Список форумів Тематичні форуми Кадрові питання штатний розпис

штатний розпис

Обговорення кадрових питань

Повідомлення 12/01/2009 14:59
Яськин Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 89
Mint написав:
Яськин, Хостинг - это услуга, а следит за этим всем человек - так что может быть администратором, программистом, оператором, консультантом..... Проще выбрать из классификатора, и подогнать "посадові інструкції" под Ваш вид деятельности...

у нас есть администраторы системы (отдельно) - которые занимаются техническими проблемами - должность из класификатора.
Что касается нескольки работников, по класифкатору найболее подходящее по названию нашла "Консультант (у певній галузі інженерної справи)", насколько понимаю, это оптимальный вариант в моем случае.

Повідомлення 20/02/2009 17:34
apusveta Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
підкажіть, будь ласка, чи можна в штатному розписі в графі "посадовий оклад" замість суми вказати "згідно з трудовим договором". Це для того, щоб уникнути написання упродовж року різного роду доповнень до наказу у звязку зі зміною посадових окладів?

Повідомлення 23/02/2009 12:17
vikicka Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
У нас на підприємстві погодинна оплата . Тоді замість колонки посадовий оклад я пишу скажімо 5грн.за годину і чи потрібно мені тоді записувати,що штатний розпис затверджено в сумі 0000.00 грн. У мене багато сумісників і на початку року я не знаю скільки годин вони пророблять у році,тобто розрахувати загальну суму важко???

Повідомлення 23/02/2009 21:08
Шляпа Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 10839
я сделала 2 колонки и почасовая ставка, и месячная почасовая*160
тогда утверждаете бюджет в сумме месячных окладов
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]

Повідомлення 28/05/2009 12:08
Lesya_M Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 37
Подскажите!!!!! [-o<

Оформили приказ на увеличение окладов по штатному расписанию. Как быть с теми, кто на день с которого начинает действовать данный приказ находится в отпуске по уходу за ребенком (до 3-х и до 6-ти лет) и на больничном по беремменности и родам. Увеличивать им оклады или необходимо оставить тот, кот действовал на момент их ухода

Повідомлення 28/05/2009 17:19
Юротдел Користувач
Користувач

Повідомлення: 11
Lesya_M, мы увеличили всем включая декретчиц. Завтра ведь может прийти кто-то на декретную должность - и шо тада опять приказ?? а в приказе об утверждении нового штатного увеличили оклады даже вакантных посад. :smls03:

Повідомлення 29/05/2009 08:53
Lesya_M Аватар користувача
Знавець
Знавець

Повідомлення: 37
Юротдел, спасибки :flower

Повідомлення 24/06/2010 15:14
Dasha88 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 303
подскажите, пжлста, в классификаторе есть профессия- Менеджери (управителі) в оптовій торгівлі та посередництві у торгівлі. Это одно и тоже что МЕнеджер по продажам? Чем грозит написание в ШР должности- Менеджер по продажам?

Повідомлення 24/06/2010 17:40
Iryna Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 902
Зауваженням інспекції з праці.
Перейменуйте в менеджера зі збуту.
журнал "Кадровик-01"

Повідомлення 25/06/2010 08:41
Senya Теург
Теург

Повідомлення: 17242
Что-то я не вижу большой разницы :smls03:

Повідомлення 25/06/2010 15:37
Dasha88 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 303
вообщем, может оставить так как есть? или исправить пока не поздно?

Повідомлення 25/06/2010 15:39
Senya Теург
Теург

Повідомлення: 17242
Dasha88, если не поздно, то исправьте.

bullbashka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 841

уф... в мене дві людини працюють на ставці 0,25 з неповним робочим тижнем, одна з яких працює за сумісництвом.
як я повинна у шт.р. їх прописувати? одного, як 1 шт. одиницю зі ставкою 0,25(написавши повний оклад), а іншого, як 0,5, тому що сумісник?
а ще працює людина 24-годинним графіком на тиждень і ставкою 1825 на місяць. виходить, що вона працює 0,6 ставки. як мені її показувати? як штатну одиницю?

Вакантних посад на підприємстві немає, і я хочу це від образити у штатному розписі.
https://www.youtube.com/watch?v=agrXgrAgQ0U&ab_channel=FergieVEVO
Мала.

Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63212
можно в штатном так и прописать - 0,25 единицы - а того - почасовиком
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

bullbashka Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 841

справа в тому, що хоча 24 години на тиждень був узгоджений графік, але також узгодили місячну ставку 1825 грн
і так було зроблено з кожним.
я цього, що має 24 години, в штатному розписі прописала, як 0,6 одиниці. і з окладом 3041,67 грн. а ФОП - 1825 грн.
сумісника написала як 0,25 одиниці
і того, хто працює на чверть ставки теж поставила як 0,25.

не зовсім впевнена, що зробила правильно.
https://www.youtube.com/watch?v=agrXgrAgQ0U&ab_channel=FergieVEVO
Мала.

Поперед.Далі

Повернутись до Кадрові питання