Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Держказначейство України відкриває нові рахунки для платежів

Держказначейство України відкриває нові рахунки для платежів

Обговорення новин законодавства

abm_zv Доцент
Доцент

Повідомлення: 54
Обратите внимание, "відкриті нові рахунки по зарахуванню надходжень збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства , датою початку здійснення операцій по яких визначено 21 січня 2013 року." Все остальные на старых счетах,без изменений.

ALFAREK Професор
Професор

Повідомлення: 137
Здравствуйте.
А я по счетам смотрю ПДФО- счет прежний а код ОКПО поменялся.
А тут на форуме пишут, что ничего не поменялось.
Какие-нибудь мысли есть по этому поводу? Или это только у нас поменялся код (Донецкая обл.)

alyonaroman Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
У Вінниці змінилась тільки назва Одержувача: УК у м.Вінниці/м.Вінниця/11010100.

А в мене виникло інше запитання: в переліку є два рахунки для сплати податку з доходів фіз.осіб - один для податку із зарплатних виплат, другий - із доходів інших, ніж зарплата.
Це нововведення чи так було і раніше? Я завжди платила податок із договорів ЦПХ, із орендної плати фіз.особі на той самий рахунок, що і з з/п. То тепер треба ділити? Хто знає?
Дякую!

lily27 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
alyonaroman, было так, платили на разные

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
alyonaroman, все можна дізнатись чи правильно у своїй ДПІ, у мене все йде на один рахунк це у районі а місті по різних рахунках. Робила дзінь-дзінь у районну ДПІ сказали тільки виноградарство змінилось вме решта по старому
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
maria*,
Робила дзінь-дзінь
:smile:

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9828
maria* написав:
Робила дзінь-дзінь

:lol: :lol: фильм "Сеньор Робинзон" вспомнила .там Пятница тоже дзинь-дзинь делала
Зображення

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
kimberli,
фильм "Сеньор Робинзон" вспомнила .там Пятница тоже дзинь-дзинь делала

и я сразу вспомнила :lol:

VaVa Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1843
Перевірте правильність рахунків зі сплати податку на прибуток!

Міністерство доходів та зборів повідомляє, що платники податків, які сплатили помилково на старі рахунки авансові внески з податку на прибуток у січні 2013 року, можуть виправити ситуацію та уникнути заборгованості перед бюджетом. Для цього необхідно подати до податкового органу за місцем реєстрації заяву про переведення сплаченої суми зазначених внесків на нові коди Класифікації доходів бюджету, що призначені для сплати авансових внесків з податку на прибуток.

А саме, Класифікацію доходів бюджету доповнено такими позиціями:
http://chp.com.ua/all-news/item/19983-perevirte-pravilnist-rahunkiv-zi-splati-podatku-na-pributok
для контролюючих органів немає добросовісних платників — є неперевірені....
Зображення

VaVa Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1843
Реорганизация управления Миндоходов: новые-старые координаты и реквизиты

В Главном управлении Миндоходов в г. Киеве заверили, что налогоплательщики не почувствуют неудобств в связи с реорганизацией.

З 24 грудня 2012 шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України було утворено Міністерство доходів і зборів України. В свою чергу, 20 березня 2013 року постановою Кабінету Міністрів України було утворено територіальні органи Міністерства, а 25 квітня 2013 року у Державному реєстрі юридичних осіб зареєстровано Головне управління Міндоходів у м. Києві. Як наслідок, наступного дня розпочалась процедура ліквідації Державної податкової служби у м. Києві, яка наразі триває.

Керівник столичного управління Міндоходів зауважила, що реорганізація жодним чином не вплине на обслуговування платників податків, не створить незручностей і перешкод для надання адміністративних послуг. «Платникам податків не слід хвилюватись через проведення реорганізації. Всі послуги які надаються платникам будуть вчасно та якісно надані у центрах обслуговування, адреси та режим роботи яких також не змінились», – наголосила Ірина Вікторівна.

У зв’язку з реєстрацією нової юридичної особи, Головному управлінню Міндоходів у м. Києві присвоєно податковий номер (Код ЄДРПОУ) – 38726007.

Координати ГУ Міндоходів у м. Києві залишились незмінними:

Поштова адреса – 04665, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19;

Графік роботи – з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00 та з 13:45 до 18:00 (у п’ятницю – до 16:45);

Режим роботи столичних Центрів обслуговування платників податків – понеділок-п’ятниця – з 9.00 до 20.00, субота – з 9.00 до 16.00, неділя – вихідний;

Консультаційний центр: (044) 461-77-00;

Приймальня громадян: (044) 461-77-04;

Відділ доступу до публічної інформації: (044) 461-77-90;

Центр сертифікації ключів: (044) 461-77-53.

Источник: Министерство доходов и сборов Украины
для контролюючих органів немає добросовісних платників — є неперевірені....
Зображення

Ламия Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 33870
VaVa написав:
Платникам податків не слід хвилюватись через проведення реорганізації. Всі послуги які надаються платникам будуть вчасно та якісно надані у центрах обслуговування, адреси та режим роботи яких також не змінились

угу-угу :roll: так мы и поверили
І ось, коли ми майже там, де холодно і сніг
І зовсім близько наша ся мета.
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти
І буде взята наша висота.
І все буде добре
Для кожного з нас.

Зображення

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2473

Я так и не поняла, счета для налогов после 25.01.2013 поменялись или нет?
Интересуют:
- Единый налог,
- НДС,
- ЕСВ,
- НДФЛ наемников (з/п)

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8586
Ревел, по ЕСВ поменялись с 01.01.2013, остальные Вами перечисленные - нет. Поменялось еще виноградарство вроде

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

VaVa написав:
Головному управлінню Міндоходів у м. Києві присвоєно податковий номер (Код ЄДРПОУ) – 38726007.
С какой даты?
Ага, нашла: ЄДРПОУ 38726007 Номер та дата останньої виписки - АВ 177434 30.04.2013
Получается, все, что оплачено в мае на ЄДРПОУ 37962074, ушло не туда?

Ревел Аватар користувача
Теург
Теург

lutishka, интересуюсь, что изменилось с 30.04.13, в связи с регистрацией
ГУ МІНДОХОДІВ У М.КИЄВІ 30.04.2013 с кодом ЄДРПОУ 38726007 .
Я уплатила НДФЛ и ЕН на счета, которые с 25.01.13, в УДКСУ с кодом 37962074 (МФО - 820019).
Теперь вот интересуюсь, куда платить НДС.
ЕСВ уплатила на счет, который с 01.01.13.

Поперед.Далі

Повернутись до Новини законодавства