Список форумів Галузевий облік Виробництво Освоение новых видов продукции.

Освоение новых видов продукции.

Обговорення питань виробництва в Українi

ASHER Користувач
Користувач

Повідомлення: 9
Звідки: м. Київ

Если кто-то сталкивался с подобным - подскажите пожалуйста документальное оформление, достаточное для списания по п. 5.4.2 прибыли в случае проведения тестовых разрезов продукции и приведения ее в непродажное состояние.

Заранее благодарна.

Повідомлення 22/02/2010 20:33
555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
документальное оформление... достаточное для списания.... продукции и приведения ее в непродажное состояние.

Порча? уничтожение...?
Протокол осмотра....места происшествия.
Смотрящий Зображення

Повідомлення 23/02/2010 14:59
ASHER Користувач
Користувач

Повідомлення: 9
Звідки: м. Київ

555 написав:
документальное оформление... достаточное для списания.... продукции и приведения ее в непродажное состояние.

Порча? уничтожение...?
Протокол осмотра....места происшествия.
Я наверное неправильно выразилась. Наше предприятие производит двери. Часто идет выпуск новых коллекций, экспериментальных, которые потом режутся, бьются и прочее для тестирования на прочность, состав и др. Как правильно документально оформить расходы на выпуск (освоение) новых видов продукции и их дальнейшее списание после проведения тестирования? Какие документы необходимы для подтверждения расходов согласно п. 5.4.2 для налоговой?

Повідомлення 23/02/2010 15:22
555 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
Я наверное неправильно выразилась....Как правильно документально оформить расходы на выпуск (освоение) новых видов продукции


:D нет, не "не правильно"
это вообще не ваши вопросы, не бухгалтерские, а инженерно-технические...
Вот когда оформят то, что в общем называют "техдокументацией" и отразят в производственных отчетах соответствующими документами - запишите операции в учете...
Если Вы инженер-конструктор-технолог-механик + бухгалтер = :da!
Смотрящий Зображення

Повідомлення 23/02/2010 19:22
ASHER Користувач
Користувач

Повідомлення: 9
Звідки: м. Київ

555 написав:
Я наверное неправильно выразилась....Как правильно документально оформить расходы на выпуск (освоение) новых видов продукции


:D нет, не "не правильно"
это вообще не ваши вопросы, не бухгалтерские, а инженерно-технические...
Вот когда оформят то, что в общем называют "техдокументацией" и отразят в производственных отчетах соответствующими документами - запишите операции в учете...
Если Вы инженер-конструктор-технолог-механик + бухгалтер = :da!
К сожалению вся операция обстоит так: шеф сказал - народ сделал. А если мне нужны бумажки, то я должна сформировать комплект, рассказать что где и как заполняет и только после этого получу результат, в противном случае - мои проблемы. Поэтому, если есть хоть малейшая возможность узнать КАК это оформляется - буду оооочень признательна.

tvn2008 Користувач
Користувач

Повідомлення: 17
Доброго дня! На каком счете учитываются затраты на КМД (чертежи) на изготовление деталей? Чертежи разрабатывала нам сторонняя организация.

Black-Rose Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2199
Звідки: Дніпро
ввели в ассортимент новый вид продукции, в сязи с чем в мае были арендованы производственные площади + приобретен произв.инвентарь + оформлен персонал......
вобщем, сумма расходов набегает такая ,что производственная себестоимость зашкаливает, т.к. объемы производства новой продукции еще не достигли планируемых вершин.
видимо придется доначислять обязательства до продажной цены :sad: да?
или куда деть "лишние" расходы?

oxx Академік
Академік

Повідомлення: 1034
Звідки: Киев
Black-Rose написав:
ввели в ассортимент новый вид продукции, в сязи с чем в мае были арендованы производственные площади + приобретен произв.инвентарь + оформлен персонал......
вобщем, сумма расходов набегает такая ,что производственная себестоимость зашкаливает, т.к. объемы производства новой продукции еще не достигли планируемых вершин.
видимо придется доначислять обязательства до продажной цены :sad: да?
или куда деть "лишние" расходы?
Насколько я поняла, большинство этих расходов - общепроизводственые, поэтому, если справедливо определить показатели для распределения ОПР, то в производственную себестоимость попадёт только незначительная их часть, ничего зашкаливать не должно, а остальная часть пойдёт в себестоимость реализованной продукции, ну, а она может быть ОЧЕНЬ разной, как повезёт...

