Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Порядок відшкодування виплат по лікарняних листках

Порядок відшкодування виплат по лікарняних листках

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

SaVo Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 12517
6. ...
У разі коли застрахована особа працювала та сплачувала страхові внески або за неї сплачувалися страхові внески менше ніж календарний місяць, середня заробітна плата (дохід) для розрахунку допомоги по вагітності та пологах за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, обчислюється з нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, але не вище за розмір середньої заробітної плати за всіма видами економічної діяльності в місяці, що передує місяцю, в якому настав страховий випадок, відповідно в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (за даними Держкомстату) та не нижче за розмір мінімальної заробітної плати, встановлений законом у місяці настання страхового випадку.

я так понимаю, что здесь дают разгулятся от минималки до средней по данним Госкомстата, т.е. более средней нельзя.Теперь бухгалтерия должна сравнить оклад нашей девочки и посмотреть есть оклад у неё более чем средняя з/п, то берём тупо среднюю, т.к. нас ограничивают этим пунктом порядка 1266, если же меньше, то берём от фактичекого оклада за отработаное время.
Всех переживём!!!

SaVo Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 12517
Аааааа, там указано, что по средней в предыдущем месяце, но сотрудница в предыдцщем не работала и получается, что для неё остаётся только минималка. Вот тут даже пример есть http://www.prostobank.ua/finansovyy_gid ... _dekretnye
Всех переживём!!!

Шляпа Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 10839
мдааа, маловастенько
спасибо, птЫчки. выручили :lebe
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]

marusik Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9636
Шляпа написав:
мдааа, маловастенько

так все для того и сделано, чтобы оформленной в конце срока беременной многа фонд не платил
Она любит больных и бездомных собак и не хочет терпеть людей...

Вы вправе иметь свое мнение.Или не иметь его вовсе.
Я имею право на свое

ilona-matv Професор
Професор

Повідомлення: 148
Вот и у меня дошла очередь до больничного. 1. ЕСВ перечисляем со спецсчета после получения от ФСС денег? А как же норма о его перечислении до 20-го, если не получится? принесут больничный допустим 12-го, пока насчитала,отнесла расчет,получила на спецсчет... 2. переходящий, март -апрель. как в отчете в Пенсионный его показать?

Ламия Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 33870
ilona-matv написав:
А как же норма о его перечислении до 20-го

1 вариант - перечислите с общего счёта, потом када прийдут на спец. счёт перечислите ещё раз.... получится переплата, в сл. месяце меньше заплатите....
2 вариант - висчитаете его из ЗП на руки, а потом когда прийдут деньги на спец. счёт всю сумму отдадите человеку....
3 вариант - платите с общего счёта, потом со спец. счёта снимаете всю суму в касу - положенную сумму на руки выдаете, остальное возвращаете не обычный счёт
последний вариант мне каким-то стрёмным кажется
+врядли банк даст снять деньги без уплаты из них налогов... :roll:
как-то так
І ось, коли ми майже там, де холодно і сніг
І зовсім близько наша ся мета.
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти
І буде взята наша висота.
І все буде добре
Для кожного з нас.

Зображення

alin@ Доцент
Доцент

Повідомлення: 83
Підскажіть, будь ласка, працівник прийнятий на роботу за суміцництвом з 01.01.2011р. з окладом 2900,00 грн.07.02.2011р. вона йде у відпустку в зв"язку з вагітністю і пологами. Для обчислення середньоденної заробітної плати потрібно брати з/плату за січень(2900:31=93,55грн) чи середню за даними Держкомстату( для відповідної посади?? чи просто середньї по Києві)
І друга ситуація:працівник прийнятий на роботу за суміцництвом з 10.03.2011р. з окладом 2500,00 грн.19.04.2011р. вона йде у відпустку в зв"язку з вагітністю і пологами. Для обчислення середньоденної заробітної плати потрібно брати оклад за березень(2500:31=80,65грн) чи середню за даними Держкомстату( для відповідної посади?? чи просто середньї по Києві)
Буду дуже вдячна за допомогу

Letnee Професор
Професор

Повідомлення: 435
Добрый день!
Подскажите ,пожалуйста. Правильно ли расчитан предродовой б/л. Б/л с 01.04.11-04.08.11 (126 кд). Расчетный период октябрь 2010- март 2011. За этот период начисленная зп (включая ежегодный отпуск) 7332,11/182=40,29 . Затем 40,29*126 = 5076,54 грн. Это получается сумма , которая на руки идет сотруднице ? Или с нее нужно удерживать 2% и 15% ПДФО? А остаток идет на руки?

Спасибо заранее!

ilona-matv Професор
Професор

Повідомлення: 148
в одном месяце есть зарплата и есть больничный за счет фонда. В сумме они дают право на применение НСЛ. Как высчитать правильно сумму, которую я должна показать в расчете для фонда, а именно НДФЛ? Обычно стандартный вариант налогообложения:От общего дохода я отнимаю ЕСВ, потом льготу потом умнож. на 15%. Ну и как для фонда посчитать? Или я показываю просто сумму начисленного больничного, потом с этой суммы ЕСВ и НДФЛ пречисляю. Получаются какие-то двойные налоги.

aditi Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 24
ilona-matv написав:
в одном месяце есть зарплата и есть больничный за счет фонда. В сумме они дают право на применение НСЛ. Как высчитать правильно сумму, которую я должна показать в расчете для фонда, а именно НДФЛ? Обычно стандартный вариант налогообложения:От общего дохода я отнимаю ЕСВ, потом льготу потом умнож. на 15%. Ну и как для фонда посчитать? Или я показываю просто сумму начисленного больничного, потом с этой суммы ЕСВ и НДФЛ пречисляю. Получаются какие-то двойные налоги.

Я також попала на цей "прикол",розібратись до кінця не можу.
Здається рішення таке:
Умовно заробітна плата складає 600 грн
лікарняний за всі дні 300 грн (перших п"ять днів за рахунок під-ва - 100, за рахунок фонду 200 грн)
І того виходить, що із заробітної плати утримуємо: 600*3,2%=19,2грн, 100*2%=2грн, 200*2%=4 (ці кошти сплачуємо коли отримуємо допомогу від фонду або до 20-го числа). А ось тепер ПДФО 15%: (900-19,2-2-4-470,5(податкова соц.пільга))*15%= 60,65 грн до сплати.
Але яку суму перерахувати відразу ПДФО, а яку при отриманні допомоги від фонду :smls07: , цього я не розумію

sveta1989 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 263
Здравствуйте! может задам глупый вопрос, но всё же: открыли счет , на который фонд соц.страх. перечислит больничные, после того как мы их выплатим работникам счет нужно закрыть? или его можно использовать в дальнейшем для все тех же больничных?

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15942
нафига ж два раза? я с первого раза понимаю
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 930
sveta1989 написав:
его НУЖНО использовать в дальнейшем для все тех же больничных
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 930
Питання: чи у кого був випадок припинення фінансування коштів із ФСС, наприклад, за якісь порушення чи недопуск доперевірки?
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Поперед.

Повернутись до Форум з бухоблiку