Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Держказначейство України відкриває нові рахунки для платежів

Держказначейство України відкриває нові рахунки для платежів

Обговорення новин законодавства

VaVa Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1843
Державна податкова служба повідомляє, що з 21 січня 2013 року в органах Державної казначейської служби України будуть відкриті нові рахунки для зарахування платежів до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2013 рік” та наказу Міністерства фінансів України від 14.01.11 №11 «Про бюджетну класифікацію та її запровадження» (зі змінами та доповненнями).

Інформацію щодо реквізитів зазначених рахунків платникам податків необхідно отримати в органах державної податкової служби за місцем знаходження на обліку або на офіційних веб-сайтах ДПС в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі в розділі „Бюджетні рахунки”.

Нагадаємо, що Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Джерело: sts.gov.ua
для контролюючих органів немає добросовісних платників — є неперевірені....
Зображення

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
VaVa, =D>
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9829
8-[ каждый год одно и тоже,хорошо хоть дату теперь знаем.VaVa, :smls05: за бдительность.,а то поотправляли б при выплате з/пл за 1-ю пол.января денюжку бог знает куда. :smile:
Зображення

Теург
Теург

Піднімаю темку на верх тільки для того, щоб кожен хто зайшов записав у записник цю дату.
VaVa написав:
з 21 січня 2013 року в органах Державної казначейської служби України будуть відкриті нові рахунки для зарахування платежів до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2013 рік” та наказу Міністерства фінансів України від 14.01.11 №11 «Про бюджетну класифікацію та її запровадження» (зі змінами та доповненнями).
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2474

kimberli написав:
8-[ каждый год одно и тоже,хорошо хоть дату теперь знаем.VaVa, :smls05: за бдительность.,а то поотправляли б при выплате з/пл за 1-ю пол.января денюжку бог знает куда. :smile:
Я уже отправила бог знает куда, но ведь пока что действуют старые счета, не так ли?

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8593
Ревел написав:
пока что действуют старые счета

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
проверила счет по ПДФО новый=старому :smile:

Теург
Теург

макс.лю,
макс.лю написав:
проверила счет по ПДФО новый=старому
щн немає 21 числа, перевірите 20 січня. :D
Оскар Уайльд

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
maria*, нетушки,
Державна податкова служба у м. Києві повідомляє , що в 2013 році продовжують діяти рахунки по зарахуванню коштів до державного та місцевого бюджетів, які діяли в 2012 році, за деяким виключенням.Згідно листа Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві від 08.01.2013 №06-08/27-211 відкриті нові рахунки по зарахуванню надходжень збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства , датою початку здійснення операцій по яких визначено 21 січня 2013 року.

VaVa Аватар користувача
Академік
Академік

Зображення

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9829
VaVa, а разобраться пробовали что куда,там же одни цифры?:^o
Зображення

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
VaVa, :chom трицать три раза.
kimberli написав:
а разобраться пробовали что куда,

та ввяжемся в драку, а потом разберемся, повторят для тех кто в танке :D
Зображення

Svetulya Професор
Професор

Повідомлення: 891
Одесса, как обычно, спит...или еще празднует...

VaVa Аватар користувача
Академік
Академік

kisa67 написав:
VaVa, :chom трицать три раза.
kimberli написав:
а разобраться пробовали что куда,

та ввяжемся в драку, а потом разберемся, повторят для тех кто в танке :D
Зображення

дякую за :chom

свои проверила... ничо не поменялося :lizun
Зображення

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
смешно, а я утром звонила в налоговую- так отморозились, сказали "никого нима дома", типа звоните потом. :mrgreen:

Далі

Повернутись до Новини законодавства