Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Закон о предотвращении финансовой катастрофы

Закон о предотвращении финансовой катастрофы

Обговорення новин законодавства

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
kimberli, :smls08: я згідна.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Black-Rose Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2199
тут увидела темку "Лекарства и НДС" http://buh*forum.com/viewtopic.php?f=14&t=3654 может будет что-то полезное для вас!

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
ось останні новини від ВБО
НОВИНИ ПРО ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ

До уваги аптек

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПЕРЕПРОГРАМУВАТИ РРО

З 1 квітня поточного року скасовано дію пільги, що поширювалася на постачальників лікарських засобів згідно з пп. 197.1.27 Податкового кодексу України.

Відповідно, з названої дати всі аптеки мають право реалізовувати ліки за ставкою ПДВ 7%. Тож справа особливої важливості – якнайшвидше перепрограмувати РРО та видавати покупцям правильні чеки. Зробити це можна самостійно чи звернутися до ЦСО.

Єдине, що може врятувати від видачі помилкових чеків у періоді, поки касовий апарат не перепрограмовано, це застосування розрахункових книжок. Однак пам’ятайте, що власник РРО має право працювати з ними протягом 72 годин (або 7 робочих днів) виключно у двох випадках: відключення електроенергії та поломка касового апарату. Крім того, подбайте про їх документальне підтвердження: довідка про відсутність електроенергії від електропостачальника, акт виконаних робіт з ремонту електромереж (лічильника), записи в розділ 4 КОРО, здійснені представником ЦСО тощо.

Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та творення передумов для економічного зростання» від 27.03.14 р. № 1166-VII
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Обложение НДС лекарств и изделий медназначения в размере 7%. Примеры формирования НДС по новому закону :arrow:
http://*uhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=100350

Gacuchka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 5507
http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/30043
а це думка ВоБУ
- я співчуваю всім колегам, з новаціями вас, сама як два роки перейшла з фармацевтики до ветеринарії. Нам трохи легше в нас "звільнених операцій" десь 2% від загального обсягу, тому я прийняла рішення тимчасово продавати по ставці 20%
Главный бухгалтер - это не профессия, а особая форма умственого расстройства!!!
С уважением Ната!!!

p_julce Професор
Професор

Повідомлення: 520
Скажите, что с дивидендами? Если выплатим до 01.07 и заплатим НДФЛ 5% - в конце года учредителю надо будет делать перерасчет и доплачивать НДФЛ?

svetagnat Професор
Професор

Повідомлення: 569
Свежие новости из областной налоговой Одессы, никто ничего не знает, Киев ничего не знает, но 7% к цене добавлять как на лекарства, так и на ИМП. С НН вообще глаза закатывают, говорят, что закон разрабатывал кабмин и с налоговой не советовался, поэтому они не знают, как "разрулить" создавшуюся ситуацию....

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9833
svetagnat написав:
поэтому они не знают, как "разрулить" создавшуюся ситуацию....

smml1 зато будут знать при проверке,короче,как всегда.
Зображення

Nataliii Професор
Професор

Повідомлення: 230
а наша податкова сказала що завтра мають надійти оф.роз'яснення з Києва по цьому питанню.

макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
зато уже сегодня лекарства продают по новой цене,хотя на флаконе - старая написана :mrgreen:

Теург
Теург

Ну вот минздрав раздуплился,дал подтверждение что цены производителям перерегестрировать на лек.средства не нужно

В то же время Министерство здравоохранения Украины информирует, что в связи с необходимостью применения налога на добавленную стоимость на лекарственные средства и медицинские изделия, в частности, закупаемых за счет средств государственного и местных бюджетов, декларирования изменения оптово-отпускных цен на такую продукцию осуществляется в Порядке, утвержденном постановлением Кабинета Министров Украины от 13.08.2012 г. №794 «Вопросы декларирования изменения оптово-отпускных цен на лекарственные средства и изделия медицинского назначения, закупаемых за счет средств государственного и местных бюджетов», которым установлено, что декларированию изменения оптово-отпускных цен подлежат лекарственные средства и изделия медицинского назначения, закупаемых за бюджетные средства без учета таможенной пошлины и налога на добавленную стоимость.
Зображення

Nataliii Професор
Професор

Ну всё, роз'яснення є:
"Придбані до 01.04.2014 лікарські засоби та вироби медичного призначення реалізуються із застосуванням ставки 7%, незалежно від того, що їх придбання здійснювалось в умовах дії пільгового режиму оподаткування"

Теург
Теург

Nataliii написав:
Ну всё, роз'яснення є:

першоджерело в студію!
А письмо которое ООР медиц. и микр.биол.промышлености послали министру финансов Украины п.Шлапаку О.В. видели? Там сплошные вопросы. :mrgreen: Хорошо хоть 04 апреля как то шевилиться начали.
Зображення

Nataliii Професор
Професор

kimberli написав:
першоджерело в студію!

в мене лист на руках. можу лише на емейл

Теург
Теург

Nataliii написав: