Список форумів Галузевий облік Торгівля Зменшення ціни поставки_Коригування

Зменшення ціни поставки_Коригування

Обговорення питань торгівлі

Авалсоря Знавець
Знавець

Повідомлення: 32
Підскажіть, будь-ласка, підприємство трьома платежами заплатило за товар (передоплата). Пізніше товар був поставлений, але в меншій кількості. Крім того, з постачальником домовиль про зменшення ціни на весь обсяг поставки. Повернення коштів за неотриманий товар відбулось, компенсацію вартості також провели(заплатила). Так от,
1. Мені потрібно скоригувати ПК на зменшення поставки (1 ПН)?
2. Скоригувати ПК, у зв'язку зі зменшенням ціни (3 ПН згідно передоплати);
3. Яким документом відобразити зменшення ціни вже поставленого товару;
4. Як правильно відобразити це в 1С?
У мене зараз відображена кредиторка (на суму повернення коштів), чого, по суті, немає
Буду вдячна за відповіді.

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
Авалсоря,
Авалсоря написав:
підприємство трьома платежами заплатило за товар (передоплата)

значить 3 податкових накладних. якщо ви їх не реєстрували у ЄДР тоді:1. Робите корегуючї на ці предоплати і виписуєте ПН на відпущений товар.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Авалсоря Знавець
Знавець

проведення коригування ПН вплине на зменшення кредиторки?
Дякую)

Теург
Теург

Авалсоря, кредиторка і ПДВ це різні речі. От ви якраз цими корегуваннями і підійдете до суми кредиторки так як вам і потрібно.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Авалсоря Знавець
Знавець

Дякую :smls05: ..я розумію, що це різні речі. Не впевнена була, що достатньо одного коригування ПН.

Теург
Теург

Авалсоря, Успіхів.
Оскар Уайльд

nebo Академік
Академік

Повідомлення: 1986
maria* написав:
Авалсоря,
Авалсоря написав:
підприємство трьома платежами заплатило за товар (передоплата)

значить 3 податкових накладних. якщо ви їх не реєстрували у ЄДР тоді:1. Робите корегуючї на ці предоплати і виписуєте ПН на відпущений товар.

Т.е. если изменилось наименование товара, то на новое наименование надо новую НН и коректировку по НН с предоплаты на уменьшение количества старого наименования?
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

Теург
Теург

nebo,
nebo написав:
Т.е. если изменилось наименование товара, то на новое наименование надо новую НН и коректировку по НН с предоплаты на уменьшение количества старого наименования?

так. по простому- це так:
1. Ви виписали ПН на предоплати.
2.Ці ПН вам зараз не підходять по відповідним причинам.
3.Корегуємо попередні ПН і виписуємо нові ПН на те що вам потрібно.
Оскар Уайльд

nebo Академік
Академік

maria* написав:
nebo,
nebo написав:

так. по простому- це так:
1. Ви виписали ПН на предоплати.
2.Ці ПН вам зараз не підходять по відповідним причинам.
3.Корегуємо попередні ПН і виписуємо нові ПН на те що вам потрібно.

Не согласна про выписку новых НН. Потому что:
1. изначально налоговая была выписана на предоплату, т.е. первое событие
2. при изменении наименования (колич или цены) сумма первого события не изменилась - значит эту нн можно только коректировать "внутри" не изменяя общую сумму и дату возникновения обязательств
3. изменить сумму в нн с предоплаты можно только при возврате денег
4. а новую нн выпишем только если отгрузили больше, чем нам предоплатили :) , т.е. на разницу
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.

Теург
Теург

nebo, див запитання №1
Оскар Уайльд

nebo Академік
Академік

maria* написав:
nebo, див запитання №1

дивлюсь. Ніяких нових пн не буде.

Janever Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 303
Получили товар от поставщика в январе 2013. В марте получена корректировка к налоговой накладной, а также дополнение к договору про изменение цен поставки (знизились цены). Товар частично был продан в феврале. Как в 1с8 внести корректировку по ценам? И какие проводки будут? Спасибо

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9829
Janever написав:
Как в 1с8 внести корректировку по ценам

в 1с7.7 -операцией,проводка Дт 28(20) Кт 631 сторно только сумма (без к-ва ) ну и по НДС аналогично.
Зображення

Професор
Професор

kimberli написав:
Janever написав:
Как в 1с8 внести корректировку по ценам

в 1с7.7 -операцией,проводка Дт 28(20) Кт 631 сторно только сумма (без к-ва ) ну и по НДС аналогично.

Товар был частично реализован и исходя из январской себестоимости. 902 - тоже вручную откорректировать нужно. Ну и соответственно 791?!

Професор
Професор

kimberli, стоимость товара в закупке по приходу в 1с не поменяется?! И закупочную цену я всегда буду видеть без учета корректировки? Нужно специально дописывать программу под корректировку?! :???:

Далі

Повернутись до Торгівля