Список форумів Тематичні форуми Новини законодавства Вдосконалено порядок видачі документів дозвільного характеру

Вдосконалено порядок видачі документів дозвільного характеру

Обговорення новин законодавства

Капуня Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
Задля скорочення часових та грошових витрати підприємців, а також для зниження рівня корупційних дій з боку чиновників при отриманні документів дозвільного характеру, ВР України внесла зміни до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" від 06.09.05 р. № 2806-VI.

Зокрема, документи дозвільного характеру видаються безоплатно, на необмежений строк, якщо інше не встановлено законом. Власне видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру, подання декларацій можуть здійснюватися через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

Зміни також торкнулися й нюансів подання декларації відповідності матеріально-технічної бази (далі - декларація), яка дозволяла суб'єктам господарювання здійснювати певні види госпдіяльності без отримання дозвільного документу. Отже, реєстрацію такої декларацій здійснюватиме дозвільний орган на безоплатній основі протягом п'яти робочих днів з дня отримання декларації. Відмова у реєстрації декларації не допускається.

Крім того, дозвільний орган зможе відмовити суб'єкту господарювання у видачі дозвільного документа в електронній формі за допомогою засобів телекомунікацій.

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" щодо вдосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру, оформлених центральними органами виконавчої влади" від 27.03.14 р. № 4584. Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/31144
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis

Повернутись до Новини законодавства