Список форумів Тематичні форуми Кадрові питання Справка о заработной плате для пенсии

Справка о заработной плате для пенсии

Обговорення кадрових питань

fnkfyn Знавець
Знавець

Повідомлення: 38
Если бы я знала

Гадючка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 951
kisa67 написав:
необязательно было

Раніше в пенсійний (соцзабез) подавалися підтверджуючі докумени - наприклад, виписки про спуски в шахту і т.п. Просто якщо ти працюєш на цій посаді - значить, є стаж. Хоча, :-$ , перший запис в моїй трудовій - разнорабочая шахтной поверхности участка ШКТ, - а сиділа в приймальній, машиністкою, а стаж по 2 списку рахується (ще й рік за півтора!) :-$
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда

MiVika Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 521
fnkfyn написав:
в пенсійному фонді сказали, що атестацію стали проводити після 1992

fnkfyn, так дійсно
Для призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до ст. 13 Закону про пенсійне забезпечення для зарахування до стажу, який дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, певного п'ятирічного періоду роботи зі шкідливими і важкими умовами праці після 21.08.92 р. відповідне право має бути підтверджено результатами атестації.
Якщо ж атестація з 21.08.92 р. не проводилася чи за результатами атестації, вперше проведеної після цієї дати, право на пенсію за віком на пільгових умовах не підтвердилося, до пільгового стажу зараховується лише період роботи із шкідливими умовами праці на цьому підприємстві до 21.08.92 р. включно, тобто до набрання чинності Порядком № 442.
Налоговая инспекция о бухгалтерах: "И всё-таки они вертятся!"

MiVika Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 521
а якщо точніше то ось так
При визначенні права на пенсію за віком на пільгових умовах у період роботи особи до 01.01.1992 (без вимог проведення атестації робочих місць) застосовуються Списки №1 та №2 виробництв, цехів, професій і посад, робота в яких дає право на державну пенсію на пільгових умовах і в пільгових розмірах, затверджені постановою Ради Міністрів СРСР від 22.08.1956 №1173.
Якщо особа працювала після 01.01.1992 у період дії Списків №1 та №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів СРСР від 26.01.1991 №10, якими була передбачена відповідна професія, до пільгового стажу зараховується весь період роботи за цією професією до 20.08.1992 (без вимог проведення атестації робочих місць).
Списки №1 та №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, які дають право на пільгове пенсійне забезпечення за результатами атестації робочих місць у період після 20.08.1992, затверджені постановами Кабінету Міністрів України від 11.03.1994 №162 та від 16.01.2003 №36.

Для підтвердження пільгового стажу надається довідка за формою, затвердженою постановою № 637

У довідці має бути вказано: періоди роботи, що зараховуються до пільгового стажу; професія; характер виконуваної роботи; розділ, підрозділ, пункт, найменування списків або їх номери, до яких відноситься цей період роботи; відомості про атестацію робочих місць; первинні документи за час виконання роботи, на підставі яких видана зазначена довідка; зайнятість основною роботою протягом повного робочого дня.
Підтвердження права на пільгове пенсійне забезпечення здійснюється в суворій відповідності зі Списками.

на минулій роботі (давненько було) пенсійний завертав ці довідки саме через найменування списків і атестацію, тому і звернула вашу увагу
Налоговая инспекция о бухгалтерах: "И всё-таки они вертятся!"

sveta1989 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 263
Делаю справку о з/плате для расчета пенсии. з/плата за 1992г. стоит как обычно, а в декабре стоит сумма намного больше з/платы во все остальные месяца, и там есть разделение на з/плату и больничный. но это как бы не больничный, а работница ушла в декрет. Можно ли эту сумму за декабрь полностью брать в расчет пенсии или нет? или только брать сумму именно з/платную? подскажите пожайлуста :?: :?: :?: :?:

kisa67 Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9272
sveta1989,А я начинала работу в тот период, и как раз бухом по ЗП, но :oops: поймала себя на том, что ниче не помню. я бы звонила пенсам, уточняла всеж у них. и насколько я помню, раньше с декретных никакие взносы не удерживались и не начислялось, так что эту сумму я бы в справку пооостереглась включать. А внизу отдельно можно прописать, что с такого-по такой период была на больничном по вагитности и пологам, начислено было столько-то, по месяцам вот столько-то.
Но начните со звонка в Пенсионный.

*Helen* Професор
Професор

Повідомлення: 249
".....Під час визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах застосовують Списки, чинні на період роботи особи, тобто:
1) якщо пільгова робота до 31.12.1991 р. застосовуються Списки №1,2 затверджені постановою Ради Міністрів СССР від 22.08.1956 р. №1173;...."
В постанове написано: "...Кузнецы, штамповщики на штамповочных молотах, прессах и ковочных машинах и их подручные", а в трудовой "кузнец-штамповщик ".
Как Вы думаете есть основание для отказа, что в постановлении стоит запятая, а в трудовой тире?

Заранее спасибо.

Теург
Теург

*Helen* написав:
Как Вы думаете есть основание для отказа, что в постановлении стоит запятая, а в трудовой тире?

*Helen*, мне встречалось не помню на каком-то форуме, что отказывают чаще всего именно по этой причине, типа запятая/буква/точка/тире. :twisted: не помню, что друг другу советуют в таком случае.

*Helen* Професор
Професор

Повідомлення: 249
Если встретите, сбросьте пожалуйста ссылочку почитать, гуглила не нашла.

Теург
Теург

*Helen*, может быть имеет смысл еще проверить/сверить название профессии вашего кузнеца с класификатором, действовавшим на то время? посмотрите вот єто, я правда тоже не кадровик, это ИМХО.
"Виправлення у зв’язку з невідповідністю запису про назву професії
(посади, виконуваної роботи) Класифікатору професій:
...Слід зазначити, що запис, який було внесено в трудову книжку під час прийняття працівника на роботу за професією, назву якої було згодом змінено у зв’язку з невідповідністю Класифікатору професій, не визнається недійсним. При цьому якщо працівник має право на пільгову пенсію, робота на такій посаді засвідчується довідкою про характер виконуваної роботи."
http://hrliga.com/index.php?module=prof ... iew&id=835

екатерина19 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 298
Доброе утро, помогите, пожалуйста с оформлением пенсии по инвалидности ( :oops: я просто редко сталкиваюсь с оформлением пенсий) .Какие док-ты для этого нужно, какие бланки заполнять? Буду рада любой информации .

Теург
Теург

екатерина19, єто у вас работник оформляет? я писала характеристику рабочего места для МСЕК, работнику врач выдала бланк, он принес, мы заполняли. кажется и все от предприятия.

екатерина19 Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 298
да, работник.я тоже думала, что по инвалидности только от предприятия для МСЕКа оформляет док-ты, а он принес сегодня свои док-ты для оформления пенсии по инвалидности и говорит, что мы должны

lutishka Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 8593
екатерина19, а в ПФУ позвонить узнать не пробовали? Мало ли, что работник говорит, мог и не так понять что-то.
kisa67 написав:
я писала характеристику рабочего места для МСЕК

+1

В качестве флуда: мне вот, например, один наш работник-пенсионер (с маленькой пенсией) недели 2-3 назад доказывал с пеной у рта, что у него с пенсии удерживают 30% налога на АТО :karaz

malisheva.mari Користувач
Користувач

Повідомлення: 5
Скажите, а если предприятие ликвидировано, возможно получить справку о зп за период?

Поперед.Далі

Повернутись до Кадрові питання