Список форумів Інші форуми Розмова на сторонні теми .....Перед створенням: нагадування стосовно тем.....

.....Перед створенням: нагадування стосовно тем.....

Форум для тих, хто бажає поспілкуватися з друзями

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Ще раз нагадую:
є правила форуму.
є рекомендації щодо стоврення тем.
є рекомендації, що робити коли тема зникла з допомогою модератора чи адміністратора.

Звичайно, як жест доброї волі, я ще можу у проф гілках виправляти назви тем, аби вони відповідали змісту запитань і обговорення, чистити їх, переносити у відповідні тематичні форуми і т.і. але я не буду виправляти назви тем у даному форумі: коли у назві одне, а у темі інше - я знищую (хоча і виключення бувають: див нижче). тим більше я не буду пояснювати, що перенесення чи реклама обговорень тем з інших, геть не профільних бухобліку форумах у нас не в пошані. а реклама так взагаі....

є питання (а краще конструктивні пропозиції) щодо на Вашу думку цікавих і вельми корисних для всіх учасників форуму темок, які я нахабним чином знищив, переніс чи закрив - пишіть мені у приват.

Витяг з правил форуму:
II. Порушення та обмеження
1. Заборонено:
* використовувати як нік (нікнейм) або його елементи адреси сайтів, серверів, їх елементи, а також нецензурні вирази і слова;
* підроблювати існуючі ніки;
* виявляти будь-яку грубість, особисті образи і вживати нецензурні вислови — учасник повинен дотримуватися ділової культури спілкування;
* створювати нові теми у форумах, що не підходять за тематикою. Якщо Ваша тема не відповідає тематиці форумів, пишіть у форуми категорії «Розмова на сторонні теми». Теми, що не відповідають тематиці форуму, переносяться на підхожий форум, а на старому місці видаляються;
* розміщати повідомлення, які містять:
а) заклики до порушення чинного законодавства, висловлювання расистського характеру, розпалювання міжнаціональних конфліктів та всього іншого, що підпадає під дію КК України;
б) явно неправдиву інформацію, наклеп; нечесні прийоми ведення дискусій у вигляді перекручень висловлювань співрозмовників; правки/видалення своїх власних повідомлень, щоб спотворити/приховати їх первинний зміст; провокації, спрямовані на учасників форуму, через що можуть бути порушені дані Правила;
в) публікації комерційних оголошень (PR-повідомлень), прес-релізів, посилання на сайти з пропозицією робіт, послуг, товарів тощо. Модератор вправі видаляти такі посилання із повідомлень учасників. Вакансії (резюме), а також інформацію про семінари розміщують тільки у відповідних розділах сайту — http://www.vobu.com.ua/ або у форумі «Дошка оголошень».
На форумі дозволені і заохочуються посилання на семінари і вакансії на сайті vobu.com.ua, перехресні посилання на внутрішні форуми сайту або офіційно підтримувані адміністрацією форуму;
д) надмірну кількість граматичних помилок і жаргонних слів; відвідувачам форуму вони говорять про Ваше неповажне ставлення до них;
е) політичний підтекст (обговорення новин, персоналій ПОЛІТИКІВ, партій тощо). Якщо у Вас все ж є непереборне бажання це зробити — в мережі Інтернет є спеціалізовані видання і форуми;
* публічно обговорювати рішення модераторів і адміністратора; претензії до модераторів або адміністратора учасник форуму може висловити поштою support@vobu.com.ua.
2. Незнання цих та інших Правил форумів не тільки не звільняє Вас від відповідальності за їх порушення, але й саме по собі є порушенням і обставиною, що обтяжує провину.
signature disconnected
181

Повернутись до Розмова на сторонні теми