Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку КАСА

КАСА

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

Повідомлення 23/04/2015 17:40
lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4546
а какие сейчас штрафы? кассу за три года проверяют или за год?

Повідомлення 23/04/2015 17:50
sergei1736 Професор
Професор

Повідомлення: 291
Звідки: Вінниця
lutishka написав:
sergei1736 писал(а):
Могут признать РКО недействительным?

В качестве ИМХО - могут, в зависимости от дотошности инспектора.
Еще одно ИМХО: просто подпись получателя подделать гораздо легче, ну Вы поняли



Елки-палки, придется все расходники переписывать. А у меня директор так не любит много писать, поэтому и печатал прописью в 1С, а он только подписывал. :cry:

Повідомлення 23/04/2015 17:57
sergei1736 Професор
Професор

Повідомлення: 291
Звідки: Вінниця
lily27 написав:
кассу за три года проверяют или за год?


Я думаю, что за 3 года, раньше до изменений в ГК (ст. 250 ГКУ была дополнена п.2)
Стаття 250. Строки застосування адміністративно-господарських санкцій
1. Адміністративно-господарські санкції можуть бути застосовані до суб'єкта господарювання протягом шести місяців з дня виявлення порушення, але не пізніш як через один рік з дня порушення цим суб'єктом встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності, крім випадків, передбачених законом.
2. Дія цієї статті не поширюється на штрафні санкції, розмір і порядок стягнення яких визначені Податковим кодексом України та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на органи доходів і зборів.
{Статтю 250 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2756-VI від 02.12.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом № 406-VII від 04.07.2013}

Повідомлення 23/04/2015 17:58
sergei1736 Професор
Професор

Повідомлення: 291
Звідки: Вінниця
lily27 написав:
кассу за три года проверяют или за год?


Я думаю, что за 3 года, после изменений в ГК (ст. 250 ГКУ была дополнена п.2)
Стаття 250. Строки застосування адміністративно-господарських санкцій
1. Адміністративно-господарські санкції можуть бути застосовані до суб'єкта господарювання протягом шести місяців з дня виявлення порушення, але не пізніш як через один рік з дня порушення цим суб'єктом встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності, крім випадків, передбачених законом.
2. Дія цієї статті не поширюється на штрафні санкції, розмір і порядок стягнення яких визначені Податковим кодексом України та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на органи доходів і зборів.
{Статтю 250 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2756-VI від 02.12.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом № 406-VII від 04.07.2013}

Повідомлення 12/05/2015 10:32
flow Професор
Професор

Повідомлення: 374
Допоможіть розібратись :!:
ЗП виплачуємо 2 рази. Нарахували Аванс 21 числа і надрук розрах-платіж відомість, в якій "В касу для оплати в строк в сумі" чомусь пише нуль гривень. Нарахували ЗП в кінці місяця і РПВ надрук правильна. Чому нуль гривень? І відповідно не можу надрук листок КК (недостаточно средств).
РПВ при авансі не дає проводок, при осн. ЗП дає повністю за місяць

Повідомлення 12/05/2015 10:47
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8582
flow, я делаю не РПВ по авансу при его начислении (посмотрела- у меня там тоже нули), а документом "Выплата ЗП", где вид выплаты - аванс :arrow: "Заполнить" :arrow: по ведомости (предложит Вам ведомость от 21.04)

Повідомлення 13/05/2015 20:37
макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
У Головному управлінні Державної фіскальної служби у Луганській області роз’яснили, що при здійсненні операцій, безпосередньо не пов’язаних з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна (отримання позареалізаційних надходжень), реєстратори розрахункових операцій і розрахункові книжки не застосовуються.
До таких операцій належать реалізація основних засобів, нематеріальних активів, продукції допоміжного та обслуговуючого виробництва, погашення дебіторської заборгованості, заборгованості за позиками, безоплатно одержані кошти, відшкодування матеріальних збитків, внески до статутного капіталу, роялті, дохід (проценти) від володіння корпоративними правами, повернення невикористаних підзвітних сум, інші надходження.



Фахівці зауважили, що юридичним особам, які проводять зазначені операції, необхідно оформлювати прибуткові касові ордери та видавати відповідні квитанції, підписані і завірені печаткою в установленому порядку.

Разом з тим, суб’єкт господарювання, який отримує готівку за надане в лізинг (оренду) майно, має застосовувати РРО на загальних підставах.

Нагадаємо, зазначена норма визначена Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР та «Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 №637.

Повідомлення 03/08/2015 10:41
Мітленд Доцент
Доцент

Повідомлення: 50
Доброго Вам дня! Питання, як у людини, яка не була у відпусці 3 роки (клинить): внесення в касу поворотної фінансової допомоги 301 6851, внесення до банку поворотної фінансової допомоги 311 301, а в признеченні платежу писати як поворотну фінансову допомогу, чи як внесення оббігових коштів???? дуже буду вдячна за відповідь.

Повідомлення 03/08/2015 10:48
lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4546
Мітленд, я пишу так: поворот. безвідсоткова фін. доп. зг. дог. 240715 від 24.07.15р.

Повідомлення 03/08/2015 11:03
Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1780
Мітленд написав:
а в признеченні платежу писати як поворотну фінансову допомогу

пишіть як допомога

Повідомлення 03/08/2015 11:04
Мітленд Доцент
Доцент

Повідомлення: 50
Дякую :reverans

Повідомлення 13/08/2015 12:06
elena-sl Доцент
Доцент

Повідомлення: 97
Звідки: Житомир
Розумію, що з каси можна виплати зарплату працівнику, попередньо сплативши податки, але може є якісь підводні камені? Не хочеться потім спіткнутися.

Повідомлення 21/06/2017 09:36
наташас Професор
Професор

Повідомлення: 546
Подскажите пожалуйста, учредитель (физ.лицо) лично пополнил расчетный счет предприятия 195 000,00 грн. (пополнение уставного фонда)
Банк в квитанции указал :
Платник: ТОВ "Бухгалтер", через Іванова Івана Івановича

Это получается, деньги вносит в банк не физ.лицо, а предприятие?
Я звонила в банк сказали что вносит физлицо, но подтягивается и предприятие.

Повідомлення 21/06/2017 10:13
lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8582
наташас, такую формулировку
наташас написав:
Платник: ТОВ "Бухгалтер", через Іванова Івана Івановича
Ваш Іванов Іван Іванович скорее всего выбрал, чтобы не платить комиссию при внесении средств на р/с 8-[

Повідомлення 21/06/2017 10:50
наташас Професор
Професор

Повідомлення: 546
lutishka написав:
наташас, такую формулировку
наташас написав:
Платник: ТОВ "Бухгалтер", через Іванова Івана Івановича
Ваш Іванов Іван Іванович скорее всего выбрал, чтобы не платить комиссию при внесении средств на р/с 8-[


И что теперь делать?

Поперед.Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку