Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/08/2017 05:04

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 101 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Декретна відпустка
ПовідомленняДодано: 22/05/2017 13:11 
Професор
Професор

Повідомлення: 485
Ксеняяя написав:
Нинок написав:
обязаны мне ее выплатить даже если деятельность приостановлена?

:smls01:

сегодня узнала,что на предприятии еще с конца 2014 года не сдают отчеты, т.к.числюсь я и дир.без з/п ,уволить меня некому, сдать отчет в пенсионный с тем что я уволена тоже.За компенсацию вообще молчу.Как мне быть?предложили сделать запись в трудовой об увольнении и все. А в базе висеть дальше будто я в декрете...т.е.в центр занятости я даже встать не смогу.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/05/2017 13:29 
Академік
Академік

Повідомлення: 1716
Нинок написав:
числюсь я и дир.без з/п

то, что дир без з/пл, это его проблемы. Вы у него наёмный работник, он вас и должен уволить, заявление пишете же на его имя.
Нинок написав:
Как мне быть?

обратиться в упр.труда :smls03:
Нинок написав:
т.е.в центр занятости я даже встать не смогу.

почему не сможете если у вас еть запись?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/05/2017 14:56 
Професор
Професор

Ксеняяя написав:
Нинок написав:
числюсь я и дир.без з/п

то, что дир без з/пл, это его проблемы. Вы у него наёмный работник, он вас и должен уволить, заявление пишете же на его имя.
Нинок написав:
Как мне быть?

обратиться в упр.труда :smls03:
Нинок написав:
т.е.в центр занятости я даже встать не смогу.

почему не сможете если у вас еть запись?

Потому что,пока они не отнесут отчёт в налоговую по есв с отметкой,что я уволена, в базе цз, я буду висеть(в декрете), буду наверно сама нести отчёт..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/05/2017 15:45 
Академік
Академік

Нинок написав:
пока они не отнесут отчёт в налоговую по есв с отметкой,что я уволена

ну так отчёт подаётся до 20-го числа следующего м-ця, вам что-ли ждать столько? а вдруг вы уволились 1-го числа. Не, тут как-то иначе я думаю :smls07:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24/05/2017 17:47 
Професор
Професор

Повідомлення: 757
Ксеняяя написав:
Нинок написав:

ну так отчёт подаётся до 20-го числа следующего м-ця, вам что-ли ждать столько? а вдруг вы уволились 1-го числа. Не, тут как-то иначе я думаю :smls07:

ну не дарма ж у Законі передбачено, що при звільненні працівнику на руки видають завірену копію наказу.

Крім того, попіклуйтесь одразу взяти довідку з підприємства про ваш період роботи на ньому у довільній формі. Хоча це більше потрібно коли ви сумісник, але візьміть, зайвим не буде. Тому що ЦЗ дійсно отримує дані із звітів по ЄСВ і якщо вони не подавались, то у них можуть виникнути питання за ці періоди роботи.

Із практики: зараз я веду підприємство, де колись бухгалтери змінювались часто, і хоч зарплату нараховували та виплачували - не подавали звіти з ЄСВ за деякі місяці. Так от вже то було у 2013 році, людей звільнили і т.д. А тепер чоловічок хоче стати у ЦЗ, а вони йому одразу - візьміть довідку з підприємства (але він сумісником був, тобто запис у трудовій книжці не робили). А потім і сказали навіть за які періоди взяти довідку і назвали періоди лише ті, коли звіти подавались. Я то довідку зробила за весь період, бо є накази, нарахування зарплати... подивимось що скажуть (це було буквально на днях).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25/05/2017 07:56 
Професор
Професор

Evka написав:
Ксеняяя написав:
Нинок написав:

ну не дарма ж у Законі передбачено, що при звільненні працівнику на руки видають завірену копію наказу.

Крім того, попіклуйтесь одразу взяти довідку з підприємства про ваш період роботи на ньому у довільній формі.

Вы мне подскажите,это справка про доходы,которые у меня были за время работы на предприятии??Или должно быть прописано по какое число я была в декрете??И скажите,примут ли у меня в налоговой отчёт в пенсионку в бумажном виде с датой моего увольнения?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25/05/2017 08:38 
Професор
Професор

Нинок написав:
Вы мне подскажите,это справка про доходы,которые у меня были за время работы на предприятии??Или должно быть прописано по какое число я была в декрете??

