Список форумів Тематичні форуми Питання автоматизації Як з M.E.Doc відправити ел.податкову покупцю з іншою програм

Як з M.E.Doc відправити ел.податкову покупцю з іншою програм

Автоматизація бухобліку, звітності та бізнес-процесів

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15990
ото из-за Киевстара с Укртелекомом и повисло все на ДФСном сервере, они начали массовую регистрацию своих НН...
MiVika написав:
краще ми заплатили б ті кошти за ПЗ в бюджет, а не "Недолугим виробникам відповідного ПЗ, які не в змозі до діалогу"

ой, верится с трудом, т.к. два дня наблюдаем как-раз проблемы не у разработчиков ПО
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

MiVika Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 521
dashab написав:
ото из-за Киевстара с Укртелекомом и повисло все на ДФСном сервере, они начали массовую регистрацию своих НН...

так і я на них відразу подумала, що вони в останній день вирішили все зареєструвати і + в такі числа масово мабуть здавали ЄСВ і ПДВ (я сама 15-16 люблю здавати ЄСВ, бо раніше за часів ПФУ кв.2 треба було ще по-че-ка-ти)
Налоговая инспекция о бухгалтерах: "И всё-таки они вертятся!"

Leon_1981 Професор
Професор

Повідомлення: 121
Контрагент користується іншою програмою, тому відправити податкову їм не можу. Перед реєстрацією в ЄРПН їхньої под. накладної в медку в налаштуваннях обміну документами виставила третю позицію: Тільки реєстрація. А коли податкова зареєструвалася в ЕРПН і прийшла квитанція №1, то чомусь в наступних діях все рівно пише: Документ бла-бла...очікує відправки контрагенту. Наскільки я розумію повинно писати, що документ завершив обробку по маршруту, я ж виставила: тільки реєстрація. Відгукніться, хто в Медку реєструє под. накладні покупцю з іншою програмою, як у Вас?

Професор
Професор

Leon_1981 написав:
Контрагент користується іншою програмою, тому відправити податкову їм не можу. Перед реєстрацією в ЄРПН їхньої под. накладної в медку в налаштуваннях обміну документами виставила третю позицію: Тільки реєстрація. А коли податкова зареєструвалася в ЕРПН і прийшла квитанція №1, то чомусь в наступних діях все рівно пише: Документ бла-бла...очікує відправки контрагенту. Наскільки я розумію повинно писати, що документ завершив обробку по маршруту, я ж виставила: тільки реєстрація. Відгукніться, хто в Медку реєструє под. накладні покупцю з іншою програмою, як у Вас?

Leon_1981, у мене користувачам інших програм так і залишилось, а от по тим, кому відправила пн також в МЕДок і вони їх отримали але не підтвердили, чомусь, при формуванні декларації, нагадувало, що такі-то ПН не підтверджені контрагентом. Я вирішила не звертати увагу сформувала, зареєструвала, відправила і все................... хто не отримав :smls20: :mrgreen:

Leon_1981 Професор
Професор

Повідомлення: 121
MiVika, не зовсім зрозуміла по користувачах інших програм. Який маршрут Ви їм ставите при реєстрації податкових накладних?

Професор
Професор

Leon_1981, я для всіх поставила Реєстрація-Відправка зареєстрованих контрагенту, МЕДок сам не дає відправити ін користувачам і такі податкові залишаються тільки з кв1. по них зауважень не дає

Bilo4ka Знавець
Знавець

Повідомлення: 24
підскажіть будь-ласка, чи реально перекинути відємне коригування податкової накладної, щоб його отримали в МЕДОК. Відправляла через "Відправити контрагенту" . Покупець говорить , що йому коригування в МЕДОК не прийшло. Мені прийшла якась ТЕхнологічна квитанція, яка зашифрована. Чи існують інші способи перекидки відємних коригувань? :???:

Поперед.

Повернутись до Питання автоматизації