Список форумів Галузевий облік Зовнішньоекономічна діяльність Податкові накладні

Податкові накладні


brok Користувач
Користувач

Повідомлення: 3
Можливо, хтось мав подібну ситуацію? Допоможіть :???:
Ми, юридична особа — платник ПДВ та податку на прибуток, займаємось транспортно-експедиційною діяльністю.
Для здійснення замовлення клієнта з перевезення вантажу, ми наймаємо перевізника, виступаючи посередником між замовником послуг і перевізником.
З перевізником ( ФОП, платник ПДВ), було укладено договір на здійснення вантажних перевезень і заявку, в якій обумовлено маршрут перевезення , дати завантаження і розвантаження автомобіля, №№ автомобіля.

Згідно заявки, завантаження автомобіля відбулось 04.11.2015р., розвантаження — 05.11.2015р. Це і є фактичні дати завантаження і розвантаження авто. Вони підтверджуються товарно -транспортною накладною, але по цьому перевезенню вантажоодержувач не поставив дати отримання вантажу.
Перевізник відмовляється виписати акт виконаних робіт і податкову накладну по факту розвантаження (05.11.2015), натомість акт виконаних робіт і податкову накладну (зареєстровану в ЄРПН) перевізник нам виписав 02.12.2015р. (що не являється ні датою завантаження, ні датою розвантаження).
Ми документи по перевезенню (акт виконаних робіт і податкову накладну зареєстровану в ЄРПН) замовнику виписали датою розвантаження автомобіля: 05.11.2015р., дотримуючись п.187.1 ст. 187 Податкового кодексу (правило «першої події»), та п.201.4 ст.201 ПКУ податкова накладна складена у день виникнення податкових зобов'язань продавця.

З даної ситуації випливає, що ми продали послугу, яку ще не отримали.
Як нам бути?
Чи правомірні дії перевізника, і чи маємо ми право таку податкову накладну від перевізника віднести до податкового кредиту?

Повернутись до Зовнішньоекономічна діяльність