Не про доходи, а про період роботи. Так як довідка у довільній формі, то я б написала приміром таке:
"Іванова І.І. дійсно працювала на посаді бухгалтера у ТОВ "Ромашка" з 01.01.2013 по 25.05.2017. Згідно заяви від... та наказу №123 від ... у період з 04.09.2016 по 25.05.2017 пребувала у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років".
Хоча про декретну відпустку зазвичай не пишуть, але довідка ж довільна.
Нинок написав:
И скажите,примут ли у меня в налоговой отчёт в пенсионку в бумажном виде с датой моего увольнения?

У паперовій формі може і приймуть, якщо у вас не укладено договір про електронне подання звітності. Але сумніваюсь, що приймуть лише з таблицею 5, без 6-ї. Тим паче, що у вас можливо є компенсація невикористаної відпустки. Одразу ж виникнуть питання у податківців та держпраці (яким вони звіти надають), що звільнено без нарахувань. Хоча держпраці і так повинно знати, що з/п не нараховується на вашому підприємстві, а це порушення. Тут ще почитайте можливо статті про заповнення дадатка 4 про ЄСВ у різних випадках.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25/05/2017 14:53 
Професор
Професор

Evka написав:
Нинок написав:
Вы мне подскажите,это справка про доходы,которые у меня были за время работы на предприятии??Или должно быть прописано по какое число я была в декрете??

Не про доходи, а про період роботи. Так як довідка у довільній формі, то я б написала приміром таке:
"Іванова І.І. дійсно працювала на посаді бухгалтера у ТОВ "Ромашка" з 01.01.2013 по 25.05.2017. Згідно заяви від... та наказу №123 від ... у період з 04.09.2016 по 25.05.2017 пребувала у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років".
Хоча про декретну відпустку зазвичай не пишуть, але довідка ж довільна.
Нинок написав:
И скажите,примут ли у меня в налоговой отчёт в пенсионку в бумажном виде с датой моего увольнения?

У паперовій формі може і приймуть, якщо у вас не укладено договір про електронне подання звітності. Але сумніваюсь, що приймуть лише з таблицею 5, без 6-ї. Тим паче, що у вас можливо є компенсація невикористаної відпустки. Одразу ж виникнуть питання у податківців та держпраці (яким вони звіти надають), що звільнено без нарахувань. Хоча держпраці і так повинно знати, що з/п не нараховується на вашому підприємстві, а це порушення. Тут ще почитайте можливо статті про заповнення дадатка 4 про ЄСВ у різних випадках.

Вообще-то мне положена компенсация за неисп.отпуск(я вела там з/п и все ведомости начисления есть у меня,я себе прикинула компесацию),но мне её скорей всего совсем не видать.Вот я и не знаю показывать в отчёте эту начисленную компенсацию за неисп.отпуск или нет.Договор и ключи на подачу эл.отчётности,я так понимаю никто не продлевал т.к. с осени 2014 года никто отчёты не подавал.Мне сказал директор, что у него печать,он всё подпишет и поставит печати где нужно,а вот с отчётностью это уже вопрос не к нему, а к бух-ру, которая сказала мне,это не её проблемы и за ведение этого предприятия ей никто не платит. Вот я увольняю теперь сама себя и решаю свои проблемы...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09/06/2017 09:52 
Професор
Професор

Може хто знає:
1) Якщо працівниця отримала у 2013 році освіту за рахунок підприємства, уклали договір про відпрацювання нею 3 років, але вона пішла у відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років. То час відпрацювання на цей період зупиняється?
2) Якщо не зупиняється час і вона у 2017 році не відпрацювавши решту 3 років звільняється, то якщо не відшкодує кошти вони обкладуться ПДФО та ВЗ (бо з 01.01.2017 з ПКУ прибрано норму щодо відпрацювання 3 років)?

Буду вдячна за будь-які відповіді, або навіть міркування :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10/08/2017 10:37 
Професор
Професор

Повідомлення: 295
Images: 0
Добрый день! Подскажите пожалуйста, как правильно поступить:
На фирме (единый налог ) бухгалтер должен уйти в декретный отпуск по беременности и родам ( 126 дней) НО , заменить его НЕКЕМ, эл.цифр. подпись тоже на ней и бухгалтерией занимается только она. Возможно ли как-то в этот отпуск оформить выход, допустим, на 2 часа, чтобы вести предприятие или как-то оформить работу на дом?????Как это оформить документально????? и в отчетности по ЕСВ?????? ООООЧень срочно нужно , помогите...

Догори
 Профіль Personal album  

ПовідомленняДодано: 10/08/2017 17:32 
Академік
Академік

екатерина19 написав:
Возможно ли как-то в этот отпуск оформить выход, допустим, на 2 часа

нет, ибо ей оплачивает соцстрах за тимчасову непрацездатність

For this message the author Ксеняяя has received thanks: екатерина19(11/08/2017 08:32)
Rating:1.28%

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 101 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: