Список форумів Галузевий облік Будівництво Сертификат для ответственного за проведение работ

Сертификат для ответственного за проведение работ

Обговорення питань будівництва

Elit Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 74
Звідки: г. Кривой Рог
Всем здравствуйте :friendship ! Такой вопрос: работали с бюджетом, акт подписали в июле. Теперь исполком требует на ответственного за проведение работ какой-то сертификат, который, по их словам, ввели в обязаловку с 01.07.2012 г. Кто-то сталкивался с такими требованиями? И есть ли у кого-то такой сертификат?

Moon_li Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 85
нет никаких сертификатов. Это же продукция, а услуга. Просто акт им не подходит?

Elit Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 74
Звідки: г. Кривой Рог
Акт подписали и молчат. Я тоже не напоминаю. Может, ошиблись.

Moon_li Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 85
Elit написав:
Акт подписали и молчат. Я тоже не напоминаю. Может, ошиблись.

скорей всего ошиблись)

jilaya Професор
Професор

Повідомлення: 251
Звідки: Київ

Я читала об обязательной сертификации сметчиков.Вроде они должны пройти обучение,а без сертификата -нельзя работать с бюджетом(если конечно нет проекта на работы).Может это имели ввиду?

Moon_li Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 85
ну вобще -то тогда требую такое до заключения договора

Lis@ Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1066
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.07.2012 р. N 7/17-12127

ДП "Укрдержбудекспертиза"
Територіальним філіям
"Укрдержбудекспертиза" (за списком)
КП "Київекспертиза"
ТОВ "Українська будівельна експертиза"
ДП "Донецькпроект"
ТОВ "ДН-Консалтінг"


Про сертифікацію інженера-кошторисника

До Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надходять звернення від громадян, установ, організацій та підприємств сфери містобудування щодо наявності у інженера-кошторисника - розробника окремого розділу проектної документації відповідного кваліфікаційного сертифіката, якщо він розробляє зазначений розділ під керівництвом сертифікованого головного архітектора або головного інженера проекту (ГАПа, ГІПа), та повідомляє.

Відповідно до статті 19 Закону України "Про архітектурну діяльність" виконання проектних робіт по створенню об'єктів архітектури не потребує наявності у фахівців відповідного кваліфікаційного сертифіката у разі здійснення фахівцями проектних робіт під керівництвом архітектора чи іншого фахівця, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт відповідного профілю.

Враховуючи те, що кошторис є складовою частиною проектної документації та розробляється під керівництвом головного архітектора або головного інженера проекту (ГАПа, ГІПа), які повинні мати відповідні кваліфікаційні сертифікати та нести відповідальність за належний її рівень, наявність кваліфікаційного сертифіката у розробника кошторисної частини проекту не є обов'язковим.

Разом з тим, у разі виконання проектної документації на капітальний ремонт, що передбачається здійснити за рахунок державних коштів за спрощеною документацією, основними складовими якої є дефектний акт та кошторис, наявність у інженера-кошторисника відповідного кваліфікаційного сертифіката є обов'язковою умовою.

 

Заступник Міністра регіонального
розвитку, будівництва та
житлово-комунального
господарства України
Д. В. Ісаєнко

Lis@ Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1066
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.06.2012 р. N 7/17-10476

ДП "Укрдержбудекспертиза"
Територіальним філіям "Укрдержбудекспертиза" (за списком)
КП "Київекспертиза"
ТОВ "Українська будівельна експертиза"
ДП "Донецькпроект"
ТОВ "ДН-Консалтінг"

До Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надходять звернення від громадян, установ, організацій та підприємств сфери містобудування щодо наявності у інженера-кошторисника - розробника окремого розділу проектної документації відповідного кваліфікаційного сертифіката, якщо він розробляє зазначений розділ під керівництвом сертифікованого головного архітектора або головного інженера проекту (ГАПа, ГІПа), та повідомляє.

Відповідно до статті 19 Закону України "Про архітектурну діяльність" виконання проектних робіт по створенню об'єктів архітектури не потребує наявності у фахівців відповідного кваліфікаційного сертифіката у разі здійснення фахівцями проектних робіт під керівництвом архітектора чи іншого фахівця, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт відповідного профілю.

Враховуючи те, що кошторис є складовою частиною проектної документації та розробляється під керівництвом головного архітектора або головного інженера проекту (ГАПа, ГІПа), які повинні мати відповідні кваліфікаційні сертифікати та нести відповідальність за належний її рівень, наявність кваліфікаційного сертифіката у розробника кошторисної частини проекту не є обов'язковою.

Разом з тим у разі виконання проектної документації на капітальний чи поточний ремонти, що передбачається здійснити за рахунок державних коштів за спрощеною документацією, основними складовими якої є дефектний акт та кошторис, наявність у інженера-кошторисника відповідного кваліфікаційного сертифіката є обов'язковою умовою.

