Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Відкрити бізнес в Україні стане легше

Відкрити бізнес в Україні стане легше

Обговорення новин законодавства

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу".

Основна мета Закону – максимальне спрощення та здешевлення процедури започаткування бізнесу в Україні. Адже для того аби започаткувати бізнес в нашій країні, кандидату потрібно було неабияк попітніти. Все починалося від сплати реєстраційного збору (юрособи - 170 грн, фізособи-підприємці - 34, благодійної організації - 51 грн), закінчуючи марнуванням сил та часу в чергах до чиновників.

Отож, які заходи пропонує Закон задля полегшення дихання потенційним бізнесменам:
скасування вимоги щодо справляння реєстраційного збору за проведення держреєстрації юрособи та фізособи - підприємця;
здійснення держреєстрації юросіб та фізосіб - підприємців шляхом подання електронних документів без обов'язкового використання електронного цифрового підпису. На зміну останнього будуть використовувати інші способи ідентифікації особи заявника, наприклад, передавання файлу із зображенням, QR-коду з використання IT-технологій та мобільного зв’язку;
скасування обов’язковості виготовлення та використання печаток;
подання держреєстратору під час реєстрації юросіб та фізосіб - підприємців відомостей, необхідних для реєстрації такої особи органами державної податкової служби як платника податку на додану вартість, єдиного податку, інших податків та зборів (у разі, якщо відповідно до закону чи за рішенням особи передбачено реєстрацію особи як платника відповідного податку).
Проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу” від 07.06.13 р. № 2258а
http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/30422
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Повернутись до Новини законодавства