Список форумів Тематичні форуми Кадрові питання Заполнение справки про среднюю зарплату для ЦЗ

Заполнение справки про среднюю зарплату для ЦЗ

Обговорення кадрових питань

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15982
я изменяла это словосочетание для уволенных и писала правду- "працював"
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

SRBS Професор
Професор

Повідомлення: 579
Период доходов май-октябрь, сотрудник уволился в конце июня. Я понимаю, что в самой таблице я покажу цифры мая и июня только, но можно ли изменить фразу "працює" на "працював". Будет ли действительна справка? Или же эту справку о доходах оставить без изменений, а дополнительно дать справку, что действительно работал и уволен тогда-то и статья увольнения?

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
SRBS, всю інформацію записуєте у довідці. наказ про звільнення № і дату. довідка за період травень- вересень2012р. повинні йому видати.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

SRBS Професор
Професор

maria*, простите, пожалуйста, то есть в справку Министерства соцполитики № 192 установленной формы можно внести фразу про увольнение? Простите, конечно, если я конкретно туплю )))))) Или же все таки я выдаю две справки?

maria* Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
SRBS, в низу довідки пишите звільнений дата № наказу.
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд

sveta1989 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 263
Сотрудник уволился 19 июня. ему нужна справка в центр занятости.
получается расч.период будет с декабря 2014 по май 2015. С 24 февраля и по 18 июня включительно сотрудник был на больничном.19 июня отгул и уволился с 19 июня. возник вопрос как заполнить справку. в первую колонку заполнить месяца с декабря по май. а во второй что?

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
с 04.07.2015 г. помощь по безработице рассчитывается органами соц. страхования (Центром занятости) САМОСТОЯТЕЛЬНО исходя из данных Реестра госстрахования.

Професор
Професор

Антон Янко, зачем тогда сотрудник принес пустую справку для заполнения, которую ему дали в центре занятости :-k хотя справку он принес недели две назад а то и больше в центр занятости он пошел сразу после увольнения числа 22июня наверно. я была в отпуске , сегодня вышла и пытаюсь заполнить.
Востаннє редагувалось sveta1989 в 14/07/2015 16:10, всього редагувалось 1 раз.

Теург
Теург

sveta1989, тут есть 2 варианта - или Вы еще не отчитались по ЕСВ за май (последний месяц, который входит в расчет), что маловероятно; или в ЦЗ еще не знают об изменениях в Порядке 1266 (в чем я почти уверен)

Професор
Професор

Антон Янко, за май конечно отсчиталась

Теург
Теург

sveta1989, ну вот тогда тыкните Вашему ЦЗ сюда (из порядка 1266):
31. Середня заробітна плата (дохід) для призначення допомоги по безробіттю, для страхових виплат за страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (крім допомоги по тимчасовій непрацездатності), та для призначення страхових виплат для добровільно застрахованих осіб обчислюється робочими органами фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування з використанням даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування
...
33. У разі коли відомості про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування не містять усіх необхідних даних для обчислення середньої заробітної плати (винагороди за цивільно-правовими договорами), такі дані за відповідні періоди надаються роботодавцем протягом п’яти робочих днів за зверненням органів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування або застрахованої особи за формою згідно з додатком.

sveta0509 Користувач
Користувач

Повідомлення: 8
Добрий вечір! Підскажіть будь ласка, людина звільнена 01.07.2015р. до 01.07.2015р. включно знаходиласьу відпустці по догляду за дитиною до трьох років, з\плати не було.

яку суму (х) я повинна статити в графі тарифна ставка на момент початку декретної відпустки чи тарифний оклад згідно штатного розкладу на 01.07.2015р.

Якщо у розрахунковому періоді особа не працювала з поважних причин*, розмір середньоденної заробітної плати (доходу) визначається шляхом ділення місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент звільнення, або її частини, що відповідає графіку роботи працівника, _____х__ гривень, на середньомісячну кількість календарних днів - 30,44. Частка (результат) становить ________________________________________________х\30,44=у_________________________________________________________
(сума словами і цифрами)
________________ гривень _________________ копійок**.
* Поважні причини - тимчасова непрацездатність, відпустка у зв'язку з вагітністю і пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком.
** Розмір середньоденної заробітної плати (доходу) не може перевищувати максимальну суму (граничний розмір) заробітної плати (доходу) та оподатковуваного доходу (прибутку), з яких сплачуються страхові внески, в розрахунку на один календарний день, що обчислюється шляхом ділення її розміру, встановленого в останньому місяці розрахункового періоду, на середньомісячну кількість календарних днів - 30,44.

Теург
Теург

sveta0509 написав:
згідно штатного розкладу на 01.07.2015р.

SRBS Професор
Професор

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, уволена декретчица (место проживания (область) сменила во время отпуска), становится на учет в ЦЗ, попросили справку за год. Я так понимаю, что заполнению подлежат только графы "Місяці розрахункового періоду"? Кол-во календар. дней нет из-за веских причин, начисленной з/п не было, страховых взносов также не было. А как быть с графой "Заробітна плата, що враховується для розрахунку середньої заробітної плати"? Проставить суммы оклада на соответствующие месяцы? А уже среднедневную з/п рассчитать по формуле: оклад сентябрь разделить на 30,44?
Востаннє редагувалось SRBS в 20/10/2016 14:59, всього редагувалось 1 раз.

R160216 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 513
SRBS, странно , зачем ей такая справка
я становилась на учет в 07.2015 до 12.2015 - только трудовую дала, а начисления инспектор сама по программе брала - еще и мне показывала, у них там есть все по наших ЗП.
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.

Поперед.Далі

Повернутись до Кадрові питання