Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 27/05/2017 23:49

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 28/01/2015 12:44 
Професор
Професор

З нами з: 16/05/2007 10:26
Повідомлення: 251
Звідки: Київ
Добрый день
Не нашла подходящей темы-создала новую. Приношу извинения если что-то недосмотрела.
Подскажите, пожалуйста, куда из налогового кодекса делся раздел о неприбыльных организациях? Получается что в 2015 все платят налог на прибыль?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28/01/2015 21:17 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16867
Images: 1
jilaya, вот что в ЗИР пишут :arrow:
Коротка:
До Реєстру неприбуткових установ та організацій можуть бути включені бюджетні установи; громадські об’єднання, політичні партії, релігійні, благодійні організації, пенсійні фонди, метою яких не може бути одержання і розподіл прибутку серед засновників, членів органів управління, інших пов’язаних з ними осіб, а також серед працівників таких організацій не є платниками податку на прибуток.
Повна:
Відповідно до п.п. 14.1.121 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 –VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) неприбуткові підприємства, установи та організації - підприємства, установи та організації, основною метою діяльності яких є не одержання прибутку, а провадження благодійної діяльності та меценатства і іншої діяльності, передбаченої законодавством.
Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі – Закон № 71), який набрав чинності з 01.01.2015, змінено редакцію розділу ІІІ ПКУ.
Згідно з п.п. 1, 2 п.п. 133.1.1 п. 133.1 ст. 133 ПКУ бюджетні установи, громадські об’єднання, політичні партії, релігійні, благодійні організації, пенсійні фонди, метою яких не може бути одержання і розподіл прибутку серед засновників, членів органів управління, інших пов’язаних з ними осіб, а також серед працівників таких організацій, не є платниками податку на прибуток.
З метою оподаткування центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, веде реєстр зазначених установ та організацій.
Установи та організації, які зазначені у п.п. 1 і 2 п.п. 133.1.1 п. 133.1 ст. 133 ПКУ, не є платниками податку на прибуток лише після внесення таких установ та організацій до Реєстру неприбуткових організацій та установ контролюючими органами в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Разом з цим, з урахуванням вимог п. 9 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону
№ 71, положення наказу Міністерства фінансів України від 24.01.2013 № 37 «Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій» протягом трьох місяців з дня набрання чинності Законом № 71 повинне бути приведене у відповідність із Законом № 71.


Догори
 Профіль Personal album  
 
ПовідомленняДодано: 31/01/2015 18:25 
Професор
Професор

З нами з: 16/05/2007 10:26
Повідомлення: 251
Звідки: Київ
Спасибо большое.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 30/01/2016 19:32 
Професор
Професор

З нами з: 07/11/2008 22:48
Повідомлення: 275
Подскажите если мы Жищно-строительный кооператив на 270 квартир, мы не ОСББ и у нас нет ознаки неприбыльности, платим ли мы налог на прибыль на общих основания как и комерческие орг.? мы в аренду ничего не сдаем. Начисляем только за содержание дома и придомовой територии.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB