Список форумів Тематичні форуми Кадрові питання Декретна відпустка

Декретна відпустка

Обговорення кадрових питань

dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
SRBS написав:
18 ноября ребенку исполняется 3 года

женщина должна будет приступить к работе на следующий рабочий день после дня достижения ребенком трех лет (см. письмо Минтруда от 17.08.2010 г. № 246/13/116-10 // «ОТ», 2010, № 20, с. 5; 2012, № 5, с 20).Или заява-уволить с 19.11
SRBS написав:
она услышала, что как многодетной матери ей можно находиться в отпуске по уходу за ребенком до 6 лет.

ст. 179 КЗоТ и п. 3 ч. 1 ст. 25 Закона об отпусках определено, что в случае, если ребенок нуждается в домашнем уходе, женщине в обязательном порядке предоставляется отпуск без сохранения заработной платы продолжительностью, определенной в медицинском заключении, но не более чем до достижения ребенком шестилетнего возраста. Такой отпуск может также предоставляться полностью или частично отцу, бабке, деду или другим родственникам, которые фактически ухаживают за ребенком (ч. 7 ст. 179 КЗоТ).
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

SRBS Професор
Професор

Повідомлення: 581
dashab, спасибо. А если уволить с 19.11, за этот день не нужно начислять з/п?

Теург
Теург

день увольнения считается рабочим, значит его нужно оплатить+выплатить компенс за неисп. отпус
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

kimberli Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 9833
dashab написав:
день увольнения считается рабочим

=;
хотя может написать за свой счет и тогда ничего не прийдется платить,кроме
dashab написав:
компенс за неисп. отпуск
,если таковой имеется.
Зображення

SRBS Професор
Професор

Повідомлення: 581
а с 18.11 она не может уволиться?

Теург
Теург

может
http://nmedicine.net/uvolnenie-posle-de ... v-ukraine/
ой, поздно, вже...19 ноября наступило

Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 522
Менеджер пішла в декретну відпустку в 2012 році, оклад був 3 тис грн. Бухгалтер нарахувала/виплатила гроші. В 2013 році ця дєвачка знову пішла в декрет. Аналогічно нарахувала бухгалтер і виплатила по окладу з яким вона йшла в декрет, так як ії посади вже не було в штаті і вона нараховувала по тій з/п з якою вона йшла 1 раз в декретну відпустку.
Сьогодні вона мені принесла лікарняне за 3 дєткой. Я можу ту ж саму цифру яку нарахувала попередній бухгалтер поставити і здати звіт для виплати лікарняних? Вона ж впринципі не зміниться?
Успех сам не приходит к Вам... Вы идете к нему!!!

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Kejt написав:
Аналогічно нарахувала бухгалтер і виплатила по окладу

А Вы уверенны, что та бухгалтер рассчитала правильно?

Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

Антон Янко написав:
Kejt написав:
Аналогічно нарахувала бухгалтер і виплатила по окладу

А Вы уверенны, что та бухгалтер рассчитала правильно?

да, ну думаю що да, тому що була потім перевірка з інспекціїї праці і вродіби все норм...

Теург
Теург

Kejt написав:
так як ії посади вже не було в штаті

а разве можно так, ну сокращать (убирать) из штата декретчицу? #-o

Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

dashab написав:
Kejt написав:
так як ії посади вже не було в штаті

а разве можно так, ну сокращать (убирать) из штата декретчицу? #-o

я її не звільняла, тоді в них (в ФОПа) було скорочення чисельності працівників і на її місце нікого не взяли, а штата як такого ж ФОП немає, тоїсть при нарахуванні лікарняних (декретних) я орінтуюся на оклад з яким вона йшла в декрет, а не на оклад працівника, що працює на її місці...

Теург
Теург

ааа, ФОП, тада смело рассчитывайте по пред окладу *(указанному в трудовом договоре, ну и + допсогл. к нему, если были), тока помним про
"У разі коли середня заробітна плата (грошове забезпечення) обчислюється відповідно до пункту 10 цього Порядку, середньоденна заробітна плата (грошове забезпечення) за один календарний день визначається шляхом ділення тарифної ставки (посадового окладу) або її частини на середньомісячну кількість календарних днів (30, 44), а за один робочий день (годину) – на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві (у структурному підрозділі або за індивідуальним графіком роботи). { Пункт 14 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 193 від 22.02.2006; в редакції Постанови КМ N 1332 від 08.12.2009 }"

ВаСя Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 3624
Декретчицу включаем в количество працівників в отчетах 1ДФ и ЕСВ?
Я девочка.Я не хочу ничего решать.Я хочу платье.

Kejt Аватар користувача
Професор
Професор

Сьогодні зайшли декретні гроші на соц рахунок. А що далі робити? Податки ще треба ж заплатити? Допоможіть розібратися... :smls07:

Антон Янко Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Kejt, с этого счета Вы перечисляете 2% ЕСВ, НДФЛ, и ВС и само собой выплату "чистых" больничных на карточку сотруднику.

Поперед.Далі

Повернутись до Кадрові питання