Список форумів Галузевий облік Зовнішньоекономічна діяльність СРОЧНО!!!!!!Экспорт!!!Контракт!!!!Предоплата 50%!!!!!

СРОЧНО!!!!!!Экспорт!!!Контракт!!!!Предоплата 50%!!!!!


ruslanal Користувач
Користувач

Повідомлення: 17
Звідки: Киев

Такая ситуация!!!!Мы выставили инвойс нерезиденту для оплаты за услуги!!! По условия контракта, они нам оплачивают в 2 этапа. Предоплата 50%, и после оказания услуг остальные 50%!!! В банке придрались, что нельзя указывать в контракте что предоплата, потом остальное!!!Говорят - что это типа мы их кредитуем. Кто сталкивался с таким???? Помогите!!!!!!!!!!
Руська

Vladik Доцент
Доцент

Повідомлення: 58
Звідки: Київ

Что-то первый раз такое слышу....
А чем аргуменитруют? На какой нормативный документ ссылаются?

Выдержка из письма НБУ от 29.09.2005 р. N 13-134/4580-9703 :
"...Згідно з Цивільним кодексом України (гл.52,53,54 и т.д. - авт.) договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. Сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначення умов договору з урахуванням вимог Цивільного кодексу України та інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими до актів цивільного законодавства. Договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом.
Відповідно до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" зовнішньоекономічний договір - це матеріально оформлена угода двох або більше суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та їх іноземних контрагентів, спрямована на встановлення, зміну або припинення їх обов'язків у зовнішньоекономічних відносинах. Зовнішньоекономічний договір укладається у письмовій формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом. При укладанні зовнішньоекономічних договорів сторони мають право використовувати відомі міжнародні звичаї, рекомендації міжнародних органів і організацій, якщо це не заборонено прямо або у виключній формі законами України..."

Т.е. как хотите, так с партнером и договариваетесь. Может быть у вас в договоре сроки поступления выручки(второй части) превышены? Согл. ст.1 з-на "про порядок здійснення розрахунків в ін.валюті" и пост НБУ 453от 14.11.13 - сейчас 90 дней.

Igor Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 7562
Звідки: Киев

Банк не прав. Не вижу каких-либо ограничений, пускай аргументируют.
Новости, бланки тут:
www.pacholi.com.ua
www.facebook.com/Pa4oli


Повернутись до Зовнішньоекономічна діяльність