Список форумів Галузевий облік Громадське харчування Кафе-2 податки

Кафе-2 податки

Повідомлення 12/03/2011 22:15
ivan0707 Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
Порадьте будь- ласка,що робити! Кафе- два підприємці,загальна система(алкоголь)+єдиний(кухня) з новим кодексом додалось зайвих проплат, обліку та звітності(відповідно збільшиться кількість запитань і санкцій від контролюючих органів)
Думаємо над тим щоб скасувати один вид податку, але не знаємо який. В нашому положенні напевно є дуже багато підприємців і не тільки в громадському харчуванні,але і в роздрібній торгівлі і ця тема мала би зацікавити багатьох.Чи можна на єдиному податку торгувати алкогольними напоями і якщо так ,то який дозволений перелік цих напоїв.
Порадьте може хто вже пройшов через це,або знаєте щось цікаве по даному питанню,буду дуже вдячний за інформацію. :smls08:

Blondy Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 5549
ivan0707 написав:
Чи можна на єдиному податку торгувати алкогольними напоями

только пивом

ivan0707 написав:
Кафе- два підприємці,загальна система(алкоголь)+єдиний(кухня) з новим кодексом додалось зайвих проплат

Посчитайте на ваших цифрах, думаю, что при переводе всей деятельности на общую систему дороже обойдётся.
Все животные равны, но некоторые животные более равны, чем другие (с).
Нервы нужно не укреплять, а беречь.

Olenka M Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3558
Blondy написав:
думаю, что при переводе всей деятельности на общую систему дороже обойдётся.

+1 =;
пока можно, остаемся именно на этой системе - 2 предпринимателя...
Зображення

irinovna Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 81

Единый сейчас 420 грн в месяц, контроля по остаткам нет, только подтвержденный приход продуктов, т.е. в пределах 5 тыс в год, если на общей придут снимут остатки неоприходованные сумму умножат на 2, (икорка, лососик, крабики разные), то я думаю, в пятерочку не уложиться...
И пиво - разливное, у нас тоже на единщике.

Повернутись до Громадське харчування