Список форумів Тематичні форуми Кадрові питання відпустка

відпустка

Обговорення кадрових питань

Повідомлення 31/05/2013 13:26
Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63211
Звідки: Киев
Lisa_Li написав:
25.05 дата увольнения?

25-е :)
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

Повідомлення 31/05/2013 13:29
Lisa_Li Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6289
я молодец! :reverans пойду возьму с полки пирожок :lol:
Черный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное куда-то идет. Не стоит усложнять
Зображення

Повідомлення 31/05/2013 13:31
Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63211
Звідки: Киев
дада :)
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

Повідомлення 03/07/2013 21:42
ІннаМ Користувач
Користувач

Повідомлення: 2
Доброго дня!
Всім відомо, що заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку (ст. 21 Закону про відпустки) і обчислення середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки провадиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки (Постанова №100 від 08.02.95р. «Про затвердження порядку обчислення середньої заробітної плати»).
Питання: А якщо працівник йде у відпустку з 1-го числа липня місяця і зарплата за другу половину червня ще не готова, як оплатити кошти за три дні до початку відпустки в такому разі? Дякую за відповідь!

Повідомлення 03/07/2013 21:47
Lisa_Li Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 6289
я бы считала исходя из того, что гипотетически сотрудник отработал полный месяц в штатном режиме (то бишь взяла бы за июнь полный оклад), а если вдруг чего - потом скорректировала бы
Черный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное куда-то идет. Не стоит усложнять
Зображення

Повідомлення 04/07/2013 10:01
Катеринkа Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 148
Lisa_Li, і я щось не зрозуміла.
Жасмин, ви праві. Час відпустки включається до стажу роботи, тому
Жасмин написав:
т.к за весь период с 20.08.2012-25.05.2013 віходит 19кд

надаєте 19 днів відпустки. Тільки тоді дата звільнення вже буде 26-те. А якщо в заяві чітко вказана дата звільнення, або ви вже підготували всі накази, тоді за той 19-ий день маєте виплатити компенсацію.
П.С. нічого не перераховула, всі цифри з ваших слів.

Повідомлення 04/07/2013 10:14
Катеринkа Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 148
ІннаМ, підтримую Lisa_Li.
Також в липні є така ситуація і зробила так само. Щопрада таке проходить коли ЗП нараховується згідно штату, а не відрядно.

Повідомлення 11/07/2013 11:47
millana Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 176
Доброго дня! У нас співробітниця-інвалід в декреті до 6-ти рр. Але вже рік працює на півставки. Скільки їй може бути надано днів осн. відпустки?
Возможно в этом мире ты всего лишь человек, но для кого-то ты весь мир.

Повідомлення 11/07/2013 12:04
Катеринkа Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 148
millana, ст.6 Закону про відпустки
"ІнвалідамI іII груп надається щорічна основна відпустка тривалістю30
календарних днів, а інвалідамIII групи— 26 календарних днів. "
Робота на півставки все одно забезпечує повну тривалість наданої відпустки, тільки розрахунок сер/ден ЗП буде проводитися з фактично нарахованої ЗП.

Повідомлення 11/07/2013 12:33
Yana Kozak Доцент
Доцент

Повідомлення: 80
Підкажіть будь ласка, якщо працівник оформлений на неповний робочий день основна щорічна відпустка в нього все одно 24 календарні дні чи її потрібно розраховувати?
Дякую
Добре роблять тільки те, що роблять будучи вільними.
- Ш. Монтеск'є

Повідомлення 11/07/2013 13:07
dashab Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 15959
Звідки: Сумы
Yana Kozak написав:
основна щорічна відпустка в нього все одно 24 календарні дні

:smls01:
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть

Повідомлення 14/03/2014 10:37
Барбарис Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 182
Звідки: Львів
Підкаджіть, будь ласка, як правильно сформулювати заяву на надання щорічної додаткової відпустки працівниці, що має трьох неповнолітніх дітей.

Повідомлення 14/03/2014 10:37
Барбарис Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 182
Звідки: Львів
Підкаджіть, будь ласка, як правильно сформулювати заяву на надання щорічної додаткової відпустки працівниці, що має трьох неповнолітніх дітей.

Повідомлення 14/03/2014 20:10
макс.лю Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Барбарис, обычное заявление,где четко указывает основание.

Повідомлення 31/03/2014 16:12
Карьеристка Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 456
Если на период отпуска выпадает 8 марта, отпуск на этот день увеличивается? Например, отпуск с 03.03 по 12.03, 13.03- это за 08.03 , на работу 14.03, верно?
Skype: karamelka4452

Поперед.Далі

Повернутись до Кадрові питання