Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Невиконані банками платежі у Крим повернуть відправникам

Невиконані банками платежі у Крим повернуть відправникам

Обговорення новин законодавства

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
Невиконані платіжні доручення на переказ коштів у національній та інвалютах в Крим мають бути повернені відправникам. Крім того банкіри мають врегулювати з клієнтами питання стосовно сплачених комісій за невиконані перекази коштів. Порядок повернення банком своїм клієнтам оформлених ними розрахункових документів та супровідних документів визначається в договорах банківського рахунку клієнтів (п. 2.15 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 21.01.04 р. № 22). Саме так радить чинити Нацбанк для того аби уникнути конфліктних ситуацій.

Нагадаймо, що ситуації зі збоєм виконання переказів коштів почалися після того як регулятор ринку наказав банкам, які мають в Криму свої відокремлені підрозділи припинити їх діяльність до 06.06.2014 р. (тимчасово до закінчення окупації).

Лист НБУ "Щодо невиконання банками доручень на переказ коштів у національній та іноземних валютах на користь клієнтів, які мають відкриті рахунки в банках на території Автономної Республіки Крим та місті Севастополь" від 12.05.14 р. № 25-111/22430

http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/31146
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Повернутись до Новини законодавства