Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Ремонт автомобиля

Ремонт автомобиля

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

Мышка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 180
На баллансе предприятия автомобиль,баллансовая стоимость его по налоговому учету-37 394,05.а по бухгалтерскому остаточная-28 851,01.Ремонт авто стоит-15 632,20.Как правильно провести и отразить в бухгалтерском и налоговом учете?
Заранее благодарна
Пускай ваша важная и ответственная работа будет всегда оценена по достоинству

Повідомлення 16/09/2009 10:36
Рыцик Академік
Академік

Повідомлення: 1517

ремонт какой -капитальный или текущий?
Хочу хронического здоровья, прогрессирующего счастья, рецидивирующего успеха, гипертонической зарплаты и вечно беременного кошелька без угрозы выкидыша!

optima-consulting Теург
Теург

Повідомлення: 2930
Звідки: Киев
Мышка написав:
На баллансе предприятия автомобиль,баллансовая стоимость его по налоговому учету-37 394,05.а по бухгалтерскому остаточная-28 851,01.Ремонт авто стоит-15 632,20.Как правильно провести и отразить в бухгалтерском и налоговом учете?
Заранее благодарна

Налоговый учет:
8.7.1. Платники податку мають право протягом звітного періоду віднести до валових витрат будь-які витрати, пов'язані з поліпшенням основних фондів, що підлягають амортизації, у тому числі витрати на поліпшення орендованих основних фондів, у сумі, що не перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних фондів станом на початок такого звітного періоду.

Витрати, що перевищують зазначену суму, розподіляються пропорційно сумі фактично понесених платником податку витрат на поліпшення основних фондів груп 2, 3, 4 чи окремих об'єктів основних фондів групи 1 та збільшують балансову вартість основних фондів відповідних груп чи окремих об'єктів основних фондів групи 1 станом на початок розрахункового кварталу.

Бухгалтерский 14. Первісна вартість основних засобів збільшується на суму витрат, пов'язаних з поліпшенням об'єкта (модернізація, модифікація, добудова, дообладнання, реконструкція тощо), що призводить до збільшення майбутніх економічних вигод, первісно очікуваних від використання об'єкта. Залишкова вартість основних засобів зменшується у зв'язку з частковою ліквідацією об'єкта основних засобів.
15. Витрати, що здійснюються для підтримання об'єкта в робочому стані та одержання первісно визначеної суми майбутніх економічних вигод від його використання, включаються до складу витрат.

Повідомлення 16/09/2009 13:17
Мышка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 180
optima-consulting,спасибо вам огромное
Пускай ваша важная и ответственная работа будет всегда оценена по достоинству

Повідомлення 17/09/2009 11:18
sergy Професор
Професор

Повідомлення: 449
Звідки: Крым

Мышка, При отражении операций по ремонту а/м не стоит забывать о "Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту", утвержденное наказом Мінтрансу України
від 30 березня 1998 р. N 102.
Положення визначає порядок проведення технічного обслуговування і ремонту дорожніх транспортних засобів і розповсюджується на юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють експлуатацію, технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів (за винятком тролейбусів, мопедів і мотоциклів) незалежно від форм власності.
п. 1.3: поточний ремонт (ПР) - ремонт, який виконується для забезпечення або відновлення роботоздатності виробу і полягає в заміні і (або) відновленні окремих частин (може виконуватись заявочно або за результатами діагностування агрегатним, знеособленим та іншими методами);

капітальний ремонт (КР) - ремонт, який виконується для відновлення справності та повного або близького до повного відновлення ресурсу виробу із заміною чи відновленням будь-яких частин, у тому числі базових;
...
3.12. Поточний ремонт виконується за потребою, згідно з результатами діагностування технічного стану ДТЗ, або за наявності несправностей і призначений для забезпечення або відновлення його роботоздатності.

3.13. До поточного ремонту ДТЗ належать роботи, пов'язані з одночасною заміною не більше двох базових агрегатів (крім кузова і рами).

Перелік базових агрегатів наводиться у додатку Г.

3.14. Будь-який ремонт агрегатів належить до поточного ремонту ДТЗ.

3.15. Капітальний ремонт виконується за потреби згідно з результатами діагностики технічного стану і призначений для продовження строку експлуатації ДТЗ.

3.16. До капітального ремонту належать роботи, пов'язані із заміною кузова для автобусів та легкових автомобілів, рами для вантажних автомобілів або одночасною заміною не менш трьох базових агрегатів.

До капітального ремонту причепів належать роботи, пов'язані із заміною рами.

Перелік базових агрегатів ДТЗ
1. Двигун з картером зчеплення у зборі.
2. Коробка передач, роздавальна коробка.
3. Гідромеханічна передача.
4. Задній міст (вісь).
5. Середній міст (вісь).
6. Передня вісь (міст).
7. Рульове керування.
8. Кабіна вантажного та кузов легкового автомобіля.
9. Кузов автобуса.
10. Рама.
11. Підйомне обладнання платформи автомобіля-самоскида.

Повідомлення 17/09/2009 13:55
Мышка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 180
sergy,спасибо за очень четкий ответ.Я ВАС ЛЮБЛЮ!!!!
Пускай ваша важная и ответственная работа будет всегда оценена по достоинству

Карьеристка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 456
Подскажите, а как правильно документально оформить капитальный ремонт автомобиля. Я так понимаю нужен акт дефектовки на данное авто, приказ по предприятию и акт приемки с капитального ремонта. Вопрос, в том где можно почитать кто должен входить в комиссию по капитальному ремонту авто и вообще как правильно это все документально провести. Да если, вдруг у кого-нибудь есть образцы этих документов скиньте , пожалуйста.... [-o<
Skype: karamelka4452

Korr Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Вопрос немножко не по теме, но... Ребята, кто пробовал менять масло в автомобиле своими ручками? Это сложно? Просто прочитал кучу информации *** удалено модератором ***, но так и не вьехал толком что да как.

Сообщение модератора: нет, не сложно. А если не въехал - не берись, но спамить нечего


Повернутись до Форум з бухоблiку