Список форумів Тематичні форуми Питання автоматизації Який банк вибрати?

Який банк вибрати?

Автоматизація бухобліку, звітності та бізнес-процесів

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 348
Який краще банк обрати для розрахунково-касового обслуговування Приватбанк чи Ощадбанк? Чи стабільно працює в Приватбанку клієнт-банк, а то вони нібито роблять акцент на такому обслуговуванню? А може ще якісь варіанти банків підскажете в наш нестабільний час. Просто тих два ближче по відстані ))) Дякую!

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
Chajka, не советую аваль, придумали, что на отделение не дозвониться, позвонить можно только на кол центр, рассказываешь им по какому поводу звонишь (что б не проводили через клиент-банк один платеж, который подписали отправили,потратила два раза по 20 минут) и только потом соединяют с отделением, а на отделении все заняты и никто не берет трубку, вообщем это ужас!

Chajka Професор
Професор

lily27, Дякую, може пригодиться в житті. :) Вже відкриваєм в Приватбанку. Щось довгувато перевіряють у "вищих інстанціях" керівництва банку, розтягнуто відкривають. Чекаю на дзвінок. А я думала, що в Ощадбанку більше бюрократії.

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
Chajka, :D

Litvin Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4286
Chajka, у меня Укрсиббанк, довольна и банкингом тоже. По крайней мере когда был кризис 6лет назад, и повалились многие банки, у нас не было ни задержек, ни проблем с процентами и зп :smls03: :smls09:
Скупой платит дважды? Пойду работать к скупому! :)

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2482

У меня Приватбанк, перешли из ВиЭйБи Банка.
Проблемы и задержки выплат физлицам-единщикам, поскольку на физлица требуют переводы с одновременной оплатой НДФЛ.
Но приспособилась: сразу шлю скан-копии Свидетельство регистрации ФОП (или выписку), и Св-во единщика на адрес nalogi@privatbank.ua, тема: ИНН/ОКПО, IПН ХХХХХХХХХХ
Платеж проходит через час-полчаса.

Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 522
В мене Приват. Мені подобається. Да, хоча інколи клієнт банк підвісає, але завжди можна дозвонитися на лінію, запитати, допоможуть. В нас дуже класний менеджер. Потрібно було відкрити додатковий рахунок, подзвонила домовилася на термін, приіхала, вона вже чекала мене всі бумажкі, заяви були готові. Коли починала працювати в клієнт-банку, якщо виникали питання можна було подзвонити і вона приїжала до мене в офіс і допомагала. Хоча знаю що не всім так щастить з менеджерами як нам!
Зручно що є овердрафт і гарантований платіж. Останнім користувалася 1 раз так для проби, але сподобалося.
Успех сам не приходит к Вам... Вы идете к нему!!!

Chajka Професор
Професор

Ревел, дякую за інформацію. Може пригодитися ;)

Chajka Професор
Професор

Kejt, все таки тоже вирішили в Приват. Наразі задоволена. Правда буває тоже підвисає, але заморочок серйозних не виникало, бо я вже стараюся заздлегідь робити якісь обов"язкові перерахунки, а не тягнути до останньої години (страхуюся :) , бо суто інтернет-банкінг). Зато тоже з менеджером пощастило - людина на своєму місці.

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2482

Проблемы с Джаваой в Приват24 доконали.

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
Немного не в тему, но спрошу здесь, бо горит вопрос. Мой директор тоже выбрал приват, снимает деньги на Зп и подотчет по карточке. В выписку такое снятие попадает на следующий день :shock: . Кто как проводит в таком случае кассу? Хелп, подскажите, не откажите, буду весьма признательна.

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
kisa67, через счет 333

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
8ка не проводит(((

Chajka Професор
Професор

Народ, трохи не в тему... Обов"язково в друкованому вигляді зберігати платіжні доручення? Від клієнт-банк і виписки непогано дивляться. Може виписок достатньо, щоб папір не переводити?

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1858
Chajka написав:
Може виписок достатньо

достатньо. там же ваші платіжки дублюються.

Далі

Повернутись до Питання автоматизації