Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку расчёт компенсации при увольнении

расчёт компенсации при увольнении

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15951
Звідки: Сумы
STG, чета не понятно...
STG написав:
принят 22.08.2017

:arrow:
STG написав:
Если не менять зп с 01.09.17 то индексация 116,20.

не будет у него индексации, знач и з/п не надо с 01.09 поднимать
Повторюсь: может я неправильно вас поняла :smls03:
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

STG Професор
Професор

Повідомлення: 121
Дякую вам велике за підтримку.

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8582
dashab, там, скорее всего работник принят 22.08 на место, где базовый месяц другой (например 01.01), поэтому индексация есть

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15951
Звідки: Сумы
так из поста ничего ж непонятно, кроме "дякую..." :lol:
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4546
инвалид з группа принят 01.08.17 увольняем 02.10.17 отпуск 26 к.д. положен
подскажите пож. по расчету, отработал 2 полных месяца, поэтому по ним и считаю

начислено зп 09.17 - 3300 грн, 10.17.- 3300 грн.=6600 грн /30 дней+30 дней=110 грн. средння зп
положено 5 дней отпуска ?

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2706
Звідки: Полтава
lily27, что-то у Вас с датами в условии не сходится

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4546
начислено зп 08.17 - 3300 грн, 09.17.- 3300 грн.=6600 грн /30 дней+30 дней=110 грн. средння зп
положено 5 дней отпуска

вот так

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 932
Звідки: Кіровоград
lily27 написав:
положено 5 дней отпуска

Чому 5? 4 - тут хоч 26/354*60=4,41 = 4, хоч 26/12*2=4,33=4.
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 932
Звідки: Кіровоград
А розрахунок правильний - якщо працівник прийнятий з 1 числа місяця, то місяць при розрахунку відпускних потрібно брати до розрахунку.
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4546
я считаю так увольняем 02.10.17
31 август+30 сентябрь+2 октябрь=63 дня т.к. праздники не отнимаем
26/354*63=4,6

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 932
Звідки: Кіровоград
Вибачаюсь, забула про 2 дні жовтня. Але не забувайте, у серпні є свято, тому 62 відпрацьованих і буде 26/354*62=4,55. Якщо ж свята не віднімаєте, тоді у вашому випадку потрібно ділити на 365 і буде 4,49. Хоча кадровикам рекомендують віднімати святкові дні.
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

kvakyshka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 621
Добрый день.
Просьба проверить ))

Приняли на работу 01.05.2010
01.05.10 - 19.06.11 - работала, был ежегодный отпуск 24 дня
20.06.11 - 06.11.11 - больничный по беременности 126+14 дней
07.11.11 - 20.07.14 - отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет
21.07.14 - 07.12.14 - больничный по беременности 126+14 дней (2ой ребенок)
08.12.14 - 25.09.17 - отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет (2ой ребенок)
26.09.17 - 30.09.17 - вышла на работу и 30.09 увольняется.
положенный отпуск за периоды что выделены оранжевым итого 46 дней - 24 уже отгуляла = 22 компенсация за неиспользованный отпуск.

и правильно я понимаю, что Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей... Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років... надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів... данной ситуации не касается, т.к. она не работала в 2-я детьми?

Зарплаты последние 12 месяцев не было.
3465,00 (оклад на сегодня) * 12 / 354 = 117,46 грн. - средняя ЗП * 22 дня неиспользованного отпуска.

Или среднюю ЗП надо считать по ПОРЯДОК 1266 (обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням) п.5
5. У разі коли середня заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється відповідно до пунктів 9, 10, 12, 20, 28 і 29 цього Порядку, середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) за один календарний день визначається шляхом ділення тарифної ставки (посадового окладу), мінімальної заробітної плати або їх частини (у разі, коли особа працює у режимі неповного робочого дня чи тижня), двократного розміру мінімальної заробітної плати на середньомісячну кількість календарних днів (30,44).

Применяя коефициент 30,44
3465,00 / 30,44 = 113,83 грн. - средняя ЗП * 22 дня неиспользованного отпуска.

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 932
Звідки: Кіровоград
kvakyshka написав:
3465,00 (оклад на сегодня) * 12 / 354 = 117,46 грн. - средняя ЗП

*21 - уточніть за відпрацьований час - у мене виходить з 1.05.11 по 6.11.11 + 21.07.14 по 07.12.14 316 днів без святкових 316 днів - 24/355(Покрова в цей період не була святковим днем)*316=21,36

І при чому тут 1266? Це стосується лікарняних!
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

kvakyshka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 621
Гадючка написав:
kvakyshka написав:
3465,00 (оклад на сегодня) * 12 / 354 = 117,46 грн. - средняя ЗП

*21 - уточніть за відпрацьований час - у мене виходить з 1.05.11 по 6.11.11 + 21.07.14 по 07.12.14 316 днів без святкових 316 днів - 24/355(Покрова в цей період не була святковим днем)*316=21,36

І при чому тут 1266? Це стосується лікарняних!



Там еще + 5 дней- она выходит на работу 26.09.17 и увольняется 30.09.17.

kvakyshka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 621
Гадючка написав:
kvakyshka написав:
3465,00 (оклад на сегодня) * 12 / 354 = 117,46 грн. - средняя ЗП

*21 - уточніть за відпрацьований час - у мене виходить з 1.05.11 по 6.11.11 + 21.07.14 по 07.12.14 316 днів без святкових 316 днів - 24/355(Покрова в цей період не була святковим днем)*316=21,36

І при чому тут 1266? Це стосується лікарняних!



А дополнительно 10 дней отпуска как маме с 2-мя детьми не насчитывается?

Поперед.Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку