Список форумів Тематичні форуми Кадрові питання Усна домовленість про відгули

Усна домовленість про відгули

Обговорення кадрових питань

Кость Гілка Користувач
Користувач

Повідомлення: 14
Працівник попросив керівника дозволити на три дні раніше вийти з відпустки, щоб пізніше їх відгуляти. Але за усною домовленістю, без письмового оформлення. Керівник не проти.
Чи можна в такій ситуації усно домовлятися? Чи будуть проблеми в разі виявлення кимось зі сторони таке перенесення (повторю - за взаємною згодою, але усною)?

ahatana Користувач
Користувач

Повідомлення: 4
Я працюю в лікарні. В таких випадках, коли працівник виходить на роботу в дні відпустки, наприклад, здача звіту т.п., в відділі кадрів вівся журнал, куди записувалось, що людина виходила на роботу. Потім коли працівник хотів відгуляти свій день, то писалась заява, що за такий то день відпустки бере собі потрібний день. В нас отака усна домовленність.

LillianGaf Користувач
Користувач

Повідомлення: 1
щодо витрат, на даний час: дорога на всіх, сухпай замінюємо на загальний обід з польової солдатської кухні куліш польовий і т.д але без шашликів і башликів без водяри, і приблизно по 50 - 100грн на непередбачувані, вірніше передбачувані але будуть знать про це лише учасники.

із сбою амуніція:
Камуфляж, берци, кашкет, балаклава, - можна замінити на спортивну форму, красовки

речові мішки не порожні, бронік, розгрузка, саперні лопатки, калімати, палатки - звісно якщо щось є, або є можливість позичити

Вода по пару літрів обовязково


Повернутись до Кадрові питання