовими договорами за місяць розраховується аналогічно до методології визначення середньооблікової кількості штатних працівників, викладеної у пункті 3.2 цієї Інструкції. При цьому працівники цих категорій ураховуються як цілі одиниці, незалежно від тривалості робочого часу протягом усього
терміну дії договору.
,,,,,
Середня кількість зовнішніх сумісників і працюючих за цивільно-правовими договорами за період з початку року і рік визначається шляхом підсумовування середньої кількості цих
працівників за усі місяці з початку року і ділення отриманої суми на кількість місяців, тобто на 2, 3, 4, 5 ... 12.

и там же
Показник середньооблікової кількості штатних працівників використовується для визначення кількості зайнятих працівників за сферами економічної діяльності та ведення спостереження за змінами мобільності робочої сили. Суть його визначення полягає у тому, що зайнятий працівник враховується тільки один раз (за місцем
основної роботи), незалежно від терміну трудового договору та тривалості робочого часу.
Методика його визначення базується на перерахунку оплаченого робочого часу усього персоналу (штатні працівники, сумісники, працюючі за договорами), що залучався до
роботи у звітному періоді й отримував відповідну заробітну плату, в умовну кількість працівників, яких було б достатньо підприємству для виконання фактичного обсягу роботи за умови роботи всіх працівників упродовж повного робочого дня, виходячи зі встановленої його тривалості.
и там же

2.6. Не включаються до облікової кількості штатних працівників такі категорії:
2.6.1 прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств.
Працівник, який отримує на одному підприємстві дві, півтори ставки, тобто оформлений за сумісництвом на тому самому підприємстві, де й основне місце роботи (внутрішнє сумісництво), або менше однієї ставки, в обліковій кількості штатних працівників враховується як одна фізична особа;
2.6.2 залучені до виконання робіт за цивільно-правовими договорами (договорами підряду).

ну я в растерянности....

и тут же https://consulting.***.ua/ua/accounting/reposts/3415
Показник середньооблікової кількості штатних працівників використовується для визначення кількості зайнятих працівників за сферами економічної діяльності та ведення спостереження за змінами мобільності робочої сили. Суть його визначення полягає у тому, що зайнятий працівник враховується тільки один раз (за місцем основної роботи), незалежно від терміну трудового договору та тривалості робочого часу. Сумісники при розрахунку цього показника не враховуються и ссылка на приказ , который не действует . Середньооблікова кількість штатних працівників.Зазначений показник визначається платником відповідно до наказу Держкомстату України від 28.09.2005 № 286.

и прошу прощение снова за письменные разбирательства
Що стосується Звіту з ЄСВ, то з 30.04.2015 р. також діє нова форма (затверджена наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435). Уперше вже звітували за нею за підсумками травня (лист ДФСУ від 30.04.2015 р. № 15939/7/99-99-17-03-01-17). Причому щодо сумісників сюрпризів вона не містить.

Як і раніше, у «шапці» таблиці 1 сумісники не враховуються в показниках «Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період» і «Штатна чисельність працівників». Причина: зовнішні сумісники не включаються до облікової кількості штатних працівників (п. 2.6 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держкомстату від 28.09.2005 р. № 286). А ось у показнику «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано виплати» сумісників урахувати потрібно.

У звітному місяці прийняли на роботу чи звільнили сумісника? Заповнюєте таблицю 5. У ній у графі 7 зазначаєте код категорії «2 — наймані працівники (без трудової книжки)».

«Помітити» сумісників потрібно і в таблиці 6. Зокрема, у графі 22 «Ознака наявності трудової книжки (1 — так, 0 — ні)» проставляємо «0».

http://law.dt-kt.com/lyst-derzhavnoyi-f ... -03-01-17/
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 773
Звідки: Кривий Ріг
1) В отчете четко указано "середьооблікова кількість", поэтому высчитывать среднее количество внешних совместителей не надо, их интересует именно "облікова кількість штатних працівникиів". Высчитывается согласно интсрукции по статистике.
2) Штатна чисельність працівників (по Госп.кодексу) – це встановлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), з якими укладено трудовий договір (контракт) відповідно до затвердженого роботодавцем переліку посад (з урахуванням вакантних), в якому зазначено розмір окладу для конкретної посади.
3) В инструкции по статистике нет понятия "штатная численность", там есть понятие "облікова кількість".

Я вот только щас поняла, почему я все время путаюсь, и почему такие разные комментарии.
Потому, что не написано в отчете четко, по какому методу высчитывать нам Штатную численность: поэтому некоторые инспекции пишут "все, как предусмотрено штатным расписанием" (тогда совместитель должен учитываться, ведь в штатном расписании есть место под этого работника или 0,5 штатной единицы/но тогда если работника приняли на место декретчицы - не учитывается декретчица) другие говорят "совместителей не показывают ни в среднесписосчной, ни в штатной" (как по инструкции Статистики, тоесть все работники по п.2.4 и 2.5 без 2.6), но тогда в этот показатель включаются декретчицы и другие.
Еще ранее-ранее говорили, что в штатную численность: Зазначається кількість працівників, із якими станом на 1-ше число звітного місяця укладено трудовий договір (без урахування тимчасових працівників), згідно зі штатним росписом, що діє на підприємстві.

Помогите и мне разобраться: по инструкции или по штатному?

Вот старенькое разъяснение налоговой http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/143050.html
Тут таки они различают понятия "штатная численность" и "обликова".
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

R160216 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 513
Звідки: Харьков
Evka, вот может у нас тот случай, когда нужно принять решение
в штатную численность = все сотрудники в суммовых выражениях (пример вкладываю)
а середньооблыкову как по Инструкции № 286 без совместителей
Приєднані файли
Безымянный.png
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.

manager_it1 Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Svetulya написав:
Подскажите, пж, кто знает, вчера отправила зарплату и налоги, а оказывается с 1 числа поменялись счета ЕСВ, узнала только вечером. Что теперь делать? на старые уже не зачислятся? Сегодня отправлять повторно на новые? В кабинете поступлений нет.
спасибо


Вот как раз здесь http://edoc.com.ua/ispravlenie-oshibok- ... a-podachi/ есть статья про "что делать, если отчет по ЕСВ уже подан, а в нем обнаружена ошибка до окончания срока подачи?"

или вот ещё "Как быть тем, кто уже подал отчет по ЕСВ по новой форме?" ссылочка http://edoc.com.ua/oficialnoe-pismo-ot- ... -dekabrya/

Возможно поможет вам.

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15987
Звідки: Сумы
расчетные счета какое отношение имеют к отчету?
или это просто пиар Е-Дока
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8593
dashab написав:
или это просто пиар Е-Дока

:smls01: :friendship

Жасмин Академік
Академік

Повідомлення: 1528
Звідки: Украина
как отражать в таб.5 окончание первого отпуска по уходу за ребенком до 3-х лет и сразу же продолжение второго отпуска? или вовсе никак? все-таки приказ есть :smls07:

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 773
Звідки: Кривий Ріг
Подскажите что мне за это будет и как поступить?
В середине года ФОП-ЕН стал пенсионером. Мы заявление в налоговую подали и ничего не платили с тех пор. Еще спросила "ЕСВ не платим, отчет в конце года", "ага, ага" в ответ я и пошла со спокойной душой.
А про ОТЧЕТ по ЕСВ со знаком "назначение пенсии" не сказали. А он подается типа до назначения самой пенсии. Конечно, я обнаружила это делая отчет за год и теперь сижу думаю....со знаком "початкова" или "призначення пенсии" его подавать, и что теперь будет у них в системе, не доначислят ли мне ЕСВ.
Может у кого-то была похожая ситуация?

Может кому пригодится:
Добавлено (как рассказали налоговики):
1) Этот отчет с позначкой "призначення пенсии" действительно можно было подать в середине года. И тогда бы ПФУ увидела его начисления и уплаты за текущий год ( у меня 2016) и могла бы взять этот период в расчет пенсии, стажа и т.п.
2) Так как я отчет не подала (моему пенсионеру всего хватало, ему назначили пенсию и так), поэтому подавать декларацию надо за год с пометкой "початкова", в ней указать начисления только тех периодов, что было до призначення пенсии. И все, за следующий год уже подавать не надо (но это я читала в других консультациях, у налоговиков не спросила, забыла =/)
3) В этом я мало сомневаюсь, но типа пенсионеру могут пересчитать пенсию на основании этого отчета.
Востаннє редагувалось Evka в 16/01/2017 13:17, всього редагувалось 1 раз.
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Ярина111 Професор
Професор

Повідомлення: 218
Подскажите плиз, как правильно исправить фопу отчет по есв за 11.2016. В отчет включили человека по договору цпх, а он уже не работал в этом месяце. Налоги оплачены но з/п не выдавась. В декабре работников уже нет, деятельности нет. Как быть ? Подаю отчет за 12.2016 и в дод.6 ставлю строку с этим работником, в кол.10 ставлю код 3, колонка "відпрацьовано календарних днів" - 0, а сума нараховано - нарахований дохід(без мінуса). Чи правильно я зрозуміла ? І що робити з Таблицею 5 ? І як це все заповнити у таб.1 ? Допоможіть будь-ласка ! :smls08:

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
подскажите пож. в отчете по есв за декабрь начислена зп за 12.16 и отпускные за 01.17 в гр. 22 и 24 нужно дублировать что работает по трудовой и новое рабочее место или достаточно поставить 1 там где зп за декабрь?

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
lily27 написав:
нужно дублировать

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
скажите я праивльно понимаю, заключили договор ГПХ на услуги сроком 3 месяца. заплатили аванс 50%, а если акт вып. работ подпишем раньше срока окончания договора, то в отчете по есв показываем только по дате акта, расписав помесячно ?

R160216 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 513
Звідки: Харьков
не полный месяц отработал совместитель, показываю - он ругается требует начислить код 13!
что делать?
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.

Поперед.Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку