Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Електроенергетичні підприємства спрямують на дивіденди лише

Електроенергетичні підприємства спрямують на дивіденди лише

Обговорення новин законодавства

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
Уряд порадував госптовариства електроенергетичної галузі щодо яких здійснюється держрегулювання цін і тарифів.

Таким суб’єктам Кабмін знизив базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовують на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 р., до 30%. У той час, як усі інші госптовариства з держчасткою в статутному капіталі, направляють на виплату дивідендів 50 % свого прибутку.

Нагадаємо: госптовариства, у статкапіталі яких є корправа держави, приймають рішення про відрахування чистого прибутку на виплату дивідендів до 1 травня року, наступного за звітним. Вони сплачують дивіденди до Держбюджету не пізніше 1 липня такого року, нараховані пропорційно розміру держчастки (акцій, паїв) у їх статкапіталах. Це зафіксовано в ч. 5 ст. 11 Закону України від 23.12.10 р. № 2856-VI. Там же визначено особливості обчислення бази для розрахунку дивідендів госптовариствами енергетичної галузі, 100% акцій (часток, паїв) котрих знаходяться в статкапіталах госптовариств, контрольним пакетом акцій яких володіє держава.

Постанова КМУ від 30.04.14 р. № 122 «Про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави» Набирає чинності з дня офіційного опублікування

http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/30989
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Повернутись до Новини законодавства