Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Нова узагальнююча податкова консультація

Нова узагальнююча податкова консультація

Обговорення новин законодавства

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
Лікування фізособи оплачує благодійна організація: коли не утримують податку на доходи

Міндоходів нагадало, що в розрахунок загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізособи не включають кошти або вартість майна (послуг), які надають їй у вигляді допомоги на лікування та медобслуговування за рахунок коштів благодійної організації. Відповідно, такі кошти не оподатковують податком на доходи.

При цьому, благодійна організація не утримуватиме податку, лише за наявності документів, що підтверджують цільовий характер надання грошових коштів на оплату лікування або медобслуговування (у разі здійснення попередньої оплати таких послуг), або факт надання послуг з лікування чи медобслуговування фізособи (якщо оплата здійснюється після надання таких послуг).

Відомство зазначило, що підтверджувальними можуть бути ті документи, у яких зафіксовано наявність та характеристики хвороби, травми, отруєння, патологічного стану фізособи, також договори, платіжні та розрахункові документи, акти надання медпослуг тощо.

Наказ Міндоходів України від 10.04.14 р. № 235
«Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо окремих питань оподаткування податком на доходи фізичних осіб сум допомоги на лікування та медичне обслуговування платника податку за кордоном за рахунок благодійної організації»

http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/30369
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Повернутись до Новини законодавства