Список форумів Галузевий облік Громадське харчування Чи можуть іноземці платити ресторану в іноземній валюті?

Чи можуть іноземці платити ресторану в іноземній валюті?


KLM-Turka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 247
Звідки: м.ЛЬвів
Доброго дня всім !

Іноземні туристи , які приїдуть на Євро 2012 , хочуть розрахуватися по перерахунку в євро з нашим рестораном. Ми завжди працювали тільки з нац.валютою. Знаю, що потрібно відкрити валютний рахунок , укласти договір. Але знайомі кажуть, що ми взагалі не можемо приймати оплату за свої послуги в іноземній валюті.
Може хтось підкаже , чи правда це. А може для того , щоб ми могли приймати оплату в євро ( по перерахунку) потрібні якісь спец.дозвільні документи?? Допоможіть!!

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
ІМХО, розрахунок лише їх явно валютними картками через ваш платіжний термінал. приходити Вам буде гривня. а готівкою валюта - дуже сумніваюся. :smls07:
Стаття 3. Декрету КМУ прр валютне регулювання

1. Валюта України є єдиним законним засобом платежу на території України, який приймається без обмежень для оплати будь-яких вимог та зобов'язань, якщо інше не передбачено цим Декретом, іншими актами валютного законодавства України.
signature disconnected
181


Повернутись до Громадське харчування