Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Баланс в статистику...

Баланс в статистику...

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

londavid Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3383
lutishka, а если я осторожный клиент, то...сдам
Враховуючи той факт, що ЗАКОНОТВРЦІ щось творять, я кожного разу згадую ким я працюю : чи то бухгалтером, чи то психіатром...

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1858
londavid написав:
сдам

та сдавайте сдавайте :smls01:

Olya Професор
Професор

Повідомлення: 424
Коллеги, подскажите, плз, запуталась - если сотрудников мало - 5 человек, но превысили в течение года 20 млн грн

Нам нужно начинать уже с этого отчетного периода сдавать декларацию по прибыли и баланс поквартально? Или все равно толко с нового года?

Брюнетка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 734
скажите, мы новое предприятие на едином налоге, только открылись... совместителей аж 2 человека, скажите... баланс нужно сдавать, или уже годовой относить?

также и в налоговую должны ли мы его отправлять?

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15990
в налоговую-нет
в статистику: годовой: тут почитайте https://buhgalter911.com/uk/news/news-1025640.html
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Blondy Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 5552
Olya написав:
Коллеги, подскажите, плз, запуталась - если сотрудников мало - 5 человек, но превысили в течение года 20 млн грн

Нам нужно начинать уже с этого отчетного периода сдавать декларацию по прибыли и баланс поквартально? Или все равно толко с нового года?

З наступного року.
Все животные равны, но некоторые животные более равны, чем другие (с).
Нервы нужно не укреплять, а беречь.

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 338
Розумненькі мої, така ситуація. По юрику спрощенцю не здала баланс в статистику, бо прийшовши туди, мені ще сказали здати стрруктурне обстеження. Проблема в тому, що по чистому прибутку в мене виходить мінус 0,6. По деяких причинах я надумалася показати цей мінус на початку цього року, і трохи заокруглила інші операційні витрати. Але ця...помилка потягнулася з третього кварталу, бо в четвертому не було діяльності. І ось через це структурне обстеження маю ставити тепер мінус. Будуть бити в статистиці? :pomidor Чи то коректувати попередній баланс і...будуть бити?

Академік
Академік

в структурному обстеженні йде розшифровка показників балансу, в основному витратні статті, і загальні цифри мають сходитись. Я,чесно кажучи, не дуже зрозуміло що у вас і до чого, цифри то річні там і баланс річний.

Chajka Професор
Професор

Проблема в тому, що я в балансі написала менші операційні витрати за рахунок менше з.п., ніж є насправді. А в структурі є зарплата і т.п. В структурі не хочеться писати менше, тому мабуть в балансі мав би бути мінус ((((

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15990
ну и в предпринимательстве меньше покажите (так же как в балансе)
падумаешь отчет...филькина грамота...я за 2015 рисовала: два дня парилась,инструкцию читала, а за 17ый нарисовала за пять минут, абы як...кому оно нада?!
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Академік
Академік

"в балансі написала менші операційні витрати за рахунок менше з.п., ніж є насправді"

в балансі (фін.результати) не видно конкретно суми з/плати, вона входить в загальну суму операційних витрат, от і не чіпайте з/пл, а покажіть щось інше в меншу сторону.

dashab написав:
ну и в предпринимательстве меньше покажите (так же как в балансе)
падумаешь отчет...филькина грамота...я за 2015 рисовала: два дня парилась,инструкцию читала, а за 17ый нарисовала за пять минут, абы як...кому оно нада?!

тебе нада, хотя бы потому, шо ты научилась быстро заполнять отчёты... абыяк ))

Chajka Професор
Професор

Та просто крім зарплати операційних витрат маловато. Тому і думаю, що ОЦЕ ЙОГО РОБИТЬ :) Мінус показати, коли він би мав бути ще в попередньому кв., зовсім погана ідея? (((

Chajka Професор
Професор

Chajka написав:
Та просто крім зарплати операційних витрат маловато. Тому і думаю, що ОЦЕ ЙОГО РОБИТЬ :) Мінус показати, коли він би мав бути ще в попередньому кв., зовсім погана ідея? (((

Коротше, якщо писати хоч трохи меншу з.п., то і людино-години треба менші, бо з.п. по фірмі в середньому впритик до мінімалки. А це структурне обстеження точно фількіна грамота? Бо якось я до нього серйозно відношуся ще з 2009 чи 2010, коли в бухів була паніка, як писати, але тоді якесь обширніше було.

Chajka Професор
Професор

Chajka написав:
Chajka написав:

Коротше, якщо писати хоч трохи меншу з.п., то і людино-години треба менші, бо з.п. по фірмі в середньому впритик до мінімалки. А це структурне обстеження точно фількіна грамота? Бо якось я до нього серйозно відношуся ще з 2009 чи 2010, коли в бухів була паніка, як писати, але тоді якесь обширніше було.

Ні, не хочу писати мінус в балансі. Сама з собою розмовляю :lol: Але, дорогі бухи, таке питання. Надіюся, що структурне обстеження звіряти в подальшому не будуть? Ась? :^o Хтось стикався?

Академік
Академік

а я якось все рівно нєочєнь доганяю.. фін.результат у нас РІЧНИЙ. Якщо ви здавали баланс поквартально і показували менші витрати, то покажіть всю суму в річному балансі, щоб була реальна картина.
По структурному вас можуть діставати статисти, бо в них можуть бути питання до сум. От, наприклад:
- от у вас є сума фонду з/пл річна і є ЄСВ на неї... а чому у вас ЄСВ майже 40%, вроді ж (!) 22% повинно бути?"
- там же вказано людино/годин скільки відпрацьовано, неповний робочий день.
- ну да, але ж... ааа, ну да!

Поперед.Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку