Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку ВСЁ О НОВОЙ ПОМЕСЯЧНОЙ ОТЧЕТНОСТИ В ПФУ

ВСЁ О НОВОЙ ПОМЕСЯЧНОЙ ОТЧЕТНОСТИ В ПФУ

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

R160216 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 492
Звідки: Харьков
Добрый день, ушел молодой человек в армию, получил повестку, получается это строкова військова служба.
Как его в додатке 5 показывать ст.36 п.3 уволен или ст119 КЗОП . И нужно ли теперь средний заработок ему начислять или материальную помощь в размере 2-х окладов?
читали вот что:
http://www.dnop-odessa.gov.ua/index.php ... &Itemid=39
http://pl.dsp.gov.ua/gromadyanam/запитайте-в-нас
http://ck.dsp.gov.ua/?q=article/robotod ... pro-pracyu
https://hrliga.com/index.php?module=nor ... ew&id=1591

Пенсионный фонд очень неуверенно консультирует , что нужно ставить ст.36 п.3 и при этом спрашивает в какой город идет служить, о средней зарплате говорят "нет, не нужно начислять", о материальном помощи сказали, мы не знаем, потом "читайте закон"
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 930
Звідки: Кіровоград
Ви його не звільняєте (ні в якому разі - бо будуть дуже великі неприємності з держпрацею) - тільки увільняєте від роботи, тому і в 5 додатку не показуєте - матдопомогу не виплачують (виплачувалася буквально пару місяців, потім КС скасував дію цього пункту в КЗпП, їм виплатить держава два прожиткових). Виплачуєте середній заробіток - розраховуєте за постановою 100 - до дня фактичної демобілізації. В звіті по ЄСВ в місяці мобілізації, якщо нараховувалася і зарплата, показуєте двома рядками - з типом "1" зарплата, з типом "47" - середній заробіток. Якщо при нарахуванні середнього заробітку в якомусь із місяців не буде мінімальної, то проводите доплату до мінімального ЄСВ з типом "47" та ознакою "13".
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Поперед.

Повернутись до Форум з бухоблiку