Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства ЄС скасував мита на український експорт

ЄС скасував мита на український експорт

Обговорення новин законодавства

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
Сьогодні Рада Європейського Союзу ухвалила однобічне скасування мит на експорт українських товарів до країн ЄС. У свою чергу Україна не повинна надавати додатковий доступ для експорту з ЄС.

Уважається, що це буде непоганим плацдармом в 500 млн євро для захриплого й слабкоімунітетного українського бізнесу. Як повідомляють єврокомісари, таке рішення не варто розцінювати як спробу замінити зону вільної торгівлі (далі - ЗВТ). Ці заходи тимчасові й діятимуть тільки обмежений період до 1 листопада 2014 року. Відтак уже можна буде говорити про підписання угоди про ЗВТ між ЄС та Україною. Очікується, що скасування мит почне діяти вже з наступного місяця.

Чіткого переліку товарних позицій, на які поширюються пільги, в офіційних джерелах поки немає. Але наш редакційний ніс завжди за вітром, і щойно цей перелік з'явиться, ви будете першими, хто про це дізнається. Але головне те, що вітчизняному бізнесу саме час підготуватися, щоб скористатися цією преференцією на повну. Саме тому вже в одному з наступних номерів газети «Все про бухгалтерський облік» ми розпочнемо серію публікацій, присвячену експорту товарів до країн ЄС.
http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/30389
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Повернутись до Новини законодавства