Список форумів Галузевий облік Торгівля Касса

Касса

Обговорення питань торгівлі

Повідомлення 10/07/2012 11:53
389119 Знавець
Знавець

Повідомлення: 24
Что делать? Кассир ушла в отпуск 9.07.12. 6.07.12 (пятница) вечером была передача кассы.В этот же день была з/п ( деньги получали в банке и по чеку получили на 0,61 коп больше чем выдали по з/п), и в этот же день забыли с выручкой сдать эти копейки в банк, что делать? Будет ли нарушение за эти копейки если сдадим их 10.07.12?Что писать в инвентаризации кассы - с копейками или без, ведь кассир обнулил кассу, т.е копейки зависли в кассе предприятия.

Повідомлення 10/07/2012 12:17
Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
389119 написав:
Будет ли нарушение за эти копейки если сдадим их 10.07.12

ні
signature disconnected
181

Повідомлення 10/07/2012 12:17
Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
389119 написав:
Что писать в инвентаризации кассы - с копейками или без, ведь кассир обнулил кассу, т.е копейки зависли в кассе предприятия.

я не розумію
signature disconnected
181

Повідомлення 10/07/2012 12:24
389119 Знавець
Знавець

Повідомлення: 24
при сдаче кассы в инвентаризации писать 0 по кассе или 0,62 коп

Повідомлення 10/07/2012 12:40
Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
389119 написав:
0,62 коп
signature disconnected
181

Повідомлення 05/09/2012 08:58
Cala Знавець
Знавець

Повідомлення: 38
Підскажіть будь ласка,при здачі підприємства в банк, як я маю вірно заповнити видатковий касовий ордер. Так розумію, що в строчці Одержав я нічого не пишу, а в строкі Підпис одержувача - що ставити? Банк дає лише квитанцію про прийняті гроші, але ж не буде касир банку підписувати мій ВКО.....

Повідомлення 05/09/2012 09:01
Cala Знавець
Знавець

Повідомлення: 38
І ще як додаток, ніде не можу знайти в інстр. №637 що там має бути написано.....

Повідомлення 05/09/2012 09:33
Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
п. 3.10 реквізит "Одержав" не заповнюється. Вам буде квитанція і виписка.
signature disconnected
181

Повідомлення 05/09/2012 09:37
макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Cala,
3.10.
...
У касових ордерах, які оформляються на загальну суму
проведених підприємством касових операцій (видача готівки за
видатковими відомостями, спеціальними платіжними засобами,
здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та
оприбуткування її в касі тощо), реквізит "Одержав" або "Прийнято
від" не заповнюється. { Абзац п'ятий пункту 3.10 глави 3 із
змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку N 573
( z0279-11 ) від 22.12.2010 }


Повідомлення 05/09/2012 13:28
Cala Знавець
Знавець

Повідомлення: 38
Те що строка "Одержав" повинна бути пустою - це ясно. А я питаю про ПІДПИС ОДЕРЖУВАЧА?????? Мали неприємну ситуацію з таким випадком. Інспектор каже, що там де підпис одержувача - повинен бути підпис касира підприємства. А де це в положенні??????

Повідомлення 05/09/2012 14:05
Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
одержувач грошей банк, а не касир підприємства. якщо не заповнюється реквізит одержав то і всі інші до нього не заповнюються - ставте прочерк. касир банку розпишеться про одержання цих коштів на квитанції. невже цього не достатньо щоб побачити підтвердження операції???
Cala написав:
А де це в положенні?

в Положенні цього нема. НБУ тоді не думав, шо на світі є "такі" інспектори.
signature disconnected
181

Повідомлення 25/09/2012 10:34
arni1980 Професор
Професор

Повідомлення: 767
Директор был в отпуске 2 недели. При проверке кассы не будет ли притензий к тому, что кассовые ордера и книга были подписаны им же в эти дни? Обязательно ли делать приказ на передачу права подписи на время отпуска на другого сотрудника?

Повідомлення 26/09/2012 10:53
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
arni1980 написав:
Директор был в отпуске 2 недели.

а хто його заміщав?
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 26/09/2012 10:57
arni1980 Професор
Професор

Повідомлення: 767
maria* написав:
arni1980 написав:
Директор был в отпуске 2 недели.

а хто його заміщав?

никто.

Повідомлення 26/09/2012 11:01
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
arni1980, в наказі потрібно вказати що В.о. такий то, якщо немає нікого тоді і підпису не повинно бути , але ице не правильно що
arni1980 написав:
никто.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Далі

Повернутись до Торгівля