Список форумів Тематичні форуми Перевірки: практика захисту Перевірка з Управління праці

Перевірка з Управління праці

Обговорення ситуацій, що виникають під час перевірок

Натаsha Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 719
В нас планується перевірка з Управління праці. Для мене це вперше. На що необхідно звернути увагу? Наше підприємство приватне, чи обовязково мати кол.договір? Індексацію з/п я не робила, бо періодично підвищувала з врахуванням мінімальної. Перевірка через два тиждня. Допоможіть будь-ласка підготуватися.

Повідомлення 27/01/2009 12:30
ZXC Аватар користувача
Професор
Професор

Повідомлення: 380
Управление по труду проверяет начисление индексации, если увольнялись люди-произведен ли полный расчет в день увольнения, своевременно ли выплачивается з-пл, правильность оформления кадровых документов-личных карточек и т.д.,выдаются ли расчетные листки, наличие колдоговора носит рекомендательный характер. Вообщем все вопросы, касающиеся выполнения законодательства по трудуо платы труда.
ZXC

Повідомлення 27/01/2009 12:36
klassik Аватар користувача
Доцент
Доцент

Повідомлення: 83
Очень хлопотная проверка.
Особое внимание обратите на правильность заполнения приказов, по ним будут проверять всё чуть ли не до запятой :blansh
Будут требовать колдоговор.
Обязательно будут проверять индексацию, а в случае повышения з/платы могут проверять и промывать мозги, что з/пл должна повышаться на сумму большую, чем могла получится индексация :evil:
Честно сказать по моему к данной проверки лучше в первую очередь подготовить и правильно настроить директора :mrgreen:

Повідомлення 27/01/2009 12:41
Професор
Професор

Обязательно ли вести личные карточки на частном предприятии?
А дороги уходят в небыль
Пелена застилает лица
Научиться учиться мне бы
Научиться бы мне молится
И водицею из колодца
Мне напиться бы, до упаду
Чтоб о зиму не исколоться
Не осыпаться листопадом

Повідомлення 27/01/2009 12:46
Baffi

...і відпустки...
ми з директором офіційно у відпустку не ходили
прийшлось "виправлятися", і "ходити"... :mrgreen:
...в акті перевірки були вказані порушення... але обійшлося без штрафу
мабуть інспектор хороший попався, або директор "домовився"... :wink:

Повідомлення 27/01/2009 12:47
Baffi

Натаsha написав:
Обязательно ли вести личные карточки на частном предприятии?

я не виду, бо нас всього двоє: я і директор
і колдоговору у нас немає, і після перевірки теж він не появився, так що це не обов'язково

Повідомлення 27/01/2009 12:56
Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63211
а если папка с приказами по кадрам за год вообще потерялась? ам же и заявления и тд, а инициатор проверки управления труда - прокуратура...тога что?
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

Повідомлення 27/01/2009 12:59
Професор
Професор

Дякую за відповіді. Ще винокло таке питання - штатний розклад обовязковий? Раніше я працювала на державному підприємстві, в нас були і табельники, і відділ кадрів. На цій роботі зрозуміла, що багато нюансів не знаю, а так хочется знать!!!
А дороги уходят в небыль
Пелена застилает лица
Научиться учиться мне бы
Научиться бы мне молится
И водицею из колодца
Не осыпаться листопадом

Повідомлення 27/01/2009 13:05
Baffi

Натаsha написав:
Ще винокло таке питання - штатний розклад обовязковий?

На початку, і протягом року, коли змінюється ставка з/пл., я роблю наказ, де вказую штатну одиницю + оклад = загал. ФОП, напр. на квартал.

Повідомлення 27/01/2009 13:07
Ламия Аватар користувача
Теург
Теург

Повідомлення: 33870
Klinika, тогда : здравствуй ж@па - Новый год! :newyear
І ось, коли ми майже там, де холодно і сніг
І зовсім близько наша ся мета.
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти
І буде взята наша висота.
І все буде добре
Для кожного з нас.

Зображення

Повідомлення 27/01/2009 13:10
Професор
Професор

Сумісників в штатном не показую?
А дороги уходят в небыль
Пелена застилает лица
Научиться учиться мне бы
Научиться бы мне молится
И водицею из колодца
Не осыпаться листопадом

Повідомлення 27/01/2009 13:12
Доцент
Доцент

Натаsha написав:
Дякую за відповіді. Ще винокло таке питання - штатний розклад обовязковий? Раніше я працювала на державному підприємстві, в нас були і табельники, і відділ кадрів. На цій роботі зрозуміла, що багато нюансів не знаю, а так хочется знать!!!

Насколько я понял что бы не делать индексацию, вы изменяли зарплату, поэтому я, например, рекомендовал бы быстренько сделать штатное расписание, в котором как раз и фиксируется изменение окладов. Табеля, расчётные листки при небольшом количестве сотрудников и наличии 1С не обязательны.

По поводу "нюансов" - всё будет зависить от проверяющего и его настроения при проверке. При плохом настроение он такое количество "нюансов" накопает, что вообще отпадёт желание их пытаться "переварить" :D

Повідомлення 27/01/2009 13:24
Доцент
Доцент

Klinika написав:
а если папка с приказами по кадрам за год вообще потерялась? ам же и заявления и тд, а инициатор проверки управления труда - прокуратура...тога что?

В таком случае нужно искать виновных :evil: или их установит прокуратура.

Ну и из серии "вредные советы" :
А точно папка просто потерялась ?
Может отопление прорывало и залило документы, и часть документов пришлось заново восстанавливать ? :wink:

Повідомлення 27/01/2009 13:31
Baffi

Натаsha написав:
Сумісників в штатном не показую?

Напевне незнаю, але думаю, що якщо в наказі вкажите штатну одиницю за сумісництвом + оклад, нічого страшного не буде.
Адже при нарахуванні опл. праці, Ви чимось повинні керуватись, а наказ, як раз те, де вказано кому і скільки...

Повідомлення 27/01/2009 13:34
Klinika Аватар користувача
Критик головний

Повідомлення: 63211
А точно папка просто потерялась ?

ага, вместе с невыплаченной зарплатой главбуха, которая уволилась и накатала в прокуратуру :lol:
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

Далі

Повернутись до Перевірки: практика захисту