Список форумів Тематичні форуми Податковий форум Списання основних засобів

Списання основних засобів

Обговорення питань оподатковування в Українi. Податкові декларації. Податкові накладні. ПКУ.

londavid Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3383
при проведені інвентаризаціїї (об"єкт закривали) виявили що немає багато ОЗ.
ОЗ були вже замортизовані під нуль. Тоб-то балансова вартість -0,00 грн.
Я хочу списати. Як у мене буде ПДВ та податки
Враховуючи той факт, що ЗАКОНОТВРЦІ щось творять, я кожного разу згадую ким я працюю : чи то бухгалтером, чи то психіатром...

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9833
londavid, :smls33: ну тему то зачем новую опять?
Зображення

Теург
Теург

а где старая?
Враховуючи той факт, що ЗАКОНОТВРЦІ щось творять, я кожного разу згадую ким я працюю : чи то бухгалтером, чи то психіатром...

Теург
Теург

на мої питання там не має відповіді

Теург
Теург

АУУУУУУУУУ
Кто поможет.
На что мне насчитывать НДС на 0,00 грн или.... ](*,)
или только ссылки можете давать...

Теург
Теург

:twisted: ну что никто не знает

Катерина28 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 622
londavid, даже, если амортизация ноль , они могут быть работоспособными. Тогда их , чтобы списать с баланса, надо или продать или подарить, т.е. убрать с предприятия. Если они неработоспособные или морально устарели, надо создать комиссию для оценки, а потом их надо утилизировать. А еще лучше привлечь стороннюю организацию для их оценки и утилизации.

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 348
Чи можна продати несправний автомобіль, який є на балансі ПП, фізичній особі без акту списання? І чи можна це зробити по залишковій вартості плюс податки? А то є купа інфи по бюджетниках, а по приватних підприємсвах малувато.

Повернутись до Податковий форум