Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку ВСЁ О НОВОЙ ПОМЕСЯЧНОЙ ОТЧЕТНОСТИ В ПФУ

ВСЁ О НОВОЙ ПОМЕСЯЧНОЙ ОТЧЕТНОСТИ В ПФУ

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

R160216 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 513
Звідки: Харьков
Evka, выслала вам на почту ответ - мне давал консультацию Антон , только на моем примере.
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.

R160216 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 513
Звідки: Харьков
компенсация тарифного отпуска показывается отдельно от зарплаты, в отчете с кодом 10 в табл 6? или все можно объединить (сомневаюсь)......
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
компенсация вместе с з/п одной строкой
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
Антон Янко, Заполнять ли реквизит 15 (к-во кал. дней) табл 6 за июль по договорам ГПХ, если начислений нет?
п.с. Начисления будут августом
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
dashab, :smls01:

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
дяк, а в августе двумя строками за 7 мес сумма без дней, за 8 мес дни без суммы (выплата в сентябре)?
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
dashab, :smls01:

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 953
Звідки: Кіровоград
Допоможіть. Як розділити помісячно в звіті по ЄСВ винагороду по ЦПХ, якщо акт виконаних робіт складається одноразово по закінченні роботи - скажімо, фізособа виконувала роботи з 13 липня по 28 серпня, акт складено 28 серпня на загальну суму 7000, як поділити - по 3500 за липень і серпень, чи пропорційно календарним дням 7000/47*28=4170,21 за серпень і 7000/47*19=2829,79 за липень?
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 953
Звідки: Кіровоград
Вибачайте, знайшла (можливо, комусь знадобиться)
ч.2 ст.7 закону про ЄСВ
2. Для осіб, які працюють у сільському господарстві, зайняті на сезонних роботах, виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами, творчих працівників (архітекторів, художників, артистів, музикантів, композиторів, критиків, мистецтвознавців, письменників, кінематографістів), та інших осіб, які отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована.
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Брюнетка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 734
Звідки: Киев
Подскажите пожалуйста как лучше оформить людей.
Они числятся на основном месте работы... у меня хотят быть на 0,5 ставки (1600).
В отчете я их показываю:

Код категорії ЗО : 1

Код типу нарахувань : пусто
15.17.18.21 цифры по зп

22. Ознака наявності трудової : 0

и все?


А также если будет оплата по ставк 1600 в месяц, я ничего к ЕСВ не добавляю до минимального, так и можно рассчитывать?

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 953
Звідки: Кіровоград
Брюнетка написав:
как лучше оформить людей

Якщо вони працюють десь на основному місці роботи, то у вас однозначно за сумісництвом - і це ви повинні показати у звіті про прийнятих для податкової.

для звіту з ЄСВ - так, ознака наявності трудової "0", ще ставите "1" в графі неповний робочий час; для сумісників правило донарахування ЄСВ до мінімального не діє.
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Брюнетка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 734
Звідки: Киев
Гадючка написав:
і це ви повинні показати у звіті про прийнятих для податкової.



а если это ново открытая фирма в августе и там директор по совместительству, то мне таблицу 5 нужно на него подавать?

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
подскажите пож. по отчету договор ГПД, 24.01.17 договор заключили в январе сумма 2500 грн., в таблице 5 показала дату начала, и в табл. 6 кол-во дней без сумм, договор должен был быть закончен в апреле, но продлили его до августа, в марте выплатили аванс 50% в отчете сумму не показывала, за период фераль-июль показывала в табл. 6 кол-во дней без сумм, а в августе подписали акт и закрыли договор, я показываю в табл. 5 дату окончания, в таблице 6 расписываю помесячно
январь,февраль,март,апрель,май,июнь,июль,август - сумма в каждом месяце 312,50 (2500/8 месяцев) (кол-во дней не ставлю)
или нужно суммы считать пропорционально дням в месяце?

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 953
Звідки: Кіровоград
Брюнетка написав:
таблицу 5 нужно на него подавать

:smls01:
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 953
Звідки: Кіровоград
lily27 написав:
в таблице 6 расписываю помесячно
январь,февраль,март,апрель,май,июнь,июль,август - сумма в каждом месяце 312,50 (2500/8 месяцев)

:smls01: я про це недавно писала
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Поперед.Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку