Список форумів Галузевий облік Сільське господарство Спецрежим з ПДв в аграраїв

Спецрежим з ПДв в аграраїв

Обговорення питань сільського господарства

fgrubin Професор
Професор

Повідомлення: 198
І в мене мінусовий рядок 24 за грудень.
А які підстави анулювати цей податковий кредит? Закон не передбачає анулювання. От тільки як його перенести, чи потрібно витягувати з нього різні види діяльності?

fgrubin Професор
Професор

katrin_buh написав:
я правильно определила - макуха и масло - 50/50?

15/85 лише для двох товарних позицій технічних культур - 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД. Макуха та олія це які товарні позиції?

IOA77 Професор
Професор

Повідомлення: 557
Я історію спецрежиму ПДВ знаю з 1999 року. І вже двічі була ситуація, коли "обнуляли" переплату по спецрежиму на 01 січня.( чи то по стр. 24, чи то просто по особовому рахунку.) У мене реєстраційний ліміт 256 тис. по 3752 а що мені це дає? Та нічого.

Вихід не продавати ефективний тільки тимчасово, допоки ціна на сонях не стане хоча б 12 000,00 грн. і т.д.
Знання - це шлях який приводить до бажаного результату.

IOA77 Професор
Професор

Повідомлення: 557
Нужно ли уплачивать средства на новые счета, если с прошлого года осталась регистрационная сумма? Нет, не нужно. Объясним подробнее. Согласно п. 2001.3 Налогового кодекса (далее – НК) налогоплательщик имеет право зарегистрировать налоговые накладные и/или расчеты корректировки в Едином реестре налоговых накладных на сумму налога (∑Накл), исчисленную по следующей формуле: ∑Накл = ∑НаклОтр + ∑Митн + + ∑ПопРах + ∑Овердрафт – ∑НаклВид – – ∑Відшкод – ∑Перевищ, где, в частности, ∑ПопРах – общая сумма пополнения с текущего счета налогоплательщика счета в системе электронного администрирования налога, в том числе счетов в системе электронного администрирования НДС плательщика – сельскохозяйственного предприятия, который выбрал специальный режим налогообложения в соответствии со ст. 209 НК, указанных в пп. «а»–«в» п. 2001.2. Какого-либо обнуления указанной суммы (регистрационного лимита) для спецрежимщиков с 01.01.16 г. не предусмотрено. В 2016 году у сельхозпредприятий появилось еще три дополнительных электронных счета в системе электронного администрирования НДС. Однако если на момент регистрации налоговой накладной указанный лимит превышает сумму НДС по такой налоговой накладной, то перечислять средства на дополнительные счета не нужно, даже если такая регистрационная сумма была сформирована в прошлом году. Источник: "БАЛАНС-АГРО", 2016, № 6.

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.asp ... 62&year=-1
© Buhgalter911.com
Знання - це шлях який приводить до бажаного результату.

fgrubin Професор
Професор

IOA77 написав:
І вже двічі була ситуація, коли "обнуляли" переплату по спецрежиму на 01 січня.( чи то по стр. 24, чи то просто по особовому рахунку.)

Так нас тоді воно особливо не зачіпало, все одно в бюджет нічого не платили.

katrin_buh Професор
Професор

Повідомлення: 178
15/85 лише для двох товарних позицій технічних культур - 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД. Макуха та олія це які товарні позиції?[/quote]
в том то и дело, что я не могу определить какие это товарные позиции, искала в УКТ ВЭД, не нашла. У нас макуха и масло с зерен расторопши, в УКТ ВЭД такого нет. Определила "методом исключения". Кстати, налоговую зарегила, на эл. счет ничего не отправляла, отрицательный остаток у нас остался, ничего не обнулилось. Осталось разобраться с кодами моей продукции, чтобы правильно заполнить новый додаток к деке по НДС. Может кто подскажет, куда обратиться чтоб это выяснить, я как-то раньше не задумывалась об этом. У нас есть вид деятельности - переработка собственной продукции, производство масла.

