Список форумів Галузевий облік Сільське господарство Оренда земельної ділянки.

Оренда земельної ділянки.

Обговорення питань сільського господарства

Gsmart7 Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Поставили питання відповісти на яке у мене мабуть не вистачає досвіду ))
В 2016р. орендар, якого умовно назвемо "Орнедар1" заключав договори оренди з власниками земельних паїв, з двома власниками земельних паїв договір на той момент ще не закінчився, тому сторони уклали договір оренди з орендарем з умовою що земельна ділянка буде передана в оренду через два роки, на момет закінчення існуючого договору оренди, а саме в 2018 р. Тобто підписаний договір ніяким чином не міг зареєструватись, тому що діяв договір який ще не втратив свою силу, тому важаю його можливо тільки розцінювати як попередній договір як доповнення до устного. Та й здається мені що договір підписаний два роки з тією датою буде неправильно зараз реєструвати, больш правильно було б заключити новий договір з теперішньою датою
На протязі двох років Орендар1 земельними паями ніяк не користувався, ділянки заростають бур'янами, в наслідок чого виникають певні сумніви в орендареві, хоча при цьому орендна плата сплачувалась в повному обсязі.
На данний момент в оренді земельних ділянок зацікавлений ще один орендар, якого умовно назвемо "Орендар2", але його пропозиція фінансово значно привабливіша від пропозиції попередньго орендаря1, данний орендар2 же не перший рік орендує земельні паї в данній місцевості, і поки що непогано зарекомендував себе.
Я так розумію, якщо власник паю підпише договір ще з орендарем2, то землю отримає той хто встигне першим зареєструвати свій договір? І якщо першим встигне зареєструвати догоір Орендар2, то в Орендаря1 не може бути ніяких претензій до власника, в зв'язку з відсутністю будь-якого пунку в договорі який би описував якісь дії/відповідальність в такому випадку. Сімніви виникають по причині того що Орендар1 теоретично не отримає той заробіток на який розраховував маючи підписаний договір. Хоча на практиці розумію що якщо й можуть виникнути такі претензіїї, то вирішуватись вони можеть тільки через суд, а орендар який орендує тисячі гектарів не буде морочити собі голову земельними ділянками в суммі 6 га ))
В кого які думки по данному випадку?

Повернутись до Сільське господарство