Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Акцизний збір.

Акцизний збір.

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

Повідомлення 26/05/2010 11:16
Malish Аватар користувача
Користувач
Користувач

Повідомлення: 3
Звідки: Винницкая обл.

Допоможіть будьласка. В січні місяці цього року, наше товариство отримало спирт для виробництва спиртованих соків. Окремо було перераховано за цей спирт акцизний збір. Підкажіть будьласка, чи включати цей акцизний збір до собівартості продукції і як взагалі його відобразити проводками. Реалізація соку спиртованого пройшла в наступному місяці, марки акзизного збору ми не купляємо, бо не розливаєм сік в пляшки.

Повідомлення 26/05/2010 13:04
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
Реалізація соку спиртованого

це класно , а що за сік?
Востаннє редагувалось maria* в 26/05/2010 14:29, всього редагувалось 1 раз.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 26/05/2010 14:17
Malish Аватар користувача
Користувач
Користувач

Повідомлення: 3
Звідки: Винницкая обл.

Неужели никто не сможет мне помочь. У меня такое в практите впервые. Может кто-то знает где найти ответы?
Когда концы с концами не сходятся, их прячут в воду.

Повідомлення 26/05/2010 14:33
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
Malish, вчимося користуватися "гугл" http://www.google.com.ua/search?sourcei ... 1%96%d1%97
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 26/05/2010 16:34
Malish Аватар користувача
Користувач
Користувач

Повідомлення: 3
Звідки: Винницкая обл.

maria2009 написав:
Malish, вчимося користуватися "гугл" http://www.google.com.ua/search?sourcei ... 1%96%d1%97


Я вмію користуватися гуглом. Просто знайти потрібну інформацію не змогла
Когда концы с концами не сходятся, их прячут в воду.

Kayras Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
Подскажите, пожалуйста. В НК прописано, что плательщиком акцизного налога есть среди прочих розничные торговцы пивом. В порядке заполнения декларации по акцизному налогу указано, что соответствующее приложение заполняют только те, у которых есть продажа алкоголя с оборотом выше 8,5% этилового спирта. Из это следует, что продавцы пива и только пива не заполнят этот раздел, а как следствие не определят базу налогообложения, ведь в среднем спирт в пиве 4,5%. И получается, что и определять НО по акцизному налогу нету возможности. У кого какие соображения на этот счет?

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Kayras, чітко зазначено,що ".....особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів (п.п. 212.1.11 ст. 212 ПКУ). При цьому реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – це продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у п.п. 215.3.4 ст.215 ПКУ, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування (абзац 2 п.п.14.1.212 ст.14 ПКУ);"
Почитайте лист ДФС щодо цього податку :arrow: http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zaga ... 79767.html

Kayras Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
макс.лю написав:
Kayras, чітко зазначено,що ".....особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів (п.п. 212.1.11 ст. 212 ПКУ). При цьому реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – це продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у п.п. 215.3.4 ст.215 ПКУ, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування (абзац 2 п.п.14.1.212 ст.14 ПКУ);"
Почитайте лист ДФС щодо цього податку :arrow: http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zaga ... 79767.html

Так я же вам об этом же и говорю: откройте порядок заполнения декларации по акцизному налогу и вы увидите, что соответствующее приложение (по алкоголю) заполняют только торговцы алкоголем с вместительностью этилового спирта 8,5% и больше процентов. У пива этот показатель значительно ниже. Как же тогда определить НО для торговцев пива и куда его записывать?

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
ваш раздел Г ,там написано "...з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, у тому числі лікеро-горілчаної продукції, виноробної продукції, інших спиртових дистилятів, продуктів із вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об'ємних одиниць та більше, пива, тютюну, тютюнових виробів...."запятая меняет смысл.

Kayras Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
макс.лю написав:
ваш раздел Г ,там написано "...з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, у тому числі лікеро-горілчаної продукції, виноробної продукції, інших спиртових дистилятів, продуктів із вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об'ємних одиниць та більше, пива, тютюну, тютюнових виробів...."запятая меняет смысл.


6. Розділ Г "Податкові зобов'язання з автомобілів легкових, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів (включаючи мопеди), велосипедів з допоміжним мотором, з колясками або без них, моторних транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб i більше, моторних транспортних засобів для перевезення вантажів"

Kayras Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
а вот следующий раздел подходит

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
моя цитата с раздела которого нужно вам ,моя цитата с раздела которого нужно вам ,буквой ошиблась,спешила,ради вас разбиралась - мне не надо :mrgreen:
Востаннє редагувалось макс.лю в 09/02/2015 11:08, всього редагувалось 2 разів.

Kayras Знавець
Знавець

Повідомлення: 42
макс.лю написав:
моя цитата с раздела которого нужно вам ,буквой ошиблась,спешила,ради вас разбиралась - мне не надо :mrgreen:

Я Вам благодарен:)

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
думала - как это не досмотрела , а нет все правильно, буквой не ошиблась -надо Г украинскую , а искать как ее написать не хотелось,а вы б помострели б внимательно деку и вопросов не было бы 8-[

Syavna Користувач
Користувач

Повідомлення: 18
Звідки: Одесса
Добрый день! Объясните, пожалуйста, для тех, кто в танке!!! Читаю письмо ГФС №1519/7/99... от 20.01.2015г. об акцизе и не могу понять. Если ресторан продаст сигареты выше рекомендованной цены+5%, то применяется штраф "100% стоимости имеющихся у субъекта хозяйствования сигарет, но не менее 10000грн." Т.е., если у меня на баре осталась не проданной 1 пачка сигарет, то штраф все равно 10000грн.?

Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку