Список форумів Галузевий облік Сільське господарство Звіт про суми пільг в оподаткуванні юридичних та .....ф.1-ПП

Звіт про суми пільг в оподаткуванні юридичних та .....ф.1-ПП

Обговорення питань сільського господарства

Baculk Користувач
Користувач

Повідомлення: 9
Потрібно. І вказувати тільки суму ПДВ за квартал яка залишається у підприємстві.Код пільги в с/г 14010368

Ustana Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1570
У меня были в 2009-2010 гг. поставки без НДС по международным договорам, мне стоит сейчас рыпаться и пытаться сдать эти отчеты, или нет? Т.е. перефразирую - эти отчет будет у меня требовать налоговая при проверке?

d Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 13945
забейте... отчет - не налоговая декларация... налоговики по нему штрафовать не могут (вправе - статистики, но они отчет не получают :mrgreen: )... просто не заикайтесь о них...

Ustana Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1570
d, Спасибочки)))))

GNL Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 126
Baculk написав:
Потрібно. І вказувати тільки суму ПДВ за квартал яка залишається у підприємстві.Код пільги в с/г 14010368

А тепер код цієї пільги- 14010450, "Згідно із спец.режимом оподаткування сума податку на додану вартість, нарахована сільськогосподарським підприємством (суб'єкт спец.режиму, який провадить діяльність у сфері с/г-ва) на вартість поставлених ним сільськогосподарських товарів/послуг...." ? Так?

Татьяна Т. Доцент
Доцент

Повідомлення: 57
Добрый день. Сельхозпроизводители-спецрежимщики по ст. 209 НКУ, подскажите, какие коды в новом отчете по льготам нужно ставить в 1 и 3 гр. И нужно ли указывать суммы, которые использованы со спецсчета? Принимают ли на новых бланках за 1 квартал 2011? Спасибо.

Ksena A Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 224
Татьяна Т.,
гр 1 14010160
гр 2 ПДВ
гр 3 14010450
гр 4 Згідно із спец.режимом оподаткування сума податку на додану вартість, нарахована сільськогосподарським підприємством (суб'єкт спец.режиму, який провадить діяльність у сфері с/г-ва) на вартість поставлених ним сільськогосподарських товарів/послуг, н
гр 5 гр 6 сумма льгот
гр 7 01.01.11
гр 8 31.03.11
гр 9 гр 10 -----

GNL Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 126
Щодо гр.14010160-сумніви. Розшифровка звучить як "Суми ПДВ, що залишаються у розпорядженні с/г підпр-ва згідно ст.8 ЗУ "Про ПДВ". А ми вже за ПКУ живемо. Я думаю, графа 1-14010100. Чи як?

Obcy Професор
Професор

Повідомлення: 323
Ksena A написав:
гр 9 гр 10 -----

А сюди не треба ставити суми використані зі спецрахунку???

Професор
Професор

GNL, щодо 14010160 такий код дали в ДПІ, я поставила 14010100, але інспектор подзвонив і сказав , що треба ставити 14010160
Obcy, гр 9-10, я не ставила, та чесно кажучи й не дуже замислювалась, треба ставити використання чи ні. за 1 кв. в мене ще не було використання зі спец рах.

Obcy Професор
Професор

Ksena A, Дякую за відповідь, так швидше за все будуть прочерки, бо у колонці 9 довідника пільг № 57 ознака цільового використання "0", випливаэ, що 9-10 звыту не заповнюэться...

Obcy Професор
Професор

Ksena A написав:
GNL, щодо 14010160 такий код дали в ДПІ, я поставила 14010100, але інспектор подзвонив і сказав , що треба ставити 14010160

Питання риторичне, бо наші наполягають на 14010100, і так було завжди... Як кажуть так і ставте, це ж не вливає на ваш гаманець :smile:

Професор
Професор

Obcy, так отож, я особливо й не заморочуюсь з цим Важливим звітом. тут ПДВ з коригуванням кредиту із загиблих посіві в світить, це вже більш веселіше :lol:

Obcy Професор
Професор

Ksena A, я теж, а по загиблих посівах тим більше ніколи не заморочуюсь, в бухобліку посписую, а в податковому хай повітря ганяє той хто це придумав...

Професор
Професор

Obcy,розділяю Вашу думку, але я таки погоняю повітря, тупцювати до суду не хочеться, та й шкоди підприємству зі спец режимом ніякої не буде :D

Поперед.Далі

Повернутись до Сільське господарство