 

Заступник Міністра
Д. В. Ісаєнко

Lis@ Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1066
Стаття 19. Закону України "Про архітектурну діяльність"
Проектні роботи, виконання яких не потребує наявності відповідного кваліфікаційного сертифіката

Виконання проектних робіт по створенню об'єктів архітектури не потребує наявності у фахівців відповідного кваліфікаційного сертифіката у разі:

здійснення фахівцями проектних робіт під керівництвом архітектора чи іншого фахівця, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт відповідного профілю;

розроблення проектних матеріалів, не передбачених для реалізації (ескізні, пошукові, концептуальні тощо), пропозицій щодо можливості і умов забудови будь-якої земельної ділянки;

виконання робіт, що пов'язані з участю в містобудівних та архітектурних конкурсах, якщо їх умовами не передбачено інше.

проектування об'єктів, які відповідно до законодавства не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт або отримання дозволу на їх виконання.

Lis@ Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1066
Стаття 17. Закону України "Про архітектурну діяльність"
Ліцензування та професійна атестація виконавців робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури

Господарська діяльність, пов'язана із створенням об'єкта архітектури, підлягає ліцензуванню відповідно до законодавства.

Порядок ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, визначається Кабінетом Міністрів України.

Органами ліцензування є Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи.

Відповідальні виконавці окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, проходять професійну атестацію. Перелік таких видів робіт (послуг) і порядок професійної атестації встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Професійна атестація виконавців робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, проводиться центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури. Повноваження щодо проведення професійної атестації можуть бути делеговані саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності. Саморегулівна організація набуває делегованих їй повноважень з дня опублікування центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури рішення про надання (делегування) таких повноважень в офіційному виданні, визначеному таким органом.

До професійної атестації допускаються громадяни, які:

здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра за напрямом професійної атестації, мають стаж роботи за фахом не менш як три роки;

не здобули вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр за напрямом професійної атестації, але мають стаж роботи у сфері містобудування не менш як десять років.

Громадянам, які пройшли професійну атестацію, видається відповідний кваліфікаційний сертифікат.

Громадяни, які одержали відповідний кваліфікаційний сертифікат, можуть виконувати окремі види робіт (послуг), пов'язані із створенням об'єкта архітектури, без відповідної ліцензії, мають особисту печатку та несуть відповідальність за неналежне виконання робіт (послуг), право виконання яких визначено кваліфікаційним сертифікатом, та порушення вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил.

Відомості про особу, яка отримала кваліфікаційний сертифікат, вносяться до реєстру атестованих осіб.

Форма кваліфікаційного сертифіката, порядок внесення плати за проведення професійної атестації та її розміри затверджуються центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури.

-------------------------
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2011 р. N 554 


Перелік
видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, відповідальні виконавці яких проходять професійну атестацію

1. Розроблення містобудівної документації.

2. Архітектурне та інженерно-будівельне проектування.

3. Експертиза та обстеження у будівництві.

4. Технічний нагляд.

5. Інжинірингова діяльність у сфері будівництва в частині координації дій всіх учасників будівництва.
Востаннє редагувалось Lis@ в 21/09/2012 15:31, всього редагувалось 1 раз.

Lis@ Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1066
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.06.2012 р. N 7/17-10487

ДП "Укрдержбудекспертиза"
Територіальним філіям "Укрдержбудекспертиза" (за списком)
КП "Київекспертиза"
ТОВ "Українська будівельна експертиза"
ДП "Донецькпроект"
ТОВ "ДН-Консалтінг"

До Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надходять звернення від громадян, установ, організацій та підприємств сфери містобудування щодо обов'язковості наявності печатки сертифікованого виконавця окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, на титульному листі проекту для прийняття його на експертизу після 1 червня 2012 року.

Відповідно до статті 19 Закону України "Про архітектурну діяльність" виконання проектних робіт по створенню об'єктів архітектури не потребує наявності у фахівців відповідного кваліфікаційного сертифіката у разі:

здійснення фахівцями проектних робіт під керівництвом архітектора чи іншого фахівця, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт відповідного профілю;

розроблення проектних матеріалів, не передбачених для реалізації (ескізні, пошукові, концептуальні тощо), пропозицій щодо можливості і умов забудови будь-якої земельної ділянки;

виконання робіт, що пов'язані з участю в містобудівних та архітектурних конкурсах, якщо їх умовами не передбачено інше;

проектування об'єктів, які відповідно до законодавства не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт або отримання дозволу на їх виконання.

Крім того, Міністерство вважає за можливе приймати на експертизу проектну документацію без засвідчення титульних листів печатками сертифікованих виконавців у разі надання замовниками відповідних довідок, які засвідчують, що за цивільно-правовими угодами з генпроектувальниками розроблена проектна документація передана замовнику до 1 червня 2012 року.

 

Moon_li Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 85
Умница) по всем ситуациям прошлась. Скинь сайт :oops:

Elit Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 74
Звідки: г. Кривой Рог
Ну ничего себе))) Я уже и забыла про эту тему, а тут ТАКОЕ))) Спасибо огромное!)) :flower :flower :flower


Повернутись до Будівництво