Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Авансовий звіт

Авансовий звіт

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 953
Для видачі підзвіт є обмеження в 10 тис.грн. на один день. А от при самостійній оплаті працівником за товар з подальшим відшкодуванням через авансовий звіт є якісь обмеження в сумі витрат за день?
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

Janever Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 303
В одному чеку декілька видів ТМЦ, які відображаються на 22 та на 20 рах., на обороті як правильно відобразити? Декількома рядками можна? Та в кожному рядку вказати номер чеку. Кількість рядків не буде співпадати з кількістю документів. Це не страшно?

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Janever, гляньте viewtopic.php?p=955095

bullbashka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 841

:oops: я наверн странная..но мне не страшно в ао заполнять несколько строчек с одним чеком и не страшно, если количество строк не соврадает с количеством документов....
:mrgreen: сотрудник может конечно выписать много чеков, чтоб они соответствовали количеству строк в его ао. выглядеть будет впечатляюще.
https://www.youtube.com/watch?v=agrXgrAgQ0U&ab_channel=FergieVEVO
Мала.

Бух Бубух Професор
Професор

Повідомлення: 176
MiVika написав:
Бух Бубух написав:
Директор ездил в командировку за границу за свой счёт. Чеки в инвалюте предоставил.
Можно ли провести авансовый отчёт, а потом вернуть ему через касу эти деньги в гривнах?

можна та всі ці справи повинні бути гарно прописані у вас у наказах: і про витрачання власних коштів з подальшим відшкодуванням і відповідно сам наказ про дане відрядження за кордон,
хоча недавно зустрічала статтю, що все ж таки гроші в перед, бо smml1 тож поправте мене форумчани

Так можно или нет..? И если нет, то почему...?
Один АО я провёл. Теперь ещё парочка на очереди...
Вот и хотелось бы понимать.

nebo Академік
Академік

Повідомлення: 1986
Janever написав:
В одному чеку декілька видів ТМЦ, які відображаються на 22 та на 20 рах., на обороті як правильно відобразити? Декількома рядками можна? Та в кожному рядку вказати номер чеку. Кількість рядків не буде співпадати з кількістю документів. Це не страшно?

Не страшно, в мене завжди так.
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

Теург
Теург

Утверждена новая форма авансового отчета!

http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=275175

Oksana UEPI 1 Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
Добрий день, дайте, будь ласка пораду в такій ситуації, на підприємство хочуть купити вікно, яке коштує 2900 грн., підприємець, який продає вікно не має юридичного рахунку в банку, чи можна цей платіж оформити авансовим звітом на бухгалтера даного підприємства? Дякую

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
Oksana UEPI 1, можно - ограничение 10000 грн. не нарушается. Пусть тот ФОП дает товарный чек, и можно оформлять АО на любого работника.

ИринаЮрьевна Професор
Професор

Повідомлення: 277
нова форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт,
використовується з якої дати?

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
ИринаЮрьевна,
Набирає чинності з дня офіційного опублікування

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=275175
© Buhgalter911.com

Теург
Теург

Об изменениях в форме авансового отчета и порядке его составления
:arrow: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=285185

Медяник Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 333
згідно нового положення авансовий звіт подається не пізніше 5 банківського дня (не тільки на відрядження)
Я правильно зрозуміла? :smls03:

nadinca Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 404
Добрый день, сотрудник предоставил фиск.чеки на заправку автомобиля (за свои средства), каждый чек выписан разными датами и не превышает 200 грн. Аванс.отчет я буду оформлять сегодняшним числом. Правильно ли будет отразить кредит по НДС по тем датам, когда чеки были выписаны? или датой оформл.АО ?

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9833
согласно нового порядка
6. Звіт складається платником податку (підзвітною особою), що отримав(ла) такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.
:smls07: если читать буквально,то что получается?если поехал в командировку и не получил аванс или купил что либо (естественно дозволенное) за свои кровные,то как?
Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Форум з бухоблiку