Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку расчёт компенсации при увольнении

расчёт компенсации при увольнении

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

ggallynna Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 27
Alizet написав:
на 354 (без святкових) і відніміть дні відпустки за свій рахунок,якщо вони були.

в порядке нашла, что календарные. те. из календарных ничего не вычитаем

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1771
ggallynna написав:
Alizet написав:
на 354 (без святкових) і відніміть дні відпустки за свій рахунок,якщо вони були.

в порядке нашла, что календарные. те. из календарных ничего не вычитаем


календарные, т.е. включая субботу и воскр., а вот праздничные (11 дней) и за свой счёт вычитаются.

ggallynna Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 27
йолки. ну, где это написано ?? ((( что "праздничные (11 дней) вычитаются"

Alizet Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 13767
Звідки: г.Киев

Визначаючи тривалість щорічних відпусток, святкові й неробочі дні не враховуються (ч. 2 ст. 5 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР). Їх також виключають із розрахункового періоду, коли рахують середньоденний заробіток. Адже його обчислюють, розділивши сумарний заробіток за останні перед наданням відпустки 12 місяців або за менший фактично відпрацьований період на відповідну кількість календарних днів року чи меншого відпрацьованого періоду (за мінусом святкових і неробочих днів, установлених законодавством). Цього вимагає п. 7 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 р. № 100 (далі — Порядок № 100).
Ты можешь всё если рядом есть человек, который в тебя верит;-)

Поперед.

Повернутись до Форум з бухоблiку