Список форумів Тематичні форуми Питання автоматизації Хакерська атака?!

Хакерська атака?!

Автоматизація бухобліку, звітності та бізнес-процесів

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 338
Щось мені сьогодні нічого не йде, нічого не відправляється. Якісь помилки при відправці. В банку сказали, що установи не працюють по всій Україні, сказали хакерська атака. Що атака і на фінансові і на держустанови. Хтось щось чув? Йду шукати по інеті. Мені треба щоб працювало. :smls20:

rvg Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1355

Chajka написав:
Щось мені сьогодні нічого не йде, нічого не відправляється. Якісь помилки при відправці. В банку сказали, що установи не працюють по всій Україні, сказали хакерська атака. Що атака і на фінансові і на держустанови. Хтось щось чув? Йду шукати по інеті. Мені треба щоб працювало. :smls20:

какое смешное сообщение - автор как на необитаемом острове: ни телека, ни интренета с новостями за последние пару дней он не видел...
Електронна звітність - просто та безкоштовно!
www.opz.org.ua

Ксеняяя Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1858
rvg написав:
автор как на необитаемом острове

27.06.2017 в 16:30 я тоже была на необитаемом острове, только после 6 вечера мне позвонила знакомая с ощадбанка и сообщила "новость" 8-[

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 338
rvg, нє, ну я взнала раніше, ніж цю тему написала. А так мабуть на острові :smls03: Я і по інету шукала причину і запитувала декого, але ж я не шукала.... хакерів. Якраз тоді перший день почала на роботі користуватися новим компом. Повстановлювала проги, софти і шукала причину "шо я не так зробила". Щось Майкрософт звинувачує Медок в цій атаці. :smls07:

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
З адрес, що знаходяться на безкоштовних поштових серверах, наприклад, webits-info-1c@meta.ua, надходять запрошення для здійснення оновлення 1С:Підприємства. В листах наводяться посилання на файли (що ймовірно є вірусом) невідомого походження розміщені за адресою https://github.com або подібних, а також інструкції по їх встановленню.

Внаслідок завантаження файлів, які розміщені за вказаною адресою, та виконання інструкцій з їх встановлення користувачі надають доступ зловмисникам до власних даних та локальної мережі, що створює загрозу кібератаки на власну мережу та мережу своїх контрагентів.

У разі завантаження та встановлення цих файлів або інших дій, що призвели до зараження мережі небезпечним вірусом, необхідно відключитися від мережі Інтернет та терміново звернутися до спеціалістів з кібербезпеки для вжиття заходів щодо усунення проблеми.

Просимо розповсюдити вищенаведену інформацію серед усіх користувачів ПЗ 1С:Підприємство.

Рекомендуємо користувачам отримувати оновлення через обслуговуючі компанії та сервіс «Оновлення програм», який розташовано за адресою releases.1c.eu.

Звертаємо увагу, що службою технічної підтримки та сервісом Оновлення програм не здійснюється будь-яка розсилка листів із проханнями встановлення оновлень.

Повернутись до Питання автоматизації