Список форумів Тематичні форуми Форум з бухоблiку Авансовий звіт

Авансовий звіт

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

*Alenka* Доцент
Доцент

Повідомлення: 83
dashab написав:
*Alenka* писал(а):
На з/п карту, без налогов? Какую проводку сделать Д3721 К311? Спасибо)

канешна...пажалста

была в банке мне сказали, что на з/п карту деньги без налогов не пройдут...

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
так пишите в назначении: видшкодування господарських вытрат по авансовим звытам
П.С. у всех проходят, а шо за банк такой-шо не проходят?
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

*Alenka* Доцент
Доцент

dashab написав:
так пишите в назначении: видшкодування господарських вытрат по авансовим звытам
П.С. у всех проходят, а шо за банк такой-шо не проходят?

Спасибо) банк Приват...

Теург
Теург

тю, в Привате ваще легко...создать платеж, там где № счета-вводите № карты работника, само выведет в получателе ФИО этого работника, а в назначении-
dashab написав:
видшкодування господарських вытрат по авансовим звытам
и усе
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

*Alenka* Доцент
Доцент

dashab написав:
и усе

спасибо) (просто всегда почему-то считала, что с р/с у юриков нал только на з/п можно снимать)

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 345
Шановні форумчани. Питання із минулого ))) Декілька років назад, у юрика, якого я веду, дирик заплатив свої кошти податок на прибуток. Тоді його фірма перейшла на спрощенку і це в принципі була остання оплата податку. Якраз тоді я в нього почала працювати. Чек я не умудрилася не провести через авансовий, бо при оплаті не було обороту, всі звільненні. Не буду уточняти, як вийшло з проводками, бо це вже інша тема. Бо до того бух здавала деку паперову і податківці клянчили більшу суму, ніж виходить по факту. Але питання таке, то нічого, що я не провела оплату? Бо по суті рахунок закрили. 8-[

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1858
Chajka написав:
то нічого, що я не провела оплату?

тоді у вас по бухгалтерії повинна висіти неоплата :smls03:

Chajka Професор
Професор

Ксеняяя, по проводках не висить. Бо попереднього бух в деці, прямо в податковій вказувала більшу сумуЄ, ніж мала би бути. Ось я і "відкоректувала" вручну останні нарахування, щоб без цього чеку. Правда, якщо би звірити із звітністю... Питання полягає в тому, що якщо того податка на фірмі нема і він по суті закритий. То при перевірці це не так кинеться в очі, як проведений чек при відсутності руху на підприємстві. Як думаєте?

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1858
Chajka написав:
Як думаєте?

думаю, що заплатили і чудово, інша справа, що директору не відшкодуєте його карманні грошики, от і все.

Chajka Професор
Професор

Ксеняяя, Його фірма, його грошики, хай собі знає. :smls09: Лиш би поменше в очі кидалося. 8-[

anila Доцент
Доцент

Повідомлення: 84
Добрый день. Подскажите, как быть в ситуации: директор вносил со своей ( личной) карты пополнения на участия в тендере через ТОВ ( в документах фигурирует ТОВ), частично платили и с расчетного счета. На суммы оплат нам выдали налоговые накладные на ТОВ ( по ним я и узнала про эти оплаты). Затем нам выдали акты выполненных работ за каждый месяц ( один акт в месяц), но вопрос в том, что в течение месяца было несколько оплат и с карточки и с расчетного счета. Как мне закрыть карточне оплаты через авансовый отчет, ведь документ общий и на нал и на безнал? И второй вопрос - для того, чтоб вернуть директору деньги надо открыть карточный счет в банке?

Теург
Теург

пусть дир распечатает выписку по оплатам со своей карты и составьте авансовый отчет
возместить тоже можете на его личную карту

anila Доцент
Доцент

Повідомлення: 84
пусть дир распечатает выписку по оплатам со своей карты и составьте авансовый отчет
возместить тоже можете на его личную карту
, только что обнаружила, что одна сумма прошла не через сотрудника фирмы, ночерез нашу фирму. Как оформить такой авансовый отчет?

Поперед.

Повернутись до Форум з бухоблiку