Marlboro Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
Black-Rose написав:
производственная себестоимость зашкаливает
Black-Rose написав:
видимо придется доначислять обязательства до продажной цены :sad: да?
а який зв'язок? :^o
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым

Black-Rose Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2199
Звідки: Дніпро
Marlboro, хотела сказать, что себестоимоть намного выше цены реализации, т.е. продаём ниже обычных цен.

Marlboro Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
я так зрозумів, це Ви про звичайні ціни? собівартість до них немає відношення
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым

Black-Rose Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2199
Звідки: Дніпро
т.е. я могу продавать продукцию по 5 грн при себестоимости 15грн и ничего мне за это не будет?

Marlboro Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
:smls01:
самізнаєтехто звичайно ж можуть "спробувати", але тут для них без варіантів :smls03: в ЗУ "Про оподаткування прибутку підприємств" в ст. про звичайні ціни взагалі не згадується собівартість (і не має, це й логічно)
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым

Black-Rose Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2199
Звідки: Дніпро
Marlboro написав:
самізнаєтехто


пишут в массы:

Як відображаються операції з продажу товарів (робіт, послуг) за ціною, нижче собівартості, платнику податку на загальних підставах? [Діє до 01.07.2012]

Відповідь:
Пунктом 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. N 2755-VI (далі - ПКУ) установлено, що об'єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом зменшення суми доходів звітного періоду, визначених згідно зі статтями 135 - 137 цього Кодексу, на собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг та суму інших витрат звітного податкового періоду, визначених згідно зі статтями 138 - 143 цього Кодексу, з урахуванням правил, встановлених статтею 152 цього Кодексу.

Відповідно до п. 135.4.1 п. 135.4 ст. 135 ПКУ дохід від реалізації товарів, виконаних робіт, наданих послуг є доходом від операційної діяльності, який визнається в розмірі договірної (контрактної) вартості, але не менше ніж сума компенсації, отримана в будь-якій формі, в тому числі при зменшенні зобов'язань. Витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг (п. 138.4 ст. 138 ПКУ).

Собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг формується за правилами п. 138.6 (собівартість придбаних та реалізованих товарів) та п. 138.8 (собівартість виготовлених та реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг) ст. 138 ПКУ. Зазначені пункти ст. 138 не містять обмежень щодо формування собівартості реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг в залежності від розміру доходу від реалізації товарів, виконаних робіт, наданих послуг.

З урахуванням викладеного, порядок формування доходу від реалізації товарів (виконаних робіт, наданих послуг) та їх собівартості не залежить безпосередньо від реалізації таких товарів (робіт, послуг). Тобто, операції з продажу платнику податку товарів (виконаних робіт, наданих послуг), у т. ч. за ціною, нижче собівартості, відображаються в податковому обліку на загальних підставах за правилами, визначеними ст. 134 ПКУ.

Получается что даем свободу "шаленим витратам"
Востаннє редагувалось Black-Rose в 04/07/2012 15:58, всього редагувалось 2 разів.

Marlboro Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
Black-Rose написав:
Тобто, операції з продажу платнику податку товарів (виконаних робіт, наданих послуг), у т. ч. за ціною, нижче собівартості, відображаються в податковому обліку на загальних підставах за правилами, визначеними ст. 134 ПКУ.
я вражений :smls07: як це не часто буває, вони погодились з очевидним :da!
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым

Далі

Повернутись до Виробництво

cron