Список форумів Галузевий облік Сільське господарство Спецрежим з ПДв в аграраїв

Спецрежим з ПДв в аграраїв

Обговорення питань сільського господарства

ПАВЛО56 Професор
Професор

Повідомлення: 138
katrin_buh написав:
Установила обновление ОПЗ 1.33, начала делать новую деку - отсутствует автоматический расчет, не открываются справочники контрагентов, может будут еще обновления и не стоит спешить?

Варто робити в ручному режимі .бо в автоматичному тяжко перейти від старої декларації до нової особливо в кого був заповненний 24 рядок.Сьогодні здав по двох фермерах По одному помітив помилку .коли вже прийшла 2 квитанція що звіт прийнятий -прийшлось відправляти Нову.

katrin_buh Професор
Професор

Повідомлення: 178
ПАВЛО56 написав:
Варто робити в ручному режимі .бо в автоматичному тяжко перейти від старої декларації до нової особливо в кого був заповненний 24 рядок.Сьогодні здав по двох фермерах По одному помітив помилку .коли вже прийшла 2 квитанція що звіт прийнятий -прийшлось відправляти Нову.

Спасибо, буду делать вручную.

katrin_buh Професор
Професор

сегодня была в своей налоговой хотела узнать насчет 24 рядка, куда переносить остаток - сказали, что сами еще ничего не знают, ждут разъяснений. И еще, что не знают, как заполнять 9 додаток - у учетом января или без. А Вы как делали?

ПАВЛО56 Професор
Професор

Повідомлення: 138
katrin_buh написав:
сегодня была в своей налоговой хотела узнать насчет 24 рядка

Два дні назад(попередня сторінка) обговорювали це.Щодо Додатоку 9, то є 2 тлумачення періоду (в зносці до додатку -включати січень 2016р) в наказі мінфіну і на семінарі розказували брати без січня 2016р.

katrin_buh Професор
Професор

слушала практикум ВоБУ от 17.02, сказали, что додаток 9 заполнять с учетом января 2016, а для расчета удельного веса брать период январь 2015- декабрь 2015. Но в налоговой по этому поводу говорят, что не смогут нас перепроверить, ведь в додатке 9 за декабрь 2015 мы этот удельный все не рассчитывали.
В строку 16.1 деки за январь я перенесла остаток строки 24 деки за декабрь, я уже наверное "торможу", но все таки спрошу - в строки 16 и 17 суммируется эта цифра или нет? а то меня смущает, что в литературе написано, что мол эта строка "справочная"

okko27 Доцент
Доцент

Повідомлення: 98
На вебінарі з приводжу р.24 сказали, скласти бух.довідку, виписувати призначення товарів, які сформували р.24 і розподіляти по тих напрямах, де фактично використано! Це ж стільки часу, якщо так!!!
Логічніше ж згідно питомої ваги дод.9 ( за січень-грудень 2015р.) чи як хто робить???

okko27 Доцент
Доцент

katrin_buh, в р.16.1 переноситься р.24 за грудень, ця ж сума переносить в р.16, а в р.17 сума р.10.1+ 16
І все ж як хто здавав дод.9 -з січнем чи без??? І як розподілили р.24?

fgrubin Професор
Професор

Повідомлення: 198
okko27 написав:
На вебінарі

На цьому ж вебінарі сказали, що загальну та спец декларації потрібно подавати одночасно в пакеті, або спочатку спецдекларацію, а потім загальну.
Щось я не зрозумів, як той пакет зробити.

okko27 Доцент
Доцент

fgrubin, мається на увазі одним днем здати, спочатку спец, а потім заг.
І з січня вже пуста заг.декл.не здається, так?
То як хто дод.9 заповнив(з січнем чи без) і р.24 розподілив?????

fgrubin Професор
Професор

okko27 написав:
І з січня вже пуста заг.декл.не здається, так?

В сенсі, за січень ми не подаємо пусту загальну?
Мої знайомі подали пусту, але з пустим додатком 5 (розшифровки ПЗ та ПК), прийнялась.
А я раніше завжди подавав пусту загальну без додатків. Як правильно?

okko27 Доцент
Доцент

fgrubin, зг.п.9 розд. 3 Порядку, затвердж Нак.№21 Деклар.подається лище за ті періоди, у яких виникають об'єкт оподаткування чи є показники, що підлягають декларуванню, отже, виходить, пусту декларацію подавати не потрібно.
Хоча в інспектор сказала, краще подати, про всяк випадок, саму декларацію, без додатків

fgrubin Професор
Професор

З приводу рядка 24 я також в роздумах. Мені вигідно перенести його відповідно до питомої ваги.

fgrubin Професор
Професор

Мабуть треба все ж подати загальну, бо там потрібно відмітку поставити про одночасне подання спеціальної.

okko27 Доцент
Доцент

fgrubin, подала загальну пусту з відміткою і без додатків

Lyud_ca Доцент
Доцент

Повідомлення: 53
Товариство продає в березні сівалку по залишкові вартості, виписує под.накл. №1 (так як це не 2 і 3 вид.діяльності і нумерація под.накл. ведеться окремо) По заг.декларації под.кредиту немає і для реєстрації ПН в ЄРПН потрібно сплатити кошти на ел.рахунок загальний. Сівалка використовувалась в с/г діяльності і под.кредит відображений в спец.декларації . Норму з ПК про зміну використання ОЗ прибрали і витягнути под.кредит з спец.декл. бухгалтерською довідкою можна, але вона не реєструється в ЄРПН , а буде відображаться тільки при здачі звітності. Чи будуть якісь наслідки якщо взагалі не коригувати под.кредит.

Поперед.Далі

Повернутись до Сільське господарство