ПАВЛО56 Професор
Професор

Повідомлення: 137
На 15\85 та на тваринницьку продукцію. є чіткий перелік. Вся інша продукція, що підлягає під спецрежим іде в групу50\50.

fgrubin Професор
Професор

.
Востаннє редагувалось fgrubin в 15/02/2016 12:50, всього редагувалось 1 раз.

fgrubin Професор
Професор

.
Востаннє редагувалось fgrubin в 15/02/2016 12:51, всього редагувалось 1 раз.

fgrubin Професор
Професор

katrin_buh написав:
Доброе утро! подскажите, может кто столкнулся уже. По итогам декабря у нас отрицательное значение по НДС, налоговый кредит. эта сумма аннулируется теперь?

fgrubin написав:
І в мене мінусовий рядок 24 за грудень.
А які підстави анулювати цей податковий кредит? Закон не передбачає анулювання. От тільки як його перенести, чи потрібно витягувати з нього різні види діяльності?

Хтось чув що-небудь про те як перенести рядок 24 за грудень?
Чи потрібно витягувати з рядка 24 різні види діяльності і як його витягувати, по факту використання чи по питомій вазі реалізації на момент придбання?
Наприклад, в жовтні 2015 я придбав добриво суперфосфат, яке буде використано у дох видах діяльності, частина його пішла на внесення з посівом пшениці (15/85), а частина залишилась в складі для його використання при посів сої (50/50). На момент покупки, питомага вага реалізаціїї сої за попередні 12 місяців склала 100 %.
З жовтня місяця реалізації товарів у мене не було, а відповідно був рядок 24 у декларації.

Для мене було б вигідно увесь ПК з рядка 24 перенести на сою (50/50), бо в товарних залишках у мене тільки соя і потрібно зменшувати ПЗ після її реалізації.
Але чи буде це правильним, якщо я знаю, що в перехідному ПК рядка 24 декларації, сидить ПК за товари, що використані в виробництві пшениці (15/85)?

okko27 Доцент
Доцент

Повідомлення: 98
fgrubin,чула про те, що з приводу розподілу р.24 за грудень мають бути роз*яснення від ДФС. І один з варіантів, це розподіл р.24 зг. Дод.9, в якому в січня 2016 р.розподілятимемо діяльність за період лютий 2015- січень 2016 на 3 групи (зерно, тварин., інші). А потім згідно даної питомої ваги розподілити р.24 і проставити в р.11 кожної з таблиць Додатка 10, а потім вже і у р.16 Декларації. Ось така думка...Чи хтось якось по-іншому вважає? :roll:

fgrubin Професор
Професор

okko27 написав:
І один з варіантів, це розподіл р.24 зг. Дод.9, в якому в січня 2016 р.розподілятимемо діяльність за період лютий 2015- січень 2016 на 3 групи (зерно, тварин., інші). А потім згідно даної питомої ваги розподілити р.24 і проставити в р.11 кожної з таблиць Додатка 10, а потім вже і у р.16 Декларації.

Мені така процедура розподілу підходить.

ПАВЛО56 Професор
Професор

Повідомлення: 137
Рядок 24 (податковий кредит) ділиться пропорційно розподілу реалізації с-г продукціїї за 12попередніх місяців (січень -грудень 2015р) згідно дод 9. Поділений ПК зноситься в рядок 11 Додатка 10 у відповідні таблиці. Аналогічним порядком розноситься ПК за січень 2016 у рядок 5.1 Додатка 10. Але тут є особливість -якщо ви зможите доказати, що по певній податковій накладні весь ПК піде в одну групу культур (наприклад зернові ) то можна туди і відносити ,але це така собі ловушка для підстав перевірки податківцями (тому Що потрібно ДОКАЗАТИ). Таку інформацію почув на семінарі .

fgrubin Професор
Професор

ПАВЛО56 написав:
Рядок 24 (податковий кредит) ділиться пропорційно розподілу реалізації с-г продукціїї за 12попередніх місяців (січень -грудень 2015р) згідно дод 9. Поділений ПК зноситься в рядок 11 Додатка 10 у відповідні таблиці.

І це навіть за умови, коли ми точно знаємо, що ПК з рядка 24 за грудень сформований ПК за товари, що використані в виробництві якогось конкретного виду діяльності?

katrin_buh Професор
Професор

Повідомлення: 178
Установила обновление ОПЗ 1.33, начала делать новую деку - отсутствует автоматический расчет, не открываются справочники контрагентов, может будут еще обновления и не стоит спешить?

Поперед.Далі

Повернутись до Сільське господарство