Список форумів Тематичні форуми Кадрові питання Увольнение директора (он же учредитель)

Увольнение директора (он же учредитель)

Обговорення кадрових питань

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 340
Chajka написав:
як в формі 4 поставити галочки, коли звільнений директор, він же засновник. Вже ось в травні знову мав стати директором, та поки не вийшло. Але це вже інша тема. Одним словом фірма взагалі не працює. Він має право підписувати звітність з прочерками. В формі 4 на першій сторінці є пунктик "Зміна відомостей про керівника юридичної особи", там відмітку треба ставити? Якщо треба, то як ще вказати про такі зміни в цій формі?
P.S. Коли звільнили директора, то і реєстратор і в податковій сказали, що про це ніяку форму подавати не треба, так як він же залишився засновником.

Нічого того заповняти не треба було, вимагалося суто по факту вигодонабувачів :smls06:

Chajka Професор
Професор

Повідомлення: 340
Якщо директор, він же засновник, звільниться, іншого директора не буде, засновник залишає за собою право підпису звітностї. То в який термін після звільнення треба здавати форму4 про такі ось зміни?

FrankHargy Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
Добрый день Очень нужна помощь После перерегистрации изменений в ООО остался один учредитель местонахождение данного неизвестно и генеральный директор. Генеральный директор хочет уволиться. Достаточно ли просто написать заявление и отправить его по адресу учредителя или надо еще что-то? и каким образом передать все учредительные документы и печать, хранящиеся у ген.директора?

Поперед.

Повернутись до Кадрові питання

cron