Список форумів Галузевий облік Туризм РРО в гостинице

РРО в гостинице


Повідомлення 13/08/2009 10:35
wiwi Користувач
Користувач

Повідомлення: 7
Звідки: м. Запоріжжя
Подскажите пожалуйста необходим ли РРО для гостиницы (при получении денег от заселяемых)? выдаеться ПКО и квитанция-счет. Гостиница находится на балансе частног предприятия на общей системе.

Повідомлення 13/08/2009 16:10
datrinex Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
по моему нет ,так вы узнайте у администрации гостиницы или у того предприятия у кого они находятся на балансе. :buh :buh
_____________________
логотипы
datrinex

Повідомлення 13/08/2009 17:20
Blondy Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 5552
Звідки: Київ
wiwi написав:
Подскажите пожалуйста необходим ли РРО для гостиницы (при получении денег от заселяемых)? выдаеться ПКО и квитанция-счет. Гостиница находится на балансе частног предприятия на общей системе.

За предоставление собственных услуг гостинница может принимать деньги без РРО (по. ст. 9 Закона о РРО).


Р.$. ИМХО, основания нужно искать в нормативных документах, а не у администрации гостиницы.
Все животные равны, но некоторые животные более равны, чем другие (с).
Нервы нужно не укреплять, а беречь.

Повідомлення 25/08/2009 22:49
ЮЮ Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9760
Звідки: Україна це Європа

Готельні послуги

Якість обслуговування туристів – це сукупність властивостей і ступеня корисності послуг, що обумовлює здатність якнайкраще та найповніше задовольняти потреби туристів.

Готель є складовою індустрії гостинності, завданням якого є надання споживачам основних готельних послуг розміщення та додаткових послуг.

Крім надання основних готельних послуг (проживання, харчування тощо), що включається до ціни номера (місця) і надається споживачу згідно з укладеним договором, готелі пропонують і додаткові послуги у разі тимчасового розміщення та тимчасового проживання споживачем в об'єкті розміщення.

Додаткові послуги не належать до основних послуг готелю, замовляються та сплачуються споживачем додатково за окремим договором. До них належать пункт ремонту взуття, тренажерний зал, басейн, сауна, ремонт одягу, салон краси, стоматологічний кабінет, медпункт, камера схову.

Такий набір додаткових послуг повною мірою задовольняє потреби мешканців під час їх перебування в готелі. Додаткові послуги спрямовано на задоволення попиту реальних клієнтів та спонукання до користування послугами готелю потенційних клієнтів.

Нормами Закону № 265/95-ВР підприємствам сфери послуг надано можливість не застосовувати РРО та розрахункові книжки. Таким чином, для здійснення розрахунків за основні й додаткові послуги, що надаються готелями гостям, РРО можуть не застосовуватися. Зауважимо, що, враховуючи положення п. 1 ст. 9 цього Закону, суб'єкти господарської діяльності мають право отримувати кошти безпосередньо в касу підприємства з оформленням прибуткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку.

Крім того, приймати оплату за проживання, надані додаткові послуги з оформленням касового ордеру уповноважена особа може у випадку, якщо постоялець вносить передоплату або здійснює остаточний розрахунок готівковою.

Здійснення розрахунків із застосуванням платіжної картки відбувається інакше, оскільки в цьому разі оплата здійснюється за безготівковим розрахунком.

У сучасному суспільстві безготівкові розрахунки є основним видом грошових розрахунків. Таку можливість надають інформаційні технології, які забезпечують формування, обробку, передачу та зберігання документів з операцій із застосуванням платіжних карток та формування відповідних документів на переведення коштів у електронній формі.

Згідно зі ст. 1 Закону № 265/95-ВР господарюючі суб'єкти, зокрема у сфері послуг, зобов'язані застосовувати РРО при здійсненні розрахунків у готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо). На відміну від попереднього розрахунку готівкою, що може провадитися без використання РРО, операцію зняття коштів із платіжної картки клієнта необхідно зареєструвати через РРО.

При цьому в разі застосування платіжного терміналу, з'єднаного або поєднаного з РРО, при здійсненні розрахунків з використанням платіжної картки касовий чек має додатково містити обов'язкові реквізити, що є вимогою наказу ДПА України «Положення про форму та зміст розрахункових документів» від 01.12.2000 р. № 614 (зареєстровано в Мін'юсті України 05.02.2001 р. за № 105/5296, зі змінами та доповненнями):

реквізити платіжної картки (допустимі правилами безпеки платіжної системи), перед якими друкуються великі літери «ПК»;

напис «Код авт.» та код авторизації або інший код, що ідентифікує операцію в платіжній системі, крім випадків, коли правила розрахунків платіжної системи передбачають складання розрахункових документів із застосуванням платіжних карток без виконання процедур авторизації;

підпис касира та підпис держателя платіжної картки (якщо це передбачено правилами платіжної системи) в окремих рядках, перед якими друкуються відповідно написи «Касир» та «Держатель ПК».

Отже, можна зробити висновок, що РРО можуть не застосовувати лише ті готелі, які не приймають в оплату платіжні картки.



Алла Дяченко
Оглядач «Вісника»





«Вісник податкової служби України», травень 2009 р., № 20 (544), с. 40 (www.visnuk.com.ua)
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины

Повідомлення 27/05/2010 11:45
Angelochek Професор
Професор

Повідомлення: 148
Звідки: Боярка

Сегодня была в налоговой кассовый отдел.......что в Готелях должен стоять РРО вопрос может кто то знает где это детально прочитать ...а то я им мол так в законе про рро сказано что можем обходиться без него.....они мол ДПА выдало новое постановление все готели должны применять РРо.....кошмар за ними просто не успеваешь уследить.....

Повідомлення 27/05/2010 11:56
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
Angelochek,
я им мол так в законе про рро сказано что можем обходиться без него

а яка стаття?
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 27/05/2010 11:57
maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
Angelochek, ну ось тут підберіть собі консультації http://www.google.com/search?q=%D1%87%D ... 1I7GGLR_en
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

Повідомлення 28/05/2010 20:59
Blondy Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 5552
Звідки: Київ
Angelochek, почитайте ВоБУ №29 от 29.03.2010 с. 13 "Чи обов'язково готелю-загальносистемнику застосовувати РРО"

maria2009, вы считаете, что другие форумчане не умеют пользоваться гуглом?...
Все животные равны, но некоторые животные более равны, чем другие (с).
Нервы нужно не укреплять, а беречь.

VrednayaGIRL Користувач
Користувач

Повідомлення: 7
А мне вот что интересно: у нас в гостинице составляется z-отчет при пересменке кассиров в 8:00 Гостиница небольшая, но работает круглосуточно. но вот налоговая обратила на это внимание и сказали что z-отчет нужно делать за сутки т.е. с 0.00 до 0.00. Как быть с тем, что кассир в это время один и остатки по кассе сам вводит, так при пересменке одна сдала - другая приняла) :-k

Arnika Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1026
VrednayaGIRL написав:
z-отчет нужно делать за сутки т.е. с 0.00 до 0.00

:smls01:
VrednayaGIRL написав:
при пересменке одна сдала - другая приняла
Сделала X- отчет и одна сдала, а другая приняла :D

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
ну, буде у вас 2 зед звіти на добу - це, навіть, краще...
signature disconnected
181

Arnika Аватар користувача
Академік
Академік

Повідомлення: 1026
Добрый день! Подскажите, кто знает РРО застосовувують готелі, які приймають в оплату платіжні картки??? ](*,)

Serg Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9570
Звідки: Ірпінь
потрбіно... адже ви вже не виконуєте п.1.ст.9 в частині приймання готівки в касу...
signature disconnected
181


Повернутись до Туризм

cron