Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Расчет отпускных

Расчет отпускных

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8582

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 930
lily27 написав:
был 8 дней в отпуске с 31.12.16 по 07.01.17

Так в наказі? Тоді не за 8 календарних дні ви повинні були нарахувати, а тільки за 6 - якщо ж нарахували за 8 і дійсно вийшов на роботу 10.01, то виправте наказ і в особовій кратці.
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4546
что-то я запуталась, в приказе так:
- за період роботи з 04.08.16р. – 03.08.17р. менеджеру (управителю) із збуту у період з 31.12.16р. на 8 календарних днів. До роботи стати 10.01.17р. (Враховано вихідні дні 01 та 07 січня 2017р.)

я начисляла за 8 дней

Професор
Професор

правильно

Теург
Теург

Гадючка, подскажите пож. а дни компенсации ему правильно я посчитала?

Професор
Професор

:smls01:

Теург
Теург

Подскажите пож. Если некоторым сотрудникам повысили ЗП, мы должны использовать коэффициент при расчете отпускных?

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 759
lily27 написав:
Если некоторым сотрудникам повысили ЗП, мы должны использовать коэффициент при расчете отпускных?

так, обов'язково
хоча закон передбачає, що госп.розрахункові підприємства використовують його виходячи із свої фінансових можливостей. Але це означає, що ви можете його знизити, а не зовсім не застосувати., за умови що у вас дійсно скрутне фінансове становище. (хоча у нас у всіх скрутне становище :pilot і наче закон не вимагає підтвердження цього, ну то очевидно що можновладці цим хотіли дати змогу знизити витрати на оплату відпускних підприємствам-банкрутам, що ліквідуються і т.п.)
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Теург
Теург

Evka, я правильно понимаю, что предприятие может его установить на уровне 1, в таком случае не нужно пересчитывать ничего?

Evka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 759
lily27 написав:
Evka, я правильно понимаю, что предприятие может его установить на уровне 1, в таком случае не нужно пересчитывать ничего?

https://i.factor.ua/ukr/journals/bn/201 ... -8260.html
ось почитайте
Не знаю правда як вам діяти, можливо ви ще можете скористатися винятком:
"Майте на увазі: не треба здійснювати коригування виплат, що враховуються при розрахунку середньої зарплати, коли:
• підвищення тарифної ставки (окладу) працівника пов’язане з призначенням йому більш високого розряду або переведенням на іншу високооплачувану роботу (посаду);
• тарифні ставки / посадові оклади були підвищені тільки окремим категоріям працівників;
• сталося пониження розміру тарифних ставок (окладів).
В усіх інших випадках обов’язково проводьте коригування."

Установити коефіцієнт рівним 1 - це всеодно що не проводити коригування, як на мене. Я не вдавалася у подробиці, можливо хтось ще допоможе із цим питанням.

Взагалі норма дурна, точніше оце "виходячи із своїх фінансових можливостей". Тобто платити зарплату 3200 кожного місяця ви гроші знаходите, а 1 місяць у рік вирішили на працівнику зекономити.
Востаннє редагувалось Evka в 04/04/2017 09:15, всього редагувалось 1 раз.
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт

Теург
Теург

Evka, разобралась, у меня оклад повышался не всем работникам, поэтому не корректирую

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2706
lily27, =;

Теург
Теург

Антон Янко, спасибо!!! я правильно поняла что и для командировки в таком случае не корректирую?

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2706
lily27, :smls01:

Теург
Теург

подскажите, директор принят 21.08.12 на основное место, 01.07.17 переведен совместителем, 16.01.16 переведен на основное место, в отпуске за этот период он не был, ему положен отпуск за все эти годы? или только когда он был основным работником?

Поперед